Inzerce

Omdlení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, z čeho může člověk omdlít. Poprvé se mi to stalo v létě u moře, zatočila se mi hlava, zamžilo před očima a upadla jsem na zem. Bylo mi strašně zle, po chvíli co jsem si sedla a napila tak to bylo v pořádku. Podruhé se mi to stalo před pár dny, teďka o Vánocích, vstala jsem z postele prošla se po pokoji a bylo mi zle, jako na zvracení ..a opět se mi zamžilo před očima a spadla jsem a dost jsem se praštila :( Od té doby mě občas bolí hlava, např. když si lehnu a zakloním hlavu přes kraj postele..nebo se mi jen tak zatočí hlava..prosím poradte mi, byla jsem u doktorky a ta mě poslala na neurologii a kardiologii..mám strach co mi tam objeví :( díky za rady

Inzerce
Odpovědi
jana

Dobry den.Dnes jsem v praci mela nehodu s nozem.Porezala jsem si dva prsty a najednou jsem omdlela a zvracela.Zajimalo by me jestli to je z toho ze jsem treba videla krev nebo je to z niceho jinyho,Nikdy predtim se mi nebelalo zle z krve.Ziji dost uspechany zivot ale na omdlivani jsem dost trpela.Doktori mi nic nezjistili

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. června 2009, 15:54:42

jana2 poděkování

Dobry den.Dnes jsem v praci mela nehodu s nozem.Porezala jsem si dva prsty a najednou jsem omdlela a zvracela.Zajimalo by me jestli to je z toho ze jsem treba videla krev nebo je to z niceho jinyho,Nikdy predtim se mi nebelalo zle z krve.Ziji dost uspechany zivot ale na omdlivani jsem dost trpela.Doktori mi nic nezjistili

4. června 2009, 15:54:46

Dana M.

Dobrý den, já mám omdlení jako diagnozu - začalo mi už před čtyřmi lety, dokonce na to mám důchod a nemůžu pracovat. Dostala jsem to ze stresu na vysoké škole. Mám i epilepsii, taky zjištěna před čtyřmi lety. Nejvíc padám, když mám menstruaci, klidně spadnu i třikrát denně. Beru na to léky Mirtazapin Sandoz a Lenuxin . Jen mě zajímá, zda by nešlo nějak zabránit tomu, abych tak často nepadala? Jsem z toho zoufalá, není to vůbec příjemné! Budu ráda, když mi cokoliv poradíte. Velice děkuji!

4. června 2012, 15:43:11

Adriana2 poděkování

Dobrý den, můj mladší čtyřletý bratr se při běhu srazil s jednou holčičkou a na pár sekund omdlel. Pak ho chvíli bolela hlava. Myslíte si, že z toho nic nebude? Děkuji

12. července 2012, 17:37:20

Renata V.3 poděkování

Pokud je po úrazu člověk v bezvědomí - byť krátce, měl by to vědět lékař. Rozhodně chlapce nechejte vyšetřit - lépe jít jednou zbytečně... Nebo alespoň zavolejte lékaři, ke kterému chlapec chodí a poraďte se s ním.

13. července 2012, 08:24:39

Adriana

Ano děkuji mockrát.

18. července 2012, 19:14:21

ondřej

Dobrý den když sem byl malí taksem mněl zanět mozkovjch blan byl se uz v třech automobilkách tak prej nestíhám

31. srpna 2014, 19:42:34

pavla

Dobrý den, k tomu omdlévání: Před dveřmi lety jsem měla dosti náročný víkend ke kterému se přidala menstruace. Následně jsem prospala dva dny a myslela jsem že mam síly nabrané. Ráno jsem se tedy vydala do školy, v šalině mi najednou začalo být horko a hvězdičky před očima. Chytla jsem se tyče nad hlavou, opřela jsem hlavu o ruku a zavřela oči. Náhle jsem se octla na zemi. V nemocnici mi doktoři zjistili anemii (chudokrevnost)...

13. října 2014, 16:54:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 9 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Týnka (Zrudnutí po sportu) 24. března 2017, 19:19:13

Ahoj, mám ten samý problém jako většina. Je mi 14 let, od 4 let dělám moderní gymnastiku.… Diskutovat

• Market (Asentra vs. alkohol) 24. března 2017, 10:02:11

Dobrý den, já beru Asentru 50 teprve měsíc a alkohol nedoporučuji. Po jedné sklence vína… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 17:30:17

pracuju na tom Janknko, jak to vytvořím dám vám vědět, měj se báječně  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.