Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Prevence chřipky

Chřipka je vysoce nakažlivá. Přenáší se vzduchem kašláním, kýcháním. Patří mezi kapénkové infekce. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
vili

Nejlepší prevence je velmi jednoduchá, stačí pít zásaditou- živou- vodu. Vše o vodách : htt p://www.mrtva-ziva-voda.er. cz

Alík

Měl jsem dost pohnutý imunitní systém a s tím se spojovaly časté problémy. Hlavně v období chřipkových onemocnění. Pomohlo mi si upravit jídelníček a Wobenzym.

Ondra

Velice záleží na tom, co do svého těla pustíte. Pokud chcete opravdu dobrou a účinnou ochranu pro sebe a své blízké, měli byste užívat čistě přírodní věci. V lékárnách se tváří spousta věcí jako zdravě prospěšná a vhodná pro prevenci onemocnění, ale opak je pravdou. Mohu Vám doporučit přírodní látky, které jsou o mnoho účinnější než očkování proti chřipce. Pokud pro zdraví chcete opravdu něco udělat, tak mě kontaktujte na e-mail [email protected] a můžeme vše probrat.

olina

Zjistila jsem, že se opravdu vyplatí soustředit se na prevenci, než se pak doma trápit s nemocemi...takže se celá rodina snažíme otužovat a jíme hodně ovoce a zeleniny. Hodně tekutin (voda, čaj) a mýt ruce. Když cestujeme městskou přeplněnou dopravou, tak se nám vyplácí proplachovat nos mořskou vodou (např. sprej Quixx), nos se vyčistí a viry nemají šanci. Letošní podzim jsme zatím bez nemocí :)

Alixa

Mně se tedy jako prevence před chřipkou a nachlazením osvědčil Preventan. Nejdřív jsem začala dávat dětský synovi, protože chodil ze školky věčně nakřáplý a každou chvíli marodil, a protože mu to opravdu pomohlo a druhý rok školky už byl lepší, tak jsme ho začali brát i my s manželem. :-)

Kamila

Pokud má člověk oslabenou imunitu, je ve stresu a neodpočatý, snadno chytí kde co :( Já osobně dbám na dostatek spánku. I u dětí - jsou v dnešní době vytížené jako dospělí. K tomu posilujeme imunitu - každé ráno Preventan a hodně ovoce a tekutin. Výborné je otužování a procházky na čerstvém vzduchu.

Naďa

Když jsem napodled (loni) měla chřipku, nechala jsem v lékárně 600,-! To mi přišlo dost...Teď už raději investuji do prevence a posiluji imunitu. V chřipkové sezoně beru Preventan na imunitu a snažím se otužovat a dodržovat pitný režim. Letos (ťukťuk) bez chřipky :)

Přidat nový komentář

Partner rubriky Chřipka
Partner rubriky Chřipka

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce