Inzerce

Samozničující proces těla i duše?

Ráda bych odvrátila nebo aspoň pozastavila sebezničující proces jež začal před 11lety.Dostala jsem se do stádia,kde nejde už jen o změnu myšlení v péči psychologa,ale i hmatatelné nálezy jež si v léčbě vzájemně odporují.Moje tělesné potíže jsou:snížená imunita sliznic,snížená funkce štítné žlázy,revmatoidní artritída,neustálé teploty kolem 37-37,5,nadměrná únava,pocity žízně,ledvinové kameny,záněty sliznic,astma,zvětšená a deformovaná nadledvina,cysty na slezině,vasculitida,zánětlivá vředová ložiska na kůží,bolesti pod levým žebrem,nepřiměřené přibývání na váze i při minimálním množství jídla.Ruce a nohy tenké,ale zbytek nateklé.Nechce se mi čekat a nedělat vůbec nic.Stále si myslím,že by se dalo ještě něco dělat.Poradíte mi?Děkuji.Pipi

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 175 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2018, 10:02:14

Zase po čase ahoj. Před časem jsem tu přispívala - můj nevlastní táta od mých 5 let… Diskutovat

• Eva (Dráždivý tračník) 20. září 2018, 13:16:02

Já trpěla deset let, než nsem se rozhodla to řešit. Na dráždivý tračník užívám tobolky… Diskutovat

• Demetrios (Lexaurin) 18. září 2018, 10:49:23

Lexaurin neni špatný tak pro fetaky, nic totiž vubec neřeší, pokud člověk nevyviji s… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.