Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Jak léčit tenisový loket?

Jak léčit tenisový loket? Dosavadní léčba: 3x obstřik, léky proti zánětu a bolesti, rehabilitace ultrazvukem. Karolína více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jituš
8x

Absolvovala jsem ultrazvuk, ten potíže zhoršoval. Nyní po týdnu již druhý obstřik. Po přečtení článku o obstřiku jsem z toho rozpolcená. Nevím, co si o postupu lékaře myslet? Aplikoval meso s Dipro.

Hana Burešová
8x

Pěkný večer! mám asi dva roky problém s tenisovým loktem. Jen během jednoho roku jesm dostala 6. obstřiků a již sjou projevy trofických změn a ruka bolí dál, můj lékař mi již navrhoval operační řešení. byla jsem i u druhého lékaře zkonzultovat, jestli operaci posdtoupit, či né a ten mi navrhoval nejdřív provést artroskopii, než první řezat. A tak nevím co mám podstoupit, jestli rovnou operaci nebo artroskopii, prosím o radu nezavislého lékaře.Předem moc děkuji za odpověď s pozdravam H.B

Lenka
6x

Tak já vám řeknu co pomohlo mně. První bolest tenisového loktu jsem řešila návštěvu ortopeda, který mi prdnul injekci a předepsal magnety - rehabilitace. Po týdnu mě bolest přešla, říkala jsem si paráda. Fyzioterapeutka mi ale řekla, ať počítám, že se mi to vrátí. Taky, že jo, za týdnů zpět. Podruhé už jsem odmítla jít k doktorovi a začala jsem chodit na čínské tlakové masáže a do toho jsem každý den cvičila podle čínské medicíny - našla jsem si na youtube - cviky s p. Vocáskem na krční páteř, ramena, tensový loket a poctivě cvičila. Trvalo to tři měsíce a mohla jsem se opět vrátit k volejbalu a cvičení. Každý den protahuji ruce, ale je to v pohodě. A to už jsem se viděla na operaci. Takže vše se dá rozvičit. Vzhůru do toho.

Pavlína

V posledních dvou letech jsem měla problémy s tenisovým loktem. Dostala jsem obstřik, který pomohl. Asi po roce a půl se problémy opět vrátili. Dostala jsem další obstřik, který tentokrát vůbec nezabral. Vhledem k velké bolesti jsem se obrátila na pana doktora Poštůlku. Sice jsem si léčení platila, ale výsledek je lepší než jsem čekala. O tenisovém loktu už nevím a všem doporučuji pana doktora. Pavlína

Jarča

Dobrý den.tak já jsem také doma s tenisovým loktem už od 30.1.dostala jsem jeden obstrik a rehabilitace proudy ale kvůli koronaviru mi rehabilitaci přerušily a předčasně ukončily stihla jsem na každou ruku 4krat a obstrik pomohl jen na měsíc po té se bolesti vrátili další obstrik mi zatím nemohli dát protože bych byla oslabená kvůli koronaviru a objednaly mě na 7.5.jen si říkám jestli to má cenu takhle protahovat jestli by nebyla lepší a rychlejší ta operace?? pořadí mi někdo?? děkuju

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce