Syndrom polycystických ovarií

Syndrom polycystických ovarií (vaječníků) je nejčastější endokrinní poruchou u žen v plodném věku. Tento syndrom (PCOS) je pravěpodobně největší překážkou otěhotnění pro Pavlínu z projektu "Početí online!". Proto ji zajímaly podrobnosti. Souhrnný článek o diagnostice, možná léčbě a rizicích u těhotných s touto nemocí přinášíme i vám. více ...

Inzerce
Odpovědi
jméno a příjmení
3x

zpráva

I.Thomasová
5x

Dobrý den pane doktore můj problém je složitý po operaci kdy jsem měla mimoděložní těhotenství a 2 plod který nerostl v děloze mi byly odebrány po operaci mi bylo zděleno že mi byl odebrán pravý tubus .Po operaci už 4 roky uplynuly nemohu stále otěhotnět přibrala po operaci cca 15 kg již mám přesně 90 kg nejde to dolů ted mi navíc začala vytékat tekutina z prsou mám negativní test na prolaktin chci miminko už tak dlouho a navíc toto prosím poradte co mám dělat .

Monika
1x

Dobry den, mám také syndrom pco, s nepravidelnou menstruaci, a bez léků na vyvolání ji nemám vůbec. Vyšel mi pozitivní těhotensky test.. Mám obrovskou radost, ale i tak se bojím že to třeba nevyjde.. Na první kontrolu jdu až 22.5 do té doby chodím do práce kde 8 hodin stojím u stroje a zvedám železné díly, některé mají jen pár kilo, ale některé třeba i 10, 15, 20 a ve dvou zvedáme i více, myslíte že se tím může neco pokazit, nebo nám jít třeba zatím na nemocenskou třeba s chřipkou, než půjdu na kontrolu. Četla jsem různé příspěvky že i když je test pozitivní že to těhotenství být nemusí.. Ale dělala jsem si 4 od různých značek a vše pozitivní.

Ela

Dobrý den, moc děkuji za informace obsažené v diskusi a článku výše. Dnes jsem se od své lékařky dozvěděla právě tuto diagnózu. O léčbě mám být informována při druhé návštěvě. Samozřejmě už teď "Googlím."Zajímalo by mne, zda se syndrom dá úplně vyléčit (nebo výrazně omezit tak aby nezasahoval do života pacientek) a také jak velká pravděpodobnost je otěhotnění přirozenou cestou. Moc děkuj a přeji vám pěkný den.

Přidat nový komentář

Inzerce
loading...

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Obáváte se nákazy koronavirem?

66%
34%
Zatím hlasovalo 189 lidí
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Koronavirus: Mytí rukou je důležitá součást prevence

Správné mytí rukou je jednou ze základních prevencí před šířením nákazy, včetně viru chřipky nebo COVID-19. Většina lidí si však myje ruce špatně.

Zelený a šedý zákal, jaký je mezi nimi rozdíl?

Kromě toho, že obě onemocnění postihují oko, nic jiného společného nemají. Mezi šedým a zeleným zákalem je velký rozdíl, a nejen v tom, že každá z chorob postihuje jinou část oka.

Jak podpořit imunitu? Správná strava, klid, ale i homeopatika

Podpora imunity je v této době, kdy nás viry ohrožují ze všech stran důležitější než kdy jindy. Co tedy udělat pro posílení naší imunity a organismu? Zjednodušeně řečeno: platí to, co vždy. Hodně vitamínů, spánek, odpočinek. Pomoci mohou také některé minerály a homeopatika.

Je ibuprofen při infekci COVID-19 nebezpečný?

Mezi laickou i odbornou veřejností se množí dotazy o údajné nebezpečnosti používání ibuprofenu při infekci koronavirem. Je nutné se tohoto léku opravdu obávat?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.