Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Friduča

další den bez... Hodíte mi někdo odkaz do mailíku ??? Ráda se na vás juknu...díky...:)

Mona

Byl přesně po roce,minule to bylo 7.11.. Já myslela,ř´že byl minule v říjnu...

Ivča

ale nějaký slušný. Asi Mona dlouho nefotila (myslím do ranních hodin). Nikdo společensky unaven, všichni jako křepelky. Jedinou slušnou fotku má Konča v mobilu:-) A nehulím a stále tloustnu.-((((( Krásný den všem!

Konča

v prvé řadě chválím Monu za pěkné fotky a v druhé řadě chválím Fridu, že odolává. Fridu písnu ti to do FB. Jdu kouknout na fotečky. Ani já nehulím:-)

Konča

koštovaného vína se projevila i na pěkných fotkách. Jsem zvědavá, co nafotil Megan.

irena

však nám Mona slíbila, že nic odstrašujícího nezveřejní, což je od ní moc pěkné. No Ládík byl teda pěkně vytrestanej , to se teda orgánu povedlo. Ten zánět v těle máš určitě od toho, ne? A já si už taky pěkně dlouho nezachlastám , včera jsem si byla na infekčním pro výsledky odběrů z minulýho měsíce a zjistili mi už po třetí lymskou boroliozu. Takže měsíc antibiotika ,budem Ládíku popíjet zdravotní čajíčky spolu. Jinak manža všechny zdraví mějte se ....voňavě!

Konča

ty máš Irčo pech s tou boreliózou. Ještě že ty výsledky nebyly v pátek. Tak ať se konečně vyléčíš. Manžu též pozdravuj.

Mona

Tak vážení,doma jsem přišla na to,že jsem vám ani ráno nerozdala Alku-proti kocovině. Příště vám ji dám pro jistotu už večer. No a ty fotky jsem nemusela ani cenzurovat,jste všichni krásní a fotogeničtí...

Ládík

Já nechcúúú. To by byl další prášek navíc.

Konča

nepotřebovalááá....

Konča

jsem si kafíčko a k němu místo cíga zobla půl šampíku a jsem spokojená. Teď si ještě na rajčeti pustím prezentaci fotek a zavzpomínám na uplynulý víkend.

Megan

Lidičky, pošlete mi taky odkaz na ty fotky. Chcu se pokochať néééé. Já už zase stavím a dnes noční

Mona

neee??Megánku,tys to zapomněl:-(((

Megan

Mono, už jsem si vzpoměl :-) Jenom mi ve Chvalovicích ňák vypadlo, kam má jít Ládík spát:-( Jinak fotky super. Tentokráte slibuji, že pošlu taky.

Ládík

Megan, z toho si nic nedělej. Taky se to dalo vydržet. On byl alespoň zespodu, od podlahy dobrý rozhled, kdo chodil v noci ven. Viď Mony. Hlavně, že jsem Vás nebudil, když jsem klepal kosu (bylop naklepáno, že hned po příjezdu do Čech se šlo sekat zahrady). Nejhůře snad bylo, když těch pět litrů matonky ve mě přirozeně zmrzlo a nešlo vstát, jak se ten led vždycky převalil a ještě ta gravitace, Ale nějak jsem se vyhrabal- no prostě medvěd brtník.

Konča

tak mám kliku, že jsem zatím v kanclu sama. Čtu a řehtám stejně jako ve sklípku - jistě si dokážeš předtavit jak.

Mona

No fakt,s Láďou je sranda. No já vypila hektolitry vína,tak jsem to musela taky vyčůrat,abych si to všechno neodvezla domů,ne? Kdybyste věděli,kolik já mám dneska práce-a stejně mě to nedá a blbnu tady na diskuzi-jsem to ale pako!!!

Konča

v 8 hodin s plným močovým měchýřem. Abych nebudila Ládíka, o kterém jsem myslela, že spí v našem patře, překřížila jsem ve spacáku nohy. Déle jak 3/4 hodiny jsem to nevydržela. Nakonec jsem musela vstát. Ládík už byl vzhůru a vařil si kafe. Mě naštěstí nikdo nebudil neb jsem měla v uších špunty. Nutné vybavení pro příště: spacák a špunty do uší. PS: lžíce, které jsem večer nemohla najít, jsem našla ráno v neceséru:-D

irena

...sakra , já spala na posteli a taky ráno nemohla vstát,že by mě taky něco zamrzlo a nevšimla jsem si ?Ládíku a ty jsi ležel přímo na zemi, že jsi měl taková rozhled?

irena

...ty lžíce jsou neskutečná machrovinka , to jsem ještě neviděla...ani neslyšela.

