Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Mozková mrtvice – lékařskou pomoc volejte bez prodlení

Mozková mrtvice je nebezpečný stav, který může znamenat doživotní postižení nebo i smrt. Nejvíce jsou ohroženi muži nad 50 let, kuřáci s vysokým tlakem a zvýšenou hladinou cholesterolu. Nenechme se tím však mýlit, potenciálním pacientem může být každý z nás bez ohledu na věk a rizikové faktory. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavel
2x

Jak jsem psal.Kdy bybyste doktoři zde nebyli,třeba žili na Měsíci tak bychom byli zdraví jak ryby.Rakovinu bychom si léčili lysinem nebo trypsinem podle Dr.Ratha nebo MUDr.Jurkoviče a byla by z toho rýma.Stejně vám brzy dojdou zásoby yperitu z 1.sv.války,čím nás pak budete léčit,strychninem?Krevní tlak bychom si léčili argininem,který rovněž regeneruje kolageny,zároveň likviduje LDL a sraženiny,Tudíž žádné infarkty,mrtvičky.Dožívali bychom se 130 let,brali bychom stopové prvky podle kandidáta Nobelovy ceny Dr.Joe Vallacha.A léčili si chlamydie a boreliózu podle Wheldonova protokolu,Marshalova protokolu,Wanderbiltské univerzity a nečekali až nás skolí RS,CF,rakovina,mrtvičky ifarkt,alzheimer,případně až se budem plazit s postchlamydiovými artritidami,jakožto důsledkem neléčených chlamydii a boreliózy.Hypochondrizovaní pacienti vám nesmírně děkují za to rejdění na vozíčku s RS.Odbočil jsem.Po 40.si budem měřit krevní tlak no a pak ten arginin.Nebudem muset poslouchat,že ty bolesti hlavy,závratě a později i zhoršování paměti máme ze strašné vzpomínky z dětství,co natom,že na kartě oba rodiče hypertenzní.Prosím vás jděte do Německa a všichni.Děkuji.

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Co je pro vás největší motivací k zanechání kouření?

Zatím hlasovalo 87 lidí

Mohlo by vás zajímat

Kdy je třeba pomyslet na CHOPN

Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) je závažné onemocnění, jehož hlavním rysem je omezený průtok vzduchu v průduškách. Klíčové pro oslabení projevů CHOPN je její včasné odhalení. Podstoupit spirometrické vyšetření by proto měl každý, u koho se ve dvou po sobě jdoucích letech objeví kašel přetrvávající alespoň tři měsíce.

Onemocnění štítné žlázy - neléčené může mít závažné důsledky

Štítná žláza, tvarem připomínající motýla, je umístěna na dolní části krku před průdušnicí. Onemocnění štítné žlázy je často bezpříznakové, ale včasný záchyt a léčba předejdou možným komplikacím.

Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida již dávno nejsou překážkou početí

Přestože jsou v ideálním věku a našly toho pravého pro založení rodiny, stovky žen se střevními záněty neznámého původu, tzv. idiopatickými (ISZ), se rozhodnou mateřství raději úplně oželet. Může za to strach ze zhoršení jejich zdravotního stavu nebo komplikace v těhotenství.

Bělení zubů: doma nebo v ordinaci?

Barvu zubů ovlivňují částečně genetické dispozice, ale také řada vnějších faktorů jako například kouření, užívání některých léků nebo konzumace určitých potravin a nápojů. Nežádoucí zabarvení zubů lze odstranit. Pokud toho ale chcete dosáhnout a nezničit si při tom zuby, je potřeba pečlivě vybrat metodu, kterou zvolíte.

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.