Inzerce

těhotenství

Máte někdo zkušenost s těhotenstvím při autoimunitním zánětu ŠŠ?

Inzerce
Odpovědi
Jani.podhorova

Dobrý den.Mám zkušenost s těhotenstvím při autoimunnitním zánětu št.žlázy a hyperfunkci.Byla jsem léčena již před otěhotněním a to Carbimazolem.V těhotenství jsem brala 1 tabl.denně,což byla pro mě ta nejmenší dávka.Trpěla jsem bušením srdce,srdeční aritmií,třesem ale přes to,se mi narodila zdravá holčička.Lékaři neměli zkušenost s kojením a užíváním Carbimazolu,tak se k tomuto nevyjádřili.Jeden léčitel mi doporučil přestat kojit a tak jsem odkojila pouze 10dní alesponˇkvůli obranným látkám dcery.Dnes máme 5-letou holčičku,zdravou..Přeji vám krásný den.Jana Podhorová

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. dubna 2008, 00:03:12

pavlína

ahoj koukni se spíše na letrox tam je diskuze přímo i o těhotenství se šž ahoj

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. dubna 2008, 11:04:13

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 222 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (nehty) 20. září 2018, 17:47:58

Máte prosím někdo tip co na kůžičku kolem nehtů? dělají se mi záděry a mam ji hrozně… Diskutovat

• Dan (třes před spánkem) 22. září 2018, 11:59:58

Mam stejne problemy. Uzkost. Tres. Bolesti hlavy. Spatne spani. Nejhorsi k ranu. Lepsi vecer. Ta… Diskutovat

• Zuzana (K bolestem kloubů přispívá i vodácký sport) 24. září 2018, 23:32:39

zkusila bych určitě ten TripleBlend Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.