Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu, informuje o alergenové imunoterapii, varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Mozková mrtvice – lékařskou pomoc volejte bez prodlení

Mozková mrtvice je nebezpečný stav, který může znamenat doživotní postižení nebo i smrt. Nejvíce jsou ohroženi muži nad 50 let, kuřáci s vysokým tlakem a zvýšenou hladinou cholesterolu. Nenechme se tím však mýlit, potenciálním pacientem může být každý z nás bez ohledu na věk a rizikové faktory. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavel
2x

Jak jsem psal.Kdy bybyste doktoři zde nebyli,třeba žili na Měsíci tak bychom byli zdraví jak ryby.Rakovinu bychom si léčili lysinem nebo trypsinem podle Dr.Ratha nebo MUDr.Jurkoviče a byla by z toho rýma.Stejně vám brzy dojdou zásoby yperitu z 1.sv.války,čím nás pak budete léčit,strychninem?Krevní tlak bychom si léčili argininem,který rovněž regeneruje kolageny,zároveň likviduje LDL a sraženiny,Tudíž žádné infarkty,mrtvičky.Dožívali bychom se 130 let,brali bychom stopové prvky podle kandidáta Nobelovy ceny Dr.Joe Vallacha.A léčili si chlamydie a boreliózu podle Wheldonova protokolu,Marshalova protokolu,Wanderbiltské univerzity a nečekali až nás skolí RS,CF,rakovina,mrtvičky ifarkt,alzheimer,případně až se budem plazit s postchlamydiovými artritidami,jakožto důsledkem neléčených chlamydii a boreliózy.Hypochondrizovaní pacienti vám nesmírně děkují za to rejdění na vozíčku s RS.Odbočil jsem.Po 40.si budem měřit krevní tlak no a pak ten arginin.Nebudem muset poslouchat,že ty bolesti hlavy,závratě a později i zhoršování paměti máme ze strašné vzpomínky z dětství,co natom,že na kartě oba rodiče hypertenzní.Prosím vás jděte do Německa a všichni.Děkuji.

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 35 lidí

Mohlo by vás zajímat

Zvětšená prsa dokážou muže potrápit

Gynekomastie je jedním z důvodů, pro které muži vyhledávají plastického chirurga. Zvětšená prsa nevypadají mužně a znamenají pro muže mnohdy ostych nebo dokonce snížené sebevědomí. Přestože se jedná z velké části o kosmetický problém, lékaři nabádají k obezřetnosti.

Má vaše dítě zdravé nohy? Případné odchylky odhalí podoskop

Většina dětí se narodí se zdravýma nožičkama, přesto často může dojít k jejich postupnému poškození a deformitám. Podoskop je přístroj, který dokáže celou řadu potíží s chodidly u dětí odhalit. Včasná diagnostika a léčba pomůže tyto obtíže napravit a předejít tak případným problémům s pohybovým aparátem v dospělosti.

Poruchy hlasu významně snižují kvalitu života

Význam hlasu obvykle vnímáme až ve chvíli, kdy je jeho kvalita zhoršena nebo když nemůžeme komunikovat vůbec.

Dna - bolestivé onemocnění kloubů

Dna je revmatologické onemocnění metabolického typu spojené s vysokou hladinou kyseliny močové. Prvním příznakem dny je velmi bolestivý otok kloubů, nejčastěji kloubu palce u nohy. Zánět většinou brzy odezní a nastupuje bezpříznakové období, kdy je pacient zdánlivě zdráv. Dnu je ale nutné považovat za celoživotní onemocnění.

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.