Inzerce

Zmenšení prsů (redukce)

V období adolescence nebo i v důsledku těhotenství dochází někdy k extrémnímu zvětšení velikosti prsů, k jejich hypertrofii (makromastie, gigantomastie). Ač se to části mužské populace může zdát nepochopitelné, tento stav pacientku výrazně zatěžuje a znamená pro ni řadu omezení... [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Marcela

Holky jak moc to bolí po operaci prsou? dalo by se to zvládnout i bez prášků od bolesti?

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. ledna 2019, 16:30:03

Petra

Já mám udělaná nová prsa a místo prášků od bolesti jsem si zaplatila pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přes katetr přímo do rány a působí pouze lokálně.

8. ledna 2019, 11:13:07

Marcela

A opravdu to potom s tou pumpičkou nebolelo? musím si to platit sama nebo to platí pojišťovna?

9. ledna 2019, 10:55:50

Petra

Musíte si to zaplatit sama v lékárně, stojí to 4 tisíce korun. Lékárna to do 24 hodin doručí přímo do nemocnice, ve které máte zákrok domluvený...

10. ledna 2019, 09:37:04

Klára

já ji využila i při císaři, kdy mi to tu bolest taktéž eliminovalo, takže je to velice účinná věc proti bolesti

18. března 2019, 23:32:17

Běta

určitě s tou pumpičkou je to dobrý krok, jelikož náklady na to nejsou tak hrozné a bolest to dokáže maximálně utlumit, pomáhá jak na císaře, tak i na operace, což je skvělé

25. května 2019, 23:27:10

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.sedatif-pc.cz/?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=spc2019
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marketka (vousy) 24. června 2019, 10:13:57

Ano, poradíte nějaké? Já bych potřebovala nakoupit švágrovi.  Diskutovat

• Ivan (Antidepresiva a sexuální dysfunkce) 24. června 2019, 15:00:18

U mužů se může jednat o nedostatek testosteronu. Jeho snizeni vede k depresim, nechuti na sex,… Diskutovat

• Broňa (pourazový sindrom sudeck pravé ruiky) 24. června 2019, 22:02:24

Mně dost pomohly cibulové obklady. Pro bližší info klidně napište mail. Moje adresa:… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.