Inzerce

Preventivní vyšetření srdce

Dobrý den, rád bych si nechal provést preventivní vyšetření srdce. Nemám s tím obecně žádné zkušenosti, tak mám dva dotazy. 1) Mohu se k tomuto vyšetření přihlásit bez doporučení lékaře ? (u očí mě to šlo) 2) Pokud ano, kde jsou na kardilogii v Praze nejšikovnější ? Děkuji

Inzerce
Odpovědi
MUC.

Přeji Vám hezký den, preventivní vyšetření je vhodné provést na specializovaném pracovišti. Doporučil bych Vám pracoviště Doc. Radvanského v Motole. Toto vyšetření není ale hrazeno z běžného zdravotního pojištění a jeho cena se pohybuje kolem cca 1000Kč. Přeji hezký den MZ

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. listopadu 2007, 15:47:04

bohumila3 poděkování

dobry vecer asi pred tremi roky jsem mela pul roku teploty nad 37 ted jsem mela asi pul roku hodne namahavou praci a zase se mi to vratilo a jsem k tomu strasne vycerpana zhruba 2do mesice mam velkou bolest na hrudniku je to takova tupa bolest,boli me klouby, a mivam casto bolest v pravem trisle .je mi 38let .

30. října 2009, 20:49:22

Rass

tak s tím běžte raději k doktorovi...než se vám něco stane

18. dubna 2016, 12:04:51

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 93 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • denisa (maniodeprese) 17. září 2017, 12:59:47

Mám přítele (55) s dlouholetými depresemi. Začal navštěvovat odborníka, což jsem uvítala.… Diskutovat

• Sára (Vši zabije chemie, ale prý i slivovice) 18. září 2017, 10:38:05

Nám nic takového nepomohlo, njlepší jsou jak se už píše výš přípravky a šampony… Diskutovat

• Hana (Aktivní maminka online) 14. září 2017, 11:14:14

Máte díte ve věku 6 - 12 let s diagnostikovaným ADHD? Zapojte se do výzkumu! Po dobu studie si… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.