Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

jak na únavu (neučte se žít s nemocí)

Z lékařského hlediska jsem byl naprosto zdravý.Nikdo mi nedokázal vysvětlit,proč jsem stále unavený a bez energie.Sám jsem se začal zajímat o jiné alternativy a pomocí irisdiagnostiky a metody samouzdravování podle firmy Medynamis,jsem našel příčiny své únavy.Rozšířil jsem si své znalosti a nyní se zaměřuji na přednáškovou činnost v oblasti prevence zdraví.Rád kdykoliv poradím.L.Cepl 607185093

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
joni
2x

Pisete ze rad poradite. Mozte mi dat teda nejake rady ako zit s CFS, alebo ako sa z toho dostat? Alebo poznate niekoho kto sa podrobne zaobera problemom CFS? joni

Honza

Dobrý den, osobně jsem trpěl únavovým syndromem asi 5 let a poslední 2 roky to bylo opravdu nesnesitelné, zkusil jsem spustu druhů léčby, většinou dost nákladných. Začátkem roku přišla ale zásadní změna, začal jsem cvičit ,,pět tibeťanů,, protože jsem slyšel o různých blahodárných účincích i o omlazování, atd. Co se ale stalo, asi ani ne po měsíci každodenního cvičení byla únava totálně pryč. Brzo ráno vylítnu z postele a mam celý den energie že i kdybych měl o půl méně tak budu mít břebytek. Jsem tím fascinován. Pět tibeťanů je popsáno v mnoha knihách, cviky jsou i s popisem na internetu. Cvičení zvládne každý a zabere do deseti minut, je jen třeba cvičit každý den. Jsem tím opravdu nadšen. Jsou dvě pravidla úspěchu: Cvičit tibeťany správně a nespěchat, udělat si čas na tech 10 minut a hlavně opravdu cvičit denně a vytrvat a nepřstat po týdnu. Přeju hodně zdraví a štestí Honza

Petr
3x

Jsou to jatra!!!Probelm s jatry. Telo pak nema energii a neumi ji ziskat. Clovek porad spi, je unaveny a ma treba i teploty. Zkus regalen od energy. Zadny unavovy syndrom neni..to je jen slint od doktoru, ktery nic neumi. Měl jsem několik let stejný problém, zvysene teploty 37 - 37.2Ć, spal jsem 12 hodin denne, unava, hnus...bral jsem asi 6 antibiotik, podstoupil tisíce vyšetření, odberu krve, testu na alergie a pak mi nakonec doktoři tvrdili, že tám od nervů, že sem prý nervák. Blbbost hrozna!!! Tak jsem se nakonec dostal to energy, kde mi pani merila na prstech nejakym strojem. Jak jsem to videl, tak jsem si v duchu rekl, ze to jsou dalsi vyhozeny penize. Jenze pani pak prisla k tomu, ze jsem mel v detstvi mononekluozu. (Ted je mi 27) a ze prej jsme u toho. Jatra se prej praskama zahoji do takovyho stavu, jako kdyz se odrete, udela se vam strup a pod nim pak ta cervena, tenka zranitelna kuze. Zahojeny to je, nekrvaci to, ale neni to dohojeny a je to porad zranitelny. To stejny prej sem mel s jatrama. Tak mi dala nejaky kapicky a mineraly (tusim, ze se to jmenovalo Regalen) nechal jsem tam asi 2000,- a zacal je uzivat. Po nekolika dnech mi teplota spadla. Jak na ni za ty roky uz bylo telo zvykly, tak me tak prijemne bolela hlava. Behem 5 dni jsem byl bez teplot. Vybral jsem 2 ty flasticky a uz se mi to nevratilo. BOMBA! Od ty doby proste verim bylinkam vic nez praskum.

Dědek

to si si léčil chlamydie a ani o tom nevíš bylinky si mohl natrhat na louce a ušetřil bys a paní Kateřina taky a paní Milena jak by smet

viki

Ahoj ja mela teploty taky 37 az 37,2 nikdy se mi to nevysplhalo vys podstoupila jsem vsechny testy a nic mi nezjistili ted si mi dal brouka jestli taky neco nemam s jatry :( jsem porad unavena mela jsem to asi pred 2 lety ted mam 15 mesicni holcicku tak prave nepoznam jestli je to unava z toho nebo ze mi neco je uz jsem chtepa jit k doktorovi at mi neco napise na povzbuzeni

Jean

léč si všechny mikroparazity i chlamydie a dej si vyšetřit ledviny, vaječníky atd.

kateřina tučková
1x

Na únavu se dá doporučit pohyb, správné cvičení, pobyt na čerstvém vzduchu, správný pitný režim a správná-vyvážená strava. Dále též bylinky, enzymy, curenzym apod..

Fany Kořínková
2x

Já mám velice dobré zkušenosti s přístrojem Airnergy,je to přístroj který okysličuje buňky.Od té doby co na něm já a celá má rodina dýcháme(cca 15 minut denně),tak a)nejsme nemocní,b)máme mnohem víc energie,c)a hlavně zmizely stavy deprese a vyčerpání.Bohužel samozřejmě v této republice lékaři tento přístroj neuznávají,ikdyž má veškeré certifikáty a je zařazen mezi zdravotní přístroje!Je to škoda,protože ve světě získává stále větší oblibu a poznatky o jeho vlivu na lidské zdraví se stále rozšiřují.No jo,jenže jsme v česku,kde když to není chemie,tak to nefunguje..:o(

hana
1x

Chronická únava a nedostatek energie je především důsledkem dehydratace organismu, který trpí nedostatkem čisté vody. Tu v pitném režimu nelze absolutně ničím nahradit, přestože se to (v zájmu prodeje kdejakých "nealko" nápojů) tvrdí. Rozhodně není řešením jakákoli "diagnostika a léčba" pomocí atraktivních okultních praktik "irisdiagnostika, "kosmická energie", psychotronika, .. ) I když vypadají jako užitečné a fungující. Svými názory nezměníte jejich skutečnou podstatu a jejich reálné nebezpečí, které je ignorováno.

