Inzerce

Prevence chřipky

Chřipka je vysoce nakažlivá. Přenáší se vzduchem kašláním, kýcháním. Patří mezi kapénkové infekce. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
vili

Nejlepší prevence je velmi jednoduchá, stačí pít zásaditou- živou- vodu. Vše o vodách : htt p://www.mrtva-ziva-voda.er. cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. června 2009, 07:48:17

Alík

Měl jsem dost pohnutý imunitní systém a s tím se spojovaly časté problémy. Hlavně v období chřipkových onemocnění. Pomohlo mi si upravit jídelníček a Wobenzym.

31. srpna 2010, 11:18:05

Ondra

Velice záleží na tom, co do svého těla pustíte. Pokud chcete opravdu dobrou a účinnou ochranu pro sebe a své blízké, měli byste užívat čistě přírodní věci. V lékárnách se tváří spousta věcí jako zdravě prospěšná a vhodná pro prevenci onemocnění, ale opak je pravdou. Mohu Vám doporučit přírodní látky, které jsou o mnoho účinnější než očkování proti chřipce. Pokud pro zdraví chcete opravdu něco udělat, tak mě kontaktujte na e-mail ond.cervinka@gmail.com a můžeme vše probrat.

7. října 2011, 13:15:43

olina

Zjistila jsem, že se opravdu vyplatí soustředit se na prevenci, než se pak doma trápit s nemocemi...takže se celá rodina snažíme otužovat a jíme hodně ovoce a zeleniny. Hodně tekutin (voda, čaj) a mýt ruce. Když cestujeme městskou přeplněnou dopravou, tak se nám vyplácí proplachovat nos mořskou vodou (např. sprej Quixx), nos se vyčistí a viry nemají šanci. Letošní podzim jsme zatím bez nemocí :)

22. října 2014, 18:26:36

Alixa

Mně se tedy jako prevence před chřipkou a nachlazením osvědčil Preventan. Nejdřív jsem začala dávat dětský synovi, protože chodil ze školky věčně nakřáplý a každou chvíli marodil, a protože mu to opravdu pomohlo a druhý rok školky už byl lepší, tak jsme ho začali brát i my s manželem. :-)

15. února 2017, 21:06:40

Kamila

Pokud má člověk oslabenou imunitu, je ve stresu a neodpočatý, snadno chytí kde co :( Já osobně dbám na dostatek spánku. I u dětí - jsou v dnešní době vytížené jako dospělí. K tomu posilujeme imunitu - každé ráno Preventan a hodně ovoce a tekutin. Výborné je otužování a procházky na čerstvém vzduchu.

7. března 2017, 12:24:34

Naďa

Když jsem napodled (loni) měla chřipku, nechala jsem v lékárně 600,-! To mi přišlo dost...Teď už raději investuji do prevence a posiluji imunitu. V chřipkové sezoně beru Preventan na imunitu a snažím se otužovat a dodržovat pitný režim. Letos (ťukťuk) bez chřipky :)

28. března 2017, 08:21:29

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 3 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (Neurol) 24. března 2017, 22:39:46

Kéž by Neurol neexistoval.Bohužel ale pomáhá to je na tom to nejhorší.Píše tu ještě… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 12:51:42

Jaroušku neklesej na mysli, taky mě čeká navyšení, mám z toho obavy, ale to už by nemělo… Diskutovat

• eva (Pocení celého těla) 21. března 2017, 14:24:56

Já doporučuji vyzkoušet antiperspirant sweatstop aloe vera forte, už jej používám několik… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.