Konča

asi jsi v mládí nejezdila trempovat pod širák:-) Když ony ty malé lžičky nejsou moc slyšet a taky nemají ten správný zvuk. Nejlepší jsou velké hliníkové polévkové lžíce, které jsem nemohla najít - tak někdy příště. Ale chce to kytaru nebo jiný hudební nástroj - lžíce jsou jenom doprovod.

Ivča

Koukám, že klika, že jsem nejela, já lítám 3 x za noc, to byste byli pošlapaný všechny. Hromadný spaní a ještě Ládík na zemi, to na mě není. Někdo z toho by špatně dopadnul. Jinak nehulím, ale chuť je. Zrovna teď mě to přepadlo tak, že jsem si musela vzít pendrek (ovocný). Stále něco tahám ze šuplete, pak nemám kynout.

irena

uveď to na pravou míru ať v tom mají všichni jasno, já myslím že je to důležité pro zdárný průběh zbytku dne.

Ládík

Ozbrojené složky České republiky mě umístily skutečně v předsíni né úplně na zem (byla tam jedna matrace a já naštěstí měl jednu larisku). Výhled jsem měl fascinující. Vstupní dveře byly bez prahu a u země byla v celé jejich šíři škvíra (tou mrchou táhlo). Jinak to bylo fajn (až na ty bzučící masařsky u teplé žárovky), možná jsem si i chvilku (hoďku) klimbnul protože mě škrábalo v krku = takže jsem chrápal. To všechno vyvážila pravidelná modní přehlídka spodního prádla. Jediné co bylo horší, nyla cesta dom, měl jsem co dělat udržet se vzhůru. Konči, mě mrzí, žes kvůli mě jsi tak trpěla. Jak jsem říkal, ozbrojené složky říkaly, spíš u nás, tady si lehni a jako správný občan jsem uposlechl výzvy na první příkaz. Po pravdě, za setkání s takovými správnými lidmi , nějaké né úplně pohodové spaní určitě stálo. Jo a pozdrav Milošovi. Lidi musím končeit, ještě jeden doktor se klepe nedočkavostí, aby prohlédl mé staré vetché tělo. Tak později. Abych splnil požadavek Ireny, tak jsem kvůli tomuto psaní obětoval oběd. Joooo a ještě jedno zjištění , pro Mony. Doopravdy ta zima je proti tloustnoutí. Jestli se mě nezbláznila váha, tak jsem na srazu ponechal víc jak jedno kilo. Já vím, já vím, já vím, že při té mé tonáži te není postřehnutelné, ale přece jenom malá vlašťovka. Mony funguje to.

irena

....a fanfáry pro Ládíka , kterému se v době kdy ostatní jenom přibírali(myšleno na váze) díky přísunu neskutečných kalorií podstrkových rodinou Adámkových, podařilo zhubnout. Seš borec!!! Miloš díky za pozdrav a taky zdraví, Mona to má vyřídit Hance a Martinovi,kterému přeje k zítřejšímu svátku.

Mona

Tak dneska spím na zahradě a doufám,že v noci přituhne!!!!!

irena

zmrzlinu na snídani

Konča

jsem Ládíku netrpěla - močák nepraskl, nohy se mi nezasukovaly a spacák jsem dovezla dom suchý:-D K obědu jsem si před chvílí Irenko zavzpomínala na tvoje výborné nakládané hříbky, jedla jsem suché rizoto. S hříbkama by bylo lepší. A taky jsem včera doma u večeře vzpomínala na výbornou domácí paštiku od paní Adámkové. Opravdu jsem si na ní velmi pochutnala. Dala bych si repete.

irena

za 5 měsíců všechno.....