Milena Nováková
1x

myslím, že nevíte, o čem mluvíte. Já mám CFIS již přes 10 let, a vždy mi tyto laické názory hnou žlučí. Než o něčem píšete svůj názor, přečtěte si odbornou literaturu k dané věci!

Jana

Kdybyste věděla, jak moc s Vámi souhlasím!

Dráček
1x

Ahoj. Souhlasím že některé laické rady typu pohyb atd.... jsou na... :) Ale musím souhlasit s názorem na čistou vodu i když trochu jinak. Měl jsem únavový syndrom cca 2 roky a nezabíralo vůbec nic a stav se neustále jen zhoršoval. Nezabíral pohyb ani dlouhodobý odpočinek. Spal jsem třeba i 12 hodin a po probuzení jsem byl stále vyčerpaný. Dopadlo to tak že jsem přišel z práce, složil se na postel a koukal jen do stropu, jelikož jsem fakt nic nemohl dělat. Asi před rokem jsem vyzkoušel léčebnou kůru zvanou MMS, je to tak levné a účinné že je to až zarážející. Vlastně její kouzlo spočívá v tom, že vyčistíte vodu v sobě samých a zabijete viry co ve vás jsou. Tato kůra zabírá na téměř všechny známé nemoci dnešní doby a to i na vyčerpání a únavu. Po té to kůře jsem se po dlouhých letech cítil naprosto skvěle plný síly jako by mi opět bylo 20. Což trvá do dnes. Také mimo jiné jsem se absolutně zbavil závislosti na sladkém. Dodnes nemusím čokoládu ani nic sladkého a to jsem je před tím konzumoval doslova a do písmene na kila. Tato metoda je u nás zakázaná, a to proto, že je opravdu účinná a takřka zadarmo a farmaceutický průmysl na ní nemůže vydělávat! Opravdu se toho nebojte, to co tu šíří ministerstvo zdravotnictví o této léčbě je LEŽ!!! Já to vyzkoušel, jelikož už mi nic nezbývalo, doktoři mi udělali testy a vyhnali mě jako simulanta!!! Ale MMS mě postavilo doslova opět na nohy!

petra
1x

co je MMS?

Katka Nováková

Také jsem na tom byla s únavou strašně... neustálé zívání, cítila jsem se stále slabá, jako bych právě uběhla maraton, byla jsem schopná spát přes 12h denně a stejně to nepomohlo... až mikroskopie krve ukázala, kde je chyba, s nadsázkou mohu říci, že jsem byla zanesená jak žumpa, změna jídelníčku mě pomohla pročistit tepny a následná změna už mě nedostala do situace, kdy by se mi zase začala zanášet

Lenka

Já trpím na únavu a potřebu povzbuzení jen když musím téměř 15 hodin denně pracovat. Na to mi pomáhají tyčinky s obsahem kofeinu i taurinu. :)

Katka

Které jíte? Já nějaké sháním a jedny co jsem zkoušela, tak mi nechutnaly a účinek se mi nezdál nic moc.

Hunka

Žvýkací tablety jsou na únavu nejlepší.

Katka

Jaké žvýkací tablety? Jako normálně žvýkačky? Ty jsem zkoušela a byly hnusný.

Hunka

Tyto, jsou nejlepší vitabody.cz/skydog-5-tablets. Nikdy mi nic tak nepůsobilo.

Katka

Neznám a jak dlouho ti působily? Já bych nerada do sebe cpala jednu za druhou.

Hunka

Skoro 5 hodin jsem na sobě pociťovala, že mám dost energie. A když jsem si dala dvě, tak jsem byla jak motorová myš.

Danka77

Už jste zkoušeli MycoDetox? Prý je úžasný na detoxikai, celého těla?

marra

MycoChemo nádorová onemocnění, povšechná únava, projevy stárnutí, suchost sliznic, poruchy krvetvorby, chronická gastritida, klimakterické potíže…

alenna89

Ahojky znáte Milana Schirla? Docela by mě jeho medicína zajímala a parktiky…

jirušš9

A z jakých internetových stránek máte tento přípravek MycoChemo ??

Josef

Taky jsem zkoušel kde co. Čistil tělo cvičil atd. Říkal jsem si člověk stárne chce to cvičit a detox a ono nic. Takže souhlasím, pravdu může mýt tady skoro každý. Ale taky to může být jinak. Ve spánkové laboratoři mi řekli, že se budím až 55x za hodinu a já o tom nevěděl. Na noc mám přístroj na dýchání noc a je to OK.  Prostě syndrom spánkové apnoe.

Lora

No, to je špatný... Jak je to apnoe, tak to už je diazgnoza a s tím se fakt musí něco dělat.. Já jsem teda naštěstí vsadila jen na kvalitní doplňky stravy a pomohl mi simplebiotix. Byla jsem pořád unavená, ale spánek nic moc. Tak jsem ráda, že tohle zabralo :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce