Inzerce

ztopoření

Chci se zeptat na příčinu ztopoření.Je mě 57 let.Vedl jse spořádaný život.Zlom nastal v tom,že žena před 1,5 rokem prodělala ženskou operaci a o sex neprojevuje zájem.Tak ani já ji nechci nějak k této věci tlačit.Jaká je příčina a dá se ještě něco stím dělat.Je možné,že už je vše pryč.Je možné nějak mě informovat.Předem Vám děkuji.

Inzerce
Odpovědi
Honza

Vaše paní má oslabený ženský organý díky operaci, tím došlo k pauze i u Vás a zároveň též k oslabení. Nejste už nejmladší a každý výpadek se projeví. Něco podobného jsem zažil též s manželkou. Pomohl nám InGel pro ženy i muže. Pokud chcete blžší informace napište mi. Můj email: hs79@seznam.cz , přípravky jsou rostlinného původu, takže nemají vedlejší účinky.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. února 2008, 20:22:42

Martina1 poděkování

Já jsem pořídila manželovi "butea superba" a po dvou týdnech braní je to jako v líbánkách. Na sex má chuť, ztopoří se a VYDRŽÍ. Je to potravimový doplněk, pouze rostlinný. Naše rodina dává za 1.

24. ledna 2011, 10:52:49

Zdeňka

Koupila jsem v lékárně přípravek Clerex který nám poradila magistra.Veliké zlepšení.

29. března 2017, 18:27:18

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 48 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Rivotril) 11. října 2018, 11:48:45

Ahoj Petře, já i přesto v jakých sračkách se koupu věřím, že zase bude dobře. Víš,… Diskutovat

• Marek (Zkušenosti s léčbou akné) 11. října 2018, 14:34:22

Dobrý den, nevíte prosím jak léčit problematickou pleť? Diskutovat

• Kamil (Úzkost) 11. října 2018, 06:48:24

Zdravím mám úplně to samé nevíte co by mi mohlo pomoci za každé rady předem děkuji  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.