Inzerce https://www.lekarna.cz/chovatelske-potreby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=chovatelske-potreby

Snímače tělesné teploty zvýší úspěšnost léčby pacientů nejen v pandemiích

( Redakce Ordinace.cz | přečteno: 1034x )

My máme chuť udělat dobrý skutek, nápad jak pomoci českým pacientům i základ (Thermeeno), a vy nám s ním můžete pomoci!

thermeeno.com

Thermeeno je snímač tělesné teploty, který může odvést tu nejlepší práci hlavně v nemocnicích nebo zařízeních pro seniory. A nejen v pandemiích. Je to naprosto spolehlivý hlídač stavu nemocných, pohodlný pro ošetřovatele i nemocného. Zatím je na světě jen krátce,  vyrobilo a prodalo se ho pár kousků, ale právě pandemie ukázala, že když cestu do výroby Thermeenu zrychlíme, pomůžeme nemocným hlavně na jednotkách intenzivní péče. Náš nápad zní: Pojďme to udělat společně! Jak? Jednoduše: společně se složíme na výrobu 1000 kusů, které JIPkám darujeme.

Jaký je cíl?

Chceme dát rychle dohromady 2 300 000 korun. Proto si hledáme nadšené fanoušky-dárce přes Donio.cz zde

Proč přispět?

Pomůžete spolu s námi na svět českému nápadu a ten pak (jako dar!) na jednotkách intenzivní péče pomůže malým i velkým pacientům. Bude se jim hodit nejen v pandemii! Thermeeno totiž udrží pod kontrolou tělesnou teplotu nemocného po libovolně dlouhou dobu a hlásí nestandardní stavy. Žádné sklepávání, zastrkávání, buzení ani běhání s teploměrem: malý silikonový senzor s mobilní aplikací je moderní neinvazivní řešení, které včas odhalí růst tělesné teploty pacienta a pomůže zvýšit úspěšnost léčby. A ušetří čas lékařům a sestřičkám. Když získáme 2 300 000 Kč, vyrobíme jich 1000 pro české nemocnice a dáme jim je darem včetně certifikace a přizpůsobení používání.

Děkujeme za Váš příspěvek!

Investovali jste do dobré věci: Thermeeno je originální český nápad, který se s Vaší pomocí posune z malosériové výroby do nemocnic. Jeho budoucnost je i v zařízeních pro seniory, může detekovat pád nebo opuštění lůžka, integruje se s tlakoměrem, pulsmetrem apod. Odvede skvělou práci i v telemedicíně přenášením potřebných dat z domácí péče rovnou k lékaři.

Jak se zapojit?

Hledáme si fanoušky a podporovatele přes crowdfundingový projekt Donio.cz, kde najdete příběh zrození Thermeena, jeho technické parametry a taky tým jeho „stvořitelů“. A když vás nadchneme pro tuhle dobrou věc (v to doufáme!), můžete rovnou i přispět. Děkujeme!

Chci vědět víc o Thermeeno: čtěte zde

Dobrý nápad, chci taky přispět: pak jděte rovnou sem

thermeeno_500x150_3_v2.jpg
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Partner rubriky Dětské infekční nemoci
Partner rubriky Dětské infekční nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/chovatelske-potreby/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=chovatelske-potreby

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 540 lidí

Mohlo by vás zajímat

Neštovice

Na úvod jen vysvětlení: v zásadě existuje dvojí forma neštovic. Neštovice plané a neštovice pravé. Druhá forma již patří k onemocněním tzv. eradikovaným, tedy vymýceným na celém světě. Virus pravých neštovic je uchováván v současné době jen v laboratořích pro případ, že by došlo opět k objevení se nemoci a bylo by nutno znovu vyrobit účinnou očkovací látku. Následující řádky se tak týkají neštovic planých.

Spála

Jedná se o tzv. streptokokovou anginu (původcem jsou bakterie-streptokoky). Je doprovázena exantémem (zarudnutím) a celkovými příznaky.

Nebezpečí nakažení neštovicemi

Je možné nakazit se neštovicemi,když se setkám s nakaženým 4 dny před propuknutím kožních projevů?Neštovice jsem v dětství neměla

Instrukce pro rodiče dítěte s akutní laryngitidou.

Akutní laryngitida (zánět hrtanu) je infekční onemocnění, kdy virus vyvolává otok hlasivek a přilehlých částí dýchacích cest. Otok vyvolává následný chrapot a štěkavý kašel.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce