Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Šárka

NeoStratu prodávají výhradně dermatologové, zkus se u některého objednat, já ji také kupovala u doktorky.

michala

taky jsem tyto kremy shanela a maji je v lekarne na poliklinice budejovicka na praze 4

Jana

Taky me trapi akne, bude mi uz tricet a tak to neni nic prijemneho. Kozni doktorka mi poradila, ze zakladem je cisteni a tak pouzivam gel a pak pletovou vodu znacky Lysanel a docela se to zlepsuje. Prodava se to jen v lekarnach, tak to zkuste. Maji snad i nejaky krem...

vasek

Akne je komplexni problem a lekari, co si mysli, ze cisteni pleti je to nejdulezitejsi, tak ty s lecenim akne nemaji vubec zadne zkusenosti. Je treba zmenit kozni lekarku. Poradne si zdokumentovat dosavadni lecbu a poradit se s lekarkou, zda-li by nebylo vhodne pouzit kompletni terapii. Zeptejte se na lek Roaccutane, jsou to dabletky derivatu vitaminu A, je to nejlepsi dostupna lecba na trhu, kterou muze predepsat lekar. Ale pozor, ne kazdy kozni lekar o tom vi a pise tyhle prasky. Treba u nas v Ceskych Budejcich to pise jenom jedna kozni. Ale z vlastni zkusenosti mohu doporucit. Trpel jsem na akne od puberty, obrovske velke pupinky na oblyceji, zadech, zadku. Tahle lecba je fakt pecka!! Musim rict, ze uz je to 2 roky, ale akne uz se me nedotyka. KONECNE! Musim taky podotknout, ze tato lecba je pomerne draha, ale na zadanku ji proplaci pojistovna, pamatuji si, ze prasky na mesic staly 2500kc. Za lecbu jsem oskubal pojistovnu asi o 10000kc, ale nemuzu si to vynachvalit. Takze cisteni pleti je jiste dulezite, ale komplexni akne NERESI!!

Katka

Prosim Te, mohl bys mi napsat na email [email protected] neco vic o tom pripravku Roaccutane? Doktor mi ho tedka napsal, taky asi na tri mesice a mam docela obavy z vedlejsich ucinku. Deprese a tak. Co to delalo s tebou? Jinak naprosto souhlasim s tim, ze na opravdove akne zadna kosmetika nepomuze. V puberte mi mozna stacila, to byl sem tam pupinek, ale ted nepomaha nic!!!

shakespear

ahoj, musim potvrdit, ze roaccutane je zatim to nejlepsi, co jsem vyzkousela...akne uplne zmizelo, ale zas se po roce objevilo...nevesim hlavu - lecba se da opakovat s 8 mesicnimi prestavkami. Jedinou nevyhodou je asi to, ze dost vysusuje pokozku, takze je potreba pouzivat kremy a tycinky na rty. Ve srovnani s vysledkem to vsak nic neni :) Kdyz vam 7 let nic nezabira a uz toho mate plny zuby, je fajn, ze aspon tohle je ucinkuje :) Nezkousel jste nekdo Brutnak lekarsky? Slysela jsem, ze je velmi ucinny a akne zmizi po 2 mesicich, jizvy pak do pul roku....??????

Jana

Nemůžu se zbyvit komedonů,prosím poraďte jakou mám používat kosmetiku a co proti nim dělat.Děkuju

Lenka

Zdravím všechny.Je mi čtyřicet let a mám stále problémy s akné a plno jizviček, navíc u mojí dcery 14 let začínají naprosto stejné problémy a zřejmě ji čekají stejné kožní patálije jako mám stále i já. Mám v úmyslu zakoupit si "Laser Etrans" v ceně 3900,- Kč a používat jej doma pravidelně. Velmi by mi pomohlo, máte-li s tím někdo zkušenost (nejsou to vyhozené peníze?) děkuji za odpověď . Lenka

Petra

Ahoj, já mám ten laser na prodej. Je opravdu skvělý, vyléčil mi zánětlivá ložiska na tváři a opět mám tvář jako miminko. Prodávám ho za 2800, tak kdybys měla zájem písni mi na mail. Je ještě v záruce (půl roku starý - zhruba)

Petra

ten laser se opravdu da koupit?ja bych si klidne koupila i novy,jen by mi zajimalo,kde se da koupit,je mi i vcelku jedno kolik stoji...a osetreni tim laserem si pak mohu provadet i sama?diky za odpoved!

