Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Laktobacily v boji proti poševním zánětům

Téměř 30% práce praktického gynekologa zabírá diagnostika a léčba gynekologických zánětů. V naprosté většině případů se jedná o... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jitule
2x

Kvasinky se vrací, příčin je spousta, jak změna partnera, tak přehnaná hygiena, hodně sladkého, materiál spodního prádla…prostě vše, co narušuje vyrovnanost PH. Já kvůli tomu nechodila ani na bazén, protože stačilo pár hodin v mokrých plavkách a za pár dní jsem si šla pro recept. Gynekolog mi doporučil Laktobacily Imunit, beru je preventivně a mám opravdu už dlouho klid.

Hanka

Jsem ráda, že se k tomu někdo vyjádřil. Mám totiž stejný problém s vracejícíma se kvasinkami a lítám co půl roku na gyndu pro prášky, nebo krémy, ať mám do zásoby. Vyzkouším, snad taky zaberou

Věrka
1x

Dobrý den, tak přehnenou hygienu bych za příčinu nepovažovala spíše naopak, pokud to někdo zanedbává, může mít potíže, ale sím ostatním musím souhlasit... Co se týká veřejných koupališť tak už naštěstí nechodíme vůbec, protože jsme si předloni vybudovali vlastní bazén a je to super!!! A já dokonce někde četla, že se vtírá bílý jogurt pro vznik laktobacilů. Osobně dávám přednost, užívání preventivně Biopronu a při potížích uravalu manosa, ale ten už jsem dlouho nepotřebovala...Biopron bude asi podobný jako ten váš imudon...

Katka

JJ, já mám taky dobrou zkušenost s těmito laktobacily.

Luca

Já je beru taky, je to dost nepříjemné, když žena trpí tímto problémem, jsem ráda, že je něco co na to opravdu zabírá, k tomu mi to zlepšilo i trávení, fakt dobrý.

ema

taky jsem už o tom slyšela, že jsou dobré laktobacily, ale ještě jsem nezkoušela, tak díky za dobrý tip píšete laktobacily Imunit

Marie
1x

Taky se přikláním k těm od Imunitu. Nadávno jsem si je musela taky vzít a spokojenost!

Markéta

Přidávám se :) Laktobacily Imunit jsem poznala díky sestře, která mi je právě na tyto problémy poradila. Jsem ráda, že už to je zamnou a jsem zase ok.

Jana

Děkuji za radu, určitě Laktobacily od Imunitu vyzkouším, protože fenykl nás nikdy nezklamal.

Simona

Laktobacily od Imunitu mě poradila kamarádka a pomohly mě! Už bych jiné ani nechtěla a jsem ráda, že už mám klid :)

Monika

Laktobacily od Imunitu pomohly i mě. Od té doby jsem se zbavila problémů a nemusím nic řešit.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce