Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Pacienti určili nejlepší nemocnici v ČR

Dali byste své nemocnici hlas v anketě spokojenosti? Na to se ptala od 1. března do 31. října nezisková organizace HealthCare Institute. Přes třicet tisíc pacientů určilo pořadí nemocnic podle oblíbenosti – a to v kategorii fakultní a ostatní nemocnice. více ...

Inzerce
Odpovědi
Tadeáš

A nejhorší nemocnice v Mor.slezském kraji je NsP Havířov !!!

Alča

já bych za nejhorší nemocnici označila NÁCHOD a tvrdí to tady v okolí každý koho se zeptáte. Tam je to opravdu síla...

Veny
1x

Jednoznačně Náchod a Trutnov (je úplně to samý) !!!!! Kdybych se za 5 dvanáct nedostala do Prahy,tak bych díky těmto exotům zemřela!!!!!!!!!! Věk 22

Adam

Ani nemluv... Náchod, Rychnov, žamberk... O tomto asi zadny pacient nechce ani slyset!!!

Daniela
1x

HAVÍŘOV JE NEJVĚTŠÍ ZLO! Člověku co nemůže jíst a má všechny příznaky rakoviny jícnu řeknou, že si to vymyslel a má to jen ve své hlavě, protože neví co stím.Takže ho označí za blázna a pustí domů, aby tam dožil. Pecka opravdu se vyplatí si platit zdravotní. Kvalifikace těchto zaměstnanců a celkový přístup je opravdu žalostný. Havířov je marnice ne nemocnice!

jirka

souhlasim!!!! kdyz tam pujdete tak nezapomenout si vzit toaletni papir!!!

Jana

nejhorší zkušenosti mám zLiberce neumí diagnostikovat a navíc ze dvou operací mi obě zprznili ještě že máme i jinde lepší odborníky třeba klinika dr.Pirkav Mladé Boleslavi a nemocnice v Litoměřicích a umí se chovat slušně a vztřícně k pacientům ne jako v Liberci bohužel pro nas obyč.lidi to stojí vic času peněz a dojíždění

nemocnice

Hlavně si tam nedejte toho blázna Josefa Pejchla !!!!

Pavlína

podle zkušeností mých i známých je nejhorší nemocnice v Krnově.Sestry i lékaři na některých odděleních vůbec do zdravotnictví nepatří.Jen doufám,že do této nemocnice se už nikdy nedostanu ani já ani nikdo z blízkých

Dagmar

Co Vám Pavlíno tak špatného v Krnově udělali,ostatní si je chválí...

marika

nejhorsi nemocnice BLANSKO A BOSKOVICE.NE NADARMO SE JIM RIKA BONAPARTE.BUD DATE BONY NEBO MATE PARTE.OTEC TAM PRISEL O CAST LEDVINY.MEL TROMBOZU A LECILI MU VETRY,A PAK MU DAVALI LEKY NA VSOKY TLAK A KDYBYCHOM SE NEOZVALI TAK TED CHODIME N A HRBITOV.BOHUZEL JE TAM ZNOVA NA PODEZRENI NA MRTVICI A CEKA SE NA PONDELI..SMUTNY PRIBEH

mmm

Nejhorší je nemocnice v Ivančicích!!!!!!!!!!

evulac

nejhorší je rehab. lužková v Ivančicích. pacienty nikdo nevykoupe, pokud nepříjde rodina a nevykoupe sama. sestry nemluvné, odtažité jakoby mimo. je to tam zoufalé, nikoho si nevšimnou. paní tam ležela s maminkou, a té sestra rehab. ruku tak že plakala bolestí. a sestra jen řekla že se to m u s í ! přes bolest!!! tam nikdy více!!!

Petr

Nejhorši nemocnice v Jihomoravskem kraji je v Tišnově.Jak lide přezdivaji posledni štace.

Luci

Nejhorší nemocnice je v Říčanech...

Karel

Městská nemocnice Bílovec je opravdu na špatné úrovni. záchody umístěné v polovicí chodby jsou absolutně nevyhovujicí(intena)Pokoje-to už se zmíňovat nechci,Osobní věci v tažce pod postelí,bez skříněk,hodin a špatně fungující Tv.Strava? oběd teplý ale snídaně a večeře se bez suchého chleba s neurčitou pomazankou jsou nepřehledné,Chování zdrav.personálu asi tak na 60%.Nebýt MUDr Vlčka Zb,tak nemocnicí by město mohlo z fleku zavřít.Jestli tomu představensvto nevěří ať tam jdou na 7 dnů si lehnout a pak hodnotí,ale žádné mimořádné výhody - jako obyč.pacienti.

pemi
1x

Nejlepší jednoznačně je nemocnice s poliklinikou v Jilemnici. Dotorka Mudr Vrbová a její sestra , to jsou opravdu špice !!!!! Lepší jsem nenašel.

John

Nikdy nechoďte do Vojenské nemocnice v Praze! Tato nemocnice má "zvučné jméno" snad jen kvůli Havlovi. Jinak se jedná o příšerný špitál. Já i moji blízcí zde vůbec nemáme dobré zkušenosti. Personál je s prominutím na facky.. nepříjemný přístup a ještě k tomu totální laxnost.. o co si zde třikrát sami neřeknete, to nemáte. Dokonce i známý od záchranky mi sdělil, že do této nemocnice strašně nerad jezdí kvůli neustálým problémům při přívozu pacientů a v komunikaci obecně. Za mě už nikdy, to snad raději někde zhynout ve škarpě :)

Adéla

Tak pro mne je nejhorší nemocnice TŘINEC-SOSNA a dále HAVÍŘOV. Sestry protivné, neochotné a stále nemají čas,ale jsou mezi nima i vyjímky.Co se týká odborníkú,lekařů, raději to tady ani nepopisuji.Nikdy více tyhle nemocnice..A to neni jen můj názor,ale i ostatních pacientů.

baggio

nejhorši nemocnice Masarykova nemocnice Usti nad Labem a Teplicka nejhorši v CZ

josef
1x

dávám za pravdu,teplická nemocnice katastrofa,kvalita,přístup personálu a ted ještě aby jste chodil se slovníkem protože se nedomluvíte česky.

Profi

Vy co jste nezažili městskou nemocnici Bohumín,jste na tom velice dobře.Je to budova hrůzy,nemluvě o arogantním personálů.Podle ankety a vyjádření pacientu je to horor který má grády. Nikdo neměl moc odvahy promluvit(strach že se jím budou mstít).Praktiky této nemocnice a to hlavně Chyrurgie a Interny jsou víc než na pováženou.Výsoká umrtnost!

Iveta

Nic moc Bohunice Brno, krome hematologie, KDE zachranili kolegu z leukemia.

martin

nejhorší" nemocnice" je 100% blansko

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 53 lidí

Mohlo by vás zajímat

Můžu si respirátor schovat do kapsy a znovu ho pak použít? Nejčastější otázky a odpovědi ohledně používání respirátorů

Na rozdíl od roušky, respirátor chrání jak ostatní, tak i svého majitele. A aby opravdu plnil svou funkci, je potřeba věnovat jeho výběru velkou pozornost. Stejně důležité je ovšem také jeho správné nasazení a používání. Bohužel se stále okolo tohoto ochranného prostředku objevují mylné informace, a tak možná ani nevíte, že chráněni nejste! Když už ho nosíme, tak ať to má smysl!

Pulzní oxymetr - nástroj pro monitoraci vitálních funkcí

Pulzní oxymetr běžně využívají lékaři k diagnóze plicních onemocnění. Zařízení se snadno nandá na koneček prstu, který prosvítí. Přístroj následně na displeji ukáže hodnotu kyslíku v hemoglobinu – červeném krevním barvivu.

Zdravé klouby v každém věku

S přibývajícími roky začínají často klouby „tuhnout“, bolet, ozývat se... Jak předejít potížím a udržet klouby v dobré kondici, ať už je vám třicet let nebo šedesát?

Příběh Petra: I malý úraz znamená vážné následky – pomohla moderní léčba

Petr (16) z Prahy se s hemofilií už narodil. A právě kvůli této nemoci, která způsobuje poruchu srážlivosti krve, jej už od malička rodiče vychovávali k opatrnosti. Protože věděli, že každý, i relativně banální úraz pro něj může mít velmi vážné zdravotní následky. Díky moderní léčbě ale Petr mohl prožít takřka úplně normální dětství a nyní dospívání – a dobře si uvědomuje, jaké má štěstí.

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.