Jiri

Zdravim, jam jsem na akne pouzil chemicky peeling 70% AHA od Neostraty a behem 5 mesicu akne mizi a znacne. Ted udrzuji jen s Boiderma pripravky a Glyco A.

marie

potrebovala bych poradit :o) pote co se mi konecne podarilo zbavit se takove te tezsi formy akne (celkem rychle: zineryt, akneroxid, diane-35) jsem zjistila, ze se to nejak nechce hnout dal, ani bych nerekla, ze ted trpim akne, spis ze to "neni ono", proste rozsirene pory, jizvicky sem tam,leskla plet, cervene fleky....nevite co s tim, zatim mi celkem nic nepomaha (antibiotika, benzoylperoxid, masky..)

eva

pokud ses zbavila tezsi formy, pak vrele doporucuju chemicky peeling od firmy Neostrata (dela to treba Dr. Petrovska ve spalene ul. v Praze. Oblicej to vyhladi, vycisti. Ale nesmi se Ti (tak jako me( po par letech vratit ta tezsi forma. Zlom vaz.

Pavla

já jsem se léčila a vlastně ještě léčim přesně tím samým a mám s tím stejně zkušenosti. Ale na to je nejlepší slunce od moře.

David Jurina

Ahoj, lidicky asi tak 4 roky jsem mel problemy s akne, bolaky, ktere nehezky vypadaly a ja mel sebevedomi na bodu mrazu, ale asi Vam to nemusim psat. Lecba byla stejna jako u vsech. Dal jsem na rady felcarskych babicek, leku z domaci produkce tak od firem, jenz slibuji zanik akne jak mavnutim kouzelneho protku. Chodil jsem k lekari na kozni a vystridal mnoho dokotoru, ale ty bohuzel stale opakovali jedno a to same. To chce cas pane, to chce lepsi hygienu ha ha, nic s toho jeste se vse zhorsilo. Vystridal jsem asi 6 doktoru, byl jsem zoufalej s toho, ze nic nepomaha - ani ten cas! Davali me olupovadla a jine dryjaky, ktere pokozku jen podrazdily a skutek utek. Nevim jak Vy, ale lek typu Dalacin T, Antibiotika, Orifluid a dalsi jsou proti leku ktery jsem ted dostal opravdu ksunt a dle lecby nejakeho 50tileteho felcara, jenz veri v jejich lecebnou moc uboha. Na dotaz meho spolupracovnika v praci "Proc s tim ksichtem neco nedelas", jsem mu odpovedel delam, ale nic nepomaha. Poradil me ze tim take trpel a juhajda ma cisto, plet ma jak miminko. Ptal jsem se v jake pohadce byl a jak mu to odcarovali, rekl, ze zmenil doktorku, take na doporuceni, a bylo vse v pohode. Predpsala mu lek, jenz je sice opravdu na povazenou, ale je to bomba. Po pupinkach a zarudlinach ani stopa. Lek se jmenuje Roaccutane Roche a neni zadna slast si ho spolknout, ale za ten vysledek to stoji. Myslel jsem ze je to jeden z dalsich ksuntu, ale stals e zazrak...fakt nemam nic. Beru ted 2platicko akorat silene schnou rty, ale to clovek prekona nejakou masti na rety. Lidi kdybyste potrebovali a byli v zalostne situaci jako ja, napiste na [email protected] a ja Vam dam kontakt na tu doktorku co Vam to napise. Malokdo leci touto metodou...ma mnoho rizik, ale ja jsem spokojen i pres to!:o)))

jira

No zrovna tenhle druh lecby povazuji za hodne nestandardni a celkove dost poskozujici organismus za cenu toho ze akne opravdu vymizi(vetsinou jen po dobu lecby) a je pokoj.Musite ale zvazit zda Vam potom stoji za to byt ve stari bez vlasu, s koznimi problemy vseho druhu atd....bohuzel zaporu je vice a do tehle lecby bych asi nesel na delsi dobu nez 6 mesicu....

Martik

Ahoj,přečetlajsemsiTvujpříspěvek.Jájsems eléčilaod15leturuznýchkožních lékařích,po3letechjsem jevždy opustila a zkusila jiného,ktomu dalši vyhozené peníze za kosmetiku a nadstardantní léčby,laser,chem.peeling atd.,fakt zoufaláa tedka konečně jsem objevila doktorku,která hned napsala Roaccutane.Tak čekám na zázrak,pusa je suchá.....adoměsíce se to má zlepšovat.....

zuzinka

Nechapem celkom princip na akom dany liek funguje Su to tabletky alebo co??? A ake rizika sa s tym spajaju??? Kolko to asi tak stoji??

tina

chtela bych se zeptat jake mate zkusenosti s hormonalni lecbou,laserem nebo peelingem ,je to opravdu ucinne nebo jen docasne?moc prosim poradte mi nekdo ,mam lehci formu akne ale uz hodne dlouho a pouzivani kosmetickych pripravku mi vubec nepomaha,proto budu vdecna za kazdou radu,predem dekuju

jira

Podstoupil jsem chem.peeling od fa Neostarata v nejmenovanem prazskem centru za cenu 8000,-Kc....zkusenost...v podstate vyhozene penize a cas...funguje pouze behem peelingu a kratce po nem...pak se akne znovu vraci..alespon me...(3-4 pupinky)

kristin

mam lehci formu akne a chtela bych se zeptat holek jestli pouzivaji nejaky kryci make up ?potrebovala bych poradit nejaky pri kterem nebude muj oblicej jak maska a zaroven zakryje drobne nedostatky ,dekuji

Aneta

Aknecolor-funguje jako make-up,protože je tmavý a dobře se roztírá,koupíte ho v lékárně do 100Kč,a pomáhá i na akné!!!je to lék na akné i na zakrytí!!!!ahoooooj

Dana

Aknecolor se vyrábí ve 2 odstínech a optimální je koupit si oba a dávat od každého trošku, tmavého víc (v létě po opálení mi stačí tmavý, ale jinak ne)

Sona

dase acnecolor koupit bez predpisu a kolik stoji?

monika

Da, jsou dve barvy, jedna hrozne svetla, druha hrozne tmava, tim padem spis kup obe a mixuj spravnou barvu, stoji to cca kilco. Monika

Ivik

Ano, Acnecolor se dá koupit bez lékařského předpisu a stojí cca. 100,- Kč. Ale nemyslím, že má super účinky.

markéta

aknecolor nedopoporučuji mam po něm docela slušné jizvy,mějte se.

JeeTia

MYSLIM,ZE JIZVICKY NEZPUSOBUJE AKNECOLOR, ALE FAKT,ZE SI NEODBORNE CISTIS PLET. JeeTia

alex

jake mate zkusenosti s glycerolem A?dostane se jen na predpis?dik za odpovedi

alex

jake mate zkusenosti s glyco A? nekde sem tu cetla glycerol takze pardon

dasa

me pomohl doporucuji

pavla

Ahoj, a kolik to Glyco A stojí, já jsem to v seznamu léků na tomto webu (sekce doplatky)vůbec nenašla a jde to i na recept? a musí se to s něčím kombinovat? Díky za odpověď, mě je 36 a akné mám pořád i když to asi není těžká forma, ale zůstaly mě i jizvy a tmavší fleky. Ahoj Pavla

Aneta,25

Glyco-a jsem si koupila u kosmetičky, je to krém který připraví vaší pleť na chemický peeling. Stojí okolo 400Kč. Ale pozor, je to opravdu žiravina. Na tvářích páli a svědí takže se nedá používat pod macke up. Opravdu mi pomohl vyhladit pleť a stáhnout póry. Už po 3 dnech se mi pleť začala loupat. Vřele doporučuji.

Zuzka

Ahoj, kamaradka mi doporucila misto Glyko A krem Lysanel Aktiv, je vyborny a stoji jen 270 Kc, i kozni mi potvrdila, ze ho muzu pouzit stejne jako Glyko pred peelingem. Taky trochu pali, ale jde to.

Miska

Ahoj, muzu potvrdit, taky pouzivam Lysanel v kombinaci s Isotrexinem. Isotrexin mi plet hodne vysusuje a Lysanelem Mat si ji rano namazu a je to fajn, pupinky se opravdu zmensuji (pouzivam asi 3 tydny). A taky uz nemam tak cerne pory! Normaderm me palil (asi me podrazdil oblicej) a vysledek zadny!!

Barča

Na akné mