Inzerce

Omdlení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, z čeho může člověk omdlít. Poprvé se mi to stalo v létě u moře, zatočila se mi hlava, zamžilo před očima a upadla jsem na zem. Bylo mi strašně zle, po chvíli co jsem si sedla a napila tak to bylo v pořádku. Podruhé se mi to stalo před pár dny, teďka o Vánocích, vstala jsem z postele prošla se po pokoji a bylo mi zle, jako na zvracení ..a opět se mi zamžilo před očima a spadla jsem a dost jsem se praštila :( Od té doby mě občas bolí hlava, např. když si lehnu a zakloním hlavu přes kraj postele..nebo se mi jen tak zatočí hlava..prosím poradte mi, byla jsem u doktorky a ta mě poslala na neurologii a kardiologii..mám strach co mi tam objeví :( díky za rady

Inzerce
Odpovědi
jana

Dobry den.Dnes jsem v praci mela nehodu s nozem.Porezala jsem si dva prsty a najednou jsem omdlela a zvracela.Zajimalo by me jestli to je z toho ze jsem treba videla krev nebo je to z niceho jinyho,Nikdy predtim se mi nebelalo zle z krve.Ziji dost uspechany zivot ale na omdlivani jsem dost trpela.Doktori mi nic nezjistili

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. června 2009, 15:54:42

jana2 poděkování

Dobry den.Dnes jsem v praci mela nehodu s nozem.Porezala jsem si dva prsty a najednou jsem omdlela a zvracela.Zajimalo by me jestli to je z toho ze jsem treba videla krev nebo je to z niceho jinyho,Nikdy predtim se mi nebelalo zle z krve.Ziji dost uspechany zivot ale na omdlivani jsem dost trpela.Doktori mi nic nezjistili

4. června 2009, 15:54:46

Dana M.

Dobrý den, já mám omdlení jako diagnozu - začalo mi už před čtyřmi lety, dokonce na to mám důchod a nemůžu pracovat. Dostala jsem to ze stresu na vysoké škole. Mám i epilepsii, taky zjištěna před čtyřmi lety. Nejvíc padám, když mám menstruaci, klidně spadnu i třikrát denně. Beru na to léky Mirtazapin Sandoz a Lenuxin . Jen mě zajímá, zda by nešlo nějak zabránit tomu, abych tak často nepadala? Jsem z toho zoufalá, není to vůbec příjemné! Budu ráda, když mi cokoliv poradíte. Velice děkuji!

4. června 2012, 15:43:11

Adriana2 poděkování

Dobrý den, můj mladší čtyřletý bratr se při běhu srazil s jednou holčičkou a na pár sekund omdlel. Pak ho chvíli bolela hlava. Myslíte si, že z toho nic nebude? Děkuji

12. července 2012, 17:37:20

Renata V.3 poděkování

Pokud je po úrazu člověk v bezvědomí - byť krátce, měl by to vědět lékař. Rozhodně chlapce nechejte vyšetřit - lépe jít jednou zbytečně... Nebo alespoň zavolejte lékaři, ke kterému chlapec chodí a poraďte se s ním.

13. července 2012, 08:24:39

Adriana

Ano děkuji mockrát.

18. července 2012, 19:14:21

ondřej

Dobrý den když sem byl malí taksem mněl zanět mozkovjch blan byl se uz v třech automobilkách tak prej nestíhám

31. srpna 2014, 19:42:34

pavla

Dobrý den, k tomu omdlévání: Před dveřmi lety jsem měla dosti náročný víkend ke kterému se přidala menstruace. Následně jsem prospala dva dny a myslela jsem že mam síly nabrané. Ráno jsem se tedy vydala do školy, v šalině mi najednou začalo být horko a hvězdičky před očima. Chytla jsem se tyče nad hlavou, opřela jsem hlavu o ruku a zavřela oči. Náhle jsem se octla na zemi. V nemocnici mi doktoři zjistili anemii (chudokrevnost)...

13. října 2014, 16:54:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

• Lubomilka (krev v moči) 29. listopadu 2016, 17:06:42

Určitě doporučuji Vitapixlu močový měchýř, od té doby jsem neměla žádné ant. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.