Konča

hodně zdraví, štěstí, bezproblémovou stavbu, splnění i těch nejtajnějších přání a už žádné jízdy do Jihlavy Ti přeji z celého svého ♥.

irena

ať všechno vyjde tak jak si přeješ. Blahopřejeme!!!!

Ivča

ikdyž nevím jestli k nrozeninám? V každém případě hodně zdraví, lásky a baráček ať je zdárně dostavěn. Jinak všem dobré ráno. Já ho moc dobré neměla, včera jsme se se sousedkou zbouraly po CELÉ lahvy brusinky (40%). Manža přijel večer z ryb a doma tma a vyhaslý kamna a já zmazaná u sousedky. A to ráno! Před chvílí tady byl pán kuřák a já to z něj tak cítila, že se mě zvednul žaludek. A to jsem včera chodila kouřit se sousedkou do kotelny. Ona hulila, já tam s ní stála a nasávala. Mějte všichni krásný den. Tady svítí slunce, ale je strašný vítr. Takže nic moc.

Ládík

Takže Megan. Ať mají tvárnice správný rozměr, nelámou se, krov ať není moc mokrý a nekroutí se, pokrývači ať se neopalují a nejsou tam víc jak měsíc, okna ať se i otvíraj a ty podlahy a obklady již zvládneš sám. No a když toto přání vyjde, tak všichni víme, kde asi bude další sraz. PS: příjezdová silnice je taková, že můžeme dojet i dodávkama.

Konča

Ivča se včera nametla a já včera večer ve dvaapadesáti letech metala kotrmelce. Byl u nás vnouček a chtěl, abych po něm taky udělala kotrmelec. Nedal si vymluvit, že to neumím. Furt říkal "babi poď " Zkusila jsem dát hlavu na koberec - docela se zatočila. Opět jsem se vymlouvala, že to neumím. Ovšem kluk se nedal odbýt. Začala jsem tedy kotrmelcem vzad. Ten se povedl, tak jsem přidala ještě jeden. Hlava se zamotala, ale jen na chvíli. Potěšená, že i po cca 30 letech dokážu udělat kotrmelec vzad, zkusila jsem i vpřed. A i ten jsem nakonec zvládla a k němu přidala další 2. Docela jsme se nasmáli jak mi to tlusté břicho zavazelo. A malej byl spokojenej, že babka cvičila. U lahvinky by se mi hlava netočila. Čert ví, co si na mě vymyslí příště.

Ivča

a zbourala bych obývák. Pro jistotu zůstanu u stepru a rotačního talíře. A v minulým příspěvku mám hrubku jak hrom. Omlouvám se. To je vždycky v zápalu boje. Ožrazala jsem se po LAHVI a ne po LAHVY.

Konča

Ivčo, koukám, že gramatika se po hodině od napsání příspěvku zlepšila, ale jazyk se ti stále pěkně plete - ožrazala:-DDD být tebou, tak do auta ještě nesedám:-DDDD

irena

..sundala jsem podložku z ozařovacího stolu na zem ,vypnula kamery a šla to taky vyzkoušet ....hurá zadařil se ...tak to ještě umím ...ale nebudu to dělat často.....aby mně nenašla druhý den kolegyně zaseknutou pod stolem.

Ivča

hned bych vás obě přihlásila do oddílu sportovní gymnastiky. A jinak dnes už nic pro jistotu psát nebudu. A do auta už jsem musela sednou ráno...

Konča

Ivčo pokus o vtip. Nechtěla jsem tě tím od psaní odradit. Jenom prosím tě piš. Dokážu si představit s jakou radostí bys nám předávala volňásky. Irenko jsi větší frajerka než já. Pro mne to ale byla docela makačka s tím břuchem:-)

Ládík

Jseš prostě dobrá. nekouřit a ještě přitom metat kozelce. Takový nápad. Nepotřebuješ i vedlejší byt ?. Když tak mě pozvi a jestli já udělám kotrmelec, tak jsme u souseda v obýváku.

irena

já funím ještě teď a už to určitě dělat nebudu..A oddíl založíme až u tohu bude s náma i Ivča.( to jsem zvědavá jak si naše pozadí poradí z výmykem)(je to vůbec odvozené od Mykat?)

ládík

Tak jsem to sečetl a ještě i provedl zkoušku tlačítka nahlásit. Tak Konči, to se nedělá. Já se všemi dietami, na dnešek mě manža nestihla připravit ani oběd a na fifinkách, husička, jatýrka, debužírování naplno. Jedu se do města najít. Dieta nedieta.

Ládík

Tak jsem nakonec nikam nemusel. Našel jsem si jednoho staršího ptáčka a jsem najedenej. Zase někdo zvoní. sorry, příště

Konča

když ono mě z těch kozelců vytrávilo. Zbytek rizota jsem nechala v lednici na zítřek a též proběhla město, jestli bych někde nedostala alespoň kachničku místo Svatomartinské husičky - a nic. Dala jsem si kuřecí prso se žampiony a opíkačky:-( chabá náplast. Příště bych sraz udělala ve vyhlášeném Slovenském Grobě. Od Olomouce vzdálena 200 km. Malá dědinka s asi 35 hospodami, kde vám upečou ve speciálním keramickém pekáčku, v peci s dřevěným uhlím, speciálně vykrmenou a dopředu v mléce naloženou husu. Jestli si dobře pamatuji tak koukněte na www.slovensky-grob.sk Husy pečou po celý rok. Je potřeba se tam objednat, mívají všude narváno. Já tam byla 2x. U GÁLIKA - dobrá, trošku připečená. U GAŠTANA - fantastická. Ládíku mě by to ani náhodou nenapadlo. Ale co bych pro vnoučka neudělala že? Když tak žadonil. Manža se začal chechat, že to bude pro mne maličkost. Ještě víc se chechtal, když jsem dala hlavu na koberec a zase jí zvedla, že se mi motá hlava. Pak mi řekl, že to mám napřed zkusit dozadu. No a pak čuměli všichni včetně mě. Už se nechechtal nikdo. Taková blbost jako je kotoul vpřed a vzad a málem jsem měla z ostudy kabát. Naposledy jsem je dělala někdy před 25 kily a skoro 30 lety.

Megan

Děkuji za blahopřání. Takové věci jako svátky rozhodně neslavím. Až bude Megana, tak možná:-) Včera jsem pracoval na stavbě a chtěl jsem na oběd v restauraci husičku. Bohužel už neměli, tak jsem si dal nějakej plátek s omáčkou. No, nic moc. Husička by byla lepší. Mějte se krásně a nehulte

Ivča

Tak jsem pochopila, že Megan=Martin. Tak ne narozky. To neva. Hlavně, že jsem popřála. Jinak na dnešek příšerný sen, opět jsem začala kouřit. Vykouřila jsem asi 5 cigaret a i v tom snu mě z toho bylo hrozně smutno a říkala jsem si, určitě zase přestanu, ale věděla jsem, že je to v pytli. Je super, že to byl jenom sen. Kontrmelec jsem včera doma nezkoušela, na zahradě už to nejde a doma není kde. Tak jsem aspoň trápila tělo cvičením. Chtělo by to každý den a to já se nedonutím. A huráá, dnes je pátek. Tak mějte všichni krásný voňavý den. Ikdyž voňavý bude těžko. Teď ty komíny co produkujou, to je hrůza. Lidi topěj snad vším co doma najdou. Někdy bych fakt vraždila.

Ema

Mňa nalákali pred rokmi na plyn kvôli zdravému ovzdušiu, dokonca ma zastihla tuším raz aj úľava na domovej dani za to že neznečisťujem ovzdušie. Keď som prestávala fajčiť dušička sa mi tetelila od radosti že už nebudem znečisťovať vzduch. Ale vlády mi nedovolia byť poriadna, zatiaľ ma nútia vrátiť sa k starému spôsobu kúrenia a ktovie ako to bude ďalej.

Mona

Tak vás všechny zdravím při pátku. Odpoledne odjíždím na víkend do Rakouska do lázní. Jedeme se přecpat Svatomartinskou husou a zalévat to budeme Svatomartinskym vínem. Já ty víkendy mám strašný. Vždycky přes týden zhubnu 2 kg a o víkend zase naberu.Mějte se voňavě a nehulte-ani ve snu :-)

Konča

nestíhám. Nekouřím.

LUBAN

Stále nekouřím a už NEBUDU!!!!!!!!!!!!!!!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce