Inzerce

Preventivní vyšetření srdce

Dobrý den, rád bych si nechal provést preventivní vyšetření srdce. Nemám s tím obecně žádné zkušenosti, tak mám dva dotazy. 1) Mohu se k tomuto vyšetření přihlásit bez doporučení lékaře ? (u očí mě to šlo) 2) Pokud ano, kde jsou na kardilogii v Praze nejšikovnější ? Děkuji

Inzerce
Odpovědi
MUC.

Přeji Vám hezký den, preventivní vyšetření je vhodné provést na specializovaném pracovišti. Doporučil bych Vám pracoviště Doc. Radvanského v Motole. Toto vyšetření není ale hrazeno z běžného zdravotního pojištění a jeho cena se pohybuje kolem cca 1000Kč. Přeji hezký den MZ

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. listopadu 2007, 15:47:04

bohumila3 poděkování

dobry vecer asi pred tremi roky jsem mela pul roku teploty nad 37 ted jsem mela asi pul roku hodne namahavou praci a zase se mi to vratilo a jsem k tomu strasne vycerpana zhruba 2do mesice mam velkou bolest na hrudniku je to takova tupa bolest,boli me klouby, a mivam casto bolest v pravem trisle .je mi 38let .

30. října 2009, 20:49:22

Rass

tak s tím běžte raději k doktorovi...než se vám něco stane

18. dubna 2016, 12:04:51

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.