Inzerce

Zmenšení prsů (redukce)

V období adolescence nebo i v důsledku těhotenství dochází někdy k extrémnímu zvětšení velikosti prsů, k jejich hypertrofii (makromastie, gigantomastie). Ač se to části mužské populace může zdát nepochopitelné, tento stav pacientku výrazně zatěžuje a znamená pro ni řadu omezení... [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Marcela

Holky jak moc to bolí po operaci prsou? dalo by se to zvládnout i bez prášků od bolesti?

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. ledna 2019, 16:30:03

Petra

Já mám udělaná nová prsa a místo prášků od bolesti jsem si zaplatila pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přes katetr přímo do rány a působí pouze lokálně.

8. ledna 2019, 11:13:07

Marcela

A opravdu to potom s tou pumpičkou nebolelo? musím si to platit sama nebo to platí pojišťovna?

9. ledna 2019, 10:55:50

Petra

Musíte si to zaplatit sama v lékárně, stojí to 4 tisíce korun. Lékárna to do 24 hodin doručí přímo do nemocnice, ve které máte zákrok domluvený...

10. ledna 2019, 09:37:04

Klára

já ji využila i při císaři, kdy mi to tu bolest taktéž eliminovalo, takže je to velice účinná věc proti bolesti

18. března 2019, 23:32:17

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ondrej (Po artroskopické operaci jste druhý den doma) 17. března 2019, 13:23:02

Já chodím k ortopedovi, které se stará už 20 let o vrcholové sportovce, a ten mi říkal, že… Diskutovat

• Jozef (Rivotril) 17. března 2019, 19:21:31

Presne Michal, ako na hojdačke. Ja si už myslím, že je to aj jarnov únavou. A treba… Diskutovat

• Aja (rýma, chřipky atd.) 17. března 2019, 19:56:39

Ilono kterej přesně ten Nasivin sensitive ste si koupila?  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.