Inzerce

Lázeňská léčba ( prevence ) křečových žil

Dobrý den. Před nějakou dobou jsem poslal do zdejší odborné poradny e-mailem dotaz, ale nedostal jsem dosud odpověď. Zkusím to tedy touto cestou : nevíte někdo prosím, zda existuje léčebná procedura ( léčebný program ) na křečové žíly ? Léčba může mít charakter prevence, nebo mít pozitivní vliv na doléčení po operaci. Z internetu jsem pouze zjistil, že lázně Luhačovice mají jakýsi specielní pragram na křečové žíly. Obecně se lze dozvědět že perličkové koupele nelze aplikovat klientům s křečovými žilami, ale zjistit tedy jaký typ lázní je pro tuto nemoc vhodný - to je už horší. Nemáte někdo s lázněmi zkušenosti ? Jsou i další lázně ( v ČR i SR ), které jsou na křečové žíly " šité na míru " ? Jak je s úhradou zdravotní pojišťovny ? Díky všem za ohlas. Miloš

Inzerce
Odpovědi
Ala

Dobrý den Miloši, o lázeňské péči jsem se tako mnoho nedozvěděla, ale existuje rehabilitace, která je náhradou za ruční lymfatikcou masáž a má opravdu výborný účinek. Mě ji lékař predepisuje 2Ox za sebou, což je potřeba denně a to 2x do roka, k tomu si po této kůře dávám měsíční kůru PHLOGENZYMU abych si účinek prodloužila. Přístroj se jmenuje PNEUVEN a mívají ho v nemocnicích či ve větších rehabilitačních zařízeních.Předepisuje mi ji cévní lékař.

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. června 2008, 11:54:37

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.