Inzerce

vypadávání vlasů

vypadávání vlasů je staré jako lidstvo samo, tak se s tím pánové smiřte dřív než já! utratil jsem tísíce za různé zaručené přípravky a kouty mám stejně až na lopatky! větám typu jako -poslední výzkumy prokázali účinnost 97%, věřte že vždy budete spadat do oné 3% skupiny. papa a s pozdravem-není krásnější hlavy než s pleší se s vámi loučím.

Inzerce
Odpovědi
Andy

Vypadávání vlasů, lámání nehtů, popraskaná kůže na patách, tvorba vyrážek a ekzémů, akné – to vše rovněž signalizuje poruchu činnosti ledvin a hromadění odpadních látek ve střevech. Na šedivění vlasů se podílí nedostatek mědi a na plešatění nedostatek cínu. Hovoří se, že vlasy jsou obrazem sliznice střev, činnosti jater a ledvin a úrovně mikroživin a toxických látek ve střevech. (Opět, jako všechno, ani toto nejde úplně generalizovat. Jsou i dobře vyživovaní lidé, kteří mají šediny nebo pleš. I zde se může na daném stavu jistým procentem podílet genetická informace). To, jak vypadá naše tvář a naše kůže rovněž hovoří o tom jak pracuje vnitřek našeho těla. Používání krémů, gelů, kosmetických čistících mlék a jiných přípravků na pleť situaci na nějaký čas může zlepšit, avšak pokud neodstraníme příčinu, všechno se opět vrátí – a často v ještě silnější podobě. Jestliže máme problémy s pletí, potřebujeme vyčistit svoje tělo a změnit stravovací návyky tak, aby v naší výživě byly všechny potřebné látky – pak se naše pokožka upraví a bude opět čistá a zářivá. Poradim pište: AnnaKlein@email.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. ledna 2008, 01:51:28

Senyy

to sa priklaniam k prvému nazoru tisíce a nič.Iba ko..t da za pripravok tisicovku,chcem vám iba poradiť.Verte žiadna značka ešte nikomu nepomohla a ked ,tak dočasne.

19. dubna 2008, 22:07:42

Klaudie

Zdravím všechny mé vlasy mi začaly vypadávat a je se s tím nemohla smířit! Vždy jsem měla hřívu, ktrou každý obdivoval a te´d najednou bum prásk nic. Proto jsem začala hledat něco, co by mi pomohlo je znova obnovit a našla jsem Clinical Cair Hair, který opravu zafungoval. Mé vlasy začínají mít opět život a jsem za to moc ráda.

31. března 2014, 11:23:49

žofry

Když mi začla plešatět má bujná kštice na kterou jsem balil holky, vyděsilo mě to. Okamžitě jsem se rozhodl jednat a nakoupil jsem si řadu přípravků šampóny a kondicionéry a olejíčky. Vše jsem střídal a účinky nic. Tak jsem to vzal za jinou notu a zkusil jsem doplněk stravy, zvolil jsem Clinical Care Hair a konečně nastalo zlepšení. Dokonce mi po nějakém času dorostli i ty vlasy které vypadli.

27. září 2014, 22:57:49

Eva

Mě na padání vlasů pomáhá DonnaHair. Není to žádná chemie a taky se mě vlasy konečně po ní rozrostly!!

9. prosince 2014, 10:16:16

Radim

Mě teda pomohl folixil, neříkám že je to zázrak. Ale padání se hodně zmírnila, určite o 70%

1. května 2016, 23:37:16

David

Folixil co to je to slyším prvně? Pořád na ty vlasy něco sháním, stálemi nic nezabralo. A tady zkousím všechno možné co kdo doporučí.

1. června 2016, 05:20:07

Roy

Mě osobně folixill dobře funguje, jsou to vitamíny, působí přímo na kořínky vlasů. Vlasy se mi hodně zpravily

3. července 2016, 21:27:41

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 22:19:12

je potřeba čistit tělo a léčit CNS, pupalka, B12 pozor na chlamydie a jiné bakterie :-) Diskutovat

• Lubomilka (Časovaná nálož cholesterolu ) 29. listopadu 2016, 16:59:38

Já používám na problémy s močovým měchýřem Vitapixlu, zatím žádné antibiotika od té… Diskutovat

• Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.