Inzerce

Syndrom polycystických ovarií

Syndrom polycystických ovarií (vaječníků) je nejčastější endokrinní poruchou u žen v plodném věku. Tento syndrom (PCOS) je pravěpodobně největší překážkou otěhotnění pro Pavlínu z projektu "Početí online!". Proto ji zajímaly podrobnosti. Souhrnný článek o diagnostice, možná léčbě a rizicích u těhotných s touto nemocí přinášíme i vám. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
jméno a příjmení3 poděkování

zpráva

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. listopadu 2009, 17:46:31

I.Thomasová5 poděkování

Dobrý den pane doktore můj problém je složitý po operaci kdy jsem měla mimoděložní těhotenství a 2 plod který nerostl v děloze mi byly odebrány po operaci mi bylo zděleno že mi byl odebrán pravý tubus .Po operaci už 4 roky uplynuly nemohu stále otěhotnět přibrala po operaci cca 15 kg již mám přesně 90 kg nejde to dolů ted mi navíc začala vytékat tekutina z prsou mám negativní test na prolaktin chci miminko už tak dlouho a navíc toto prosím poradte co mám dělat .

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. března 2010, 23:12:17

Monika 1 poděkování

Dobry den, mám také syndrom pco, s nepravidelnou menstruaci, a bez léků na vyvolání ji nemám vůbec. Vyšel mi pozitivní těhotensky test.. Mám obrovskou radost, ale i tak se bojím že to třeba nevyjde.. Na první kontrolu jdu až 22.5 do té doby chodím do práce kde 8 hodin stojím u stroje a zvedám železné díly, některé mají jen pár kilo, ale některé třeba i 10, 15, 20 a ve dvou zvedáme i více, myslíte že se tím může neco pokazit, nebo nám jít třeba zatím na nemocenskou třeba s chřipkou, než půjdu na kontrolu. Četla jsem různé příspěvky že i když je test pozitivní že to těhotenství být nemusí.. Ale dělala jsem si 4 od různých značek a vše pozitivní.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. května 2018, 19:02:16

Ela

Dobrý den, moc děkuji za informace obsažené v diskusi a článku výše. Dnes jsem se od své lékařky dozvěděla právě tuto diagnózu. O léčbě mám být informována při druhé návštěvě. Samozřejmě už teď "Googlím."Zajímalo by mne, zda se syndrom dá úplně vyléčit (nebo výrazně omezit tak aby nezasahoval do života pacientek) a také jak velká pravděpodobnost je otěhotnění přirozenou cestou. Moc děkuj a přeji vám pěkný den.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. listopadu 2018, 13:00:20

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.oscillococcinum.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=oscillo-2019-podzim&utm_content=300x300_kreativa_zima_ocsillo
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 221 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Tina (Kvalitní kontaktní čočky) 17. října 2019, 10:47:57

    Já bych jim znova peníze neposílala. Nebyla si spokojená jednou, tak proč to riskovat. Zkus… Diskutovat

  • Magda (Jizvy po akné) 17. října 2019, 17:24:59

    Pomohlo vám něco z obchodu?  Diskutovat

  • Magda (Konopná mast) 17. října 2019, 17:29:07

    Jak a na co ji nejvíce používáte?  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.