Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Zmenšení prsů (redukce)

V období adolescence nebo i v důsledku těhotenství dochází někdy k extrémnímu zvětšení velikosti prsů, k jejich hypertrofii (makromastie, gigantomastie). Ač se to části mužské populace může zdát nepochopitelné, tento stav pacientku výrazně zatěžuje a znamená pro ni řadu omezení... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Marcela

Holky jak moc to bolí po operaci prsou? dalo by se to zvládnout i bez prášků od bolesti?

Petra

Já mám udělaná nová prsa a místo prášků od bolesti jsem si zaplatila pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přes katetr přímo do rány a působí pouze lokálně.

Marcela

A opravdu to potom s tou pumpičkou nebolelo? musím si to platit sama nebo to platí pojišťovna?

Petra

Musíte si to zaplatit sama v lékárně, stojí to 4 tisíce korun. Lékárna to do 24 hodin doručí přímo do nemocnice, ve které máte zákrok domluvený...

Klára

já ji využila i při císaři, kdy mi to tu bolest taktéž eliminovalo, takže je to velice účinná věc proti bolesti

Běta

určitě s tou pumpičkou je to dobrý krok, jelikož náklady na to nejsou tak hrozné a bolest to dokáže maximálně utlumit, pomáhá jak na císaře, tak i na operace, což je skvělé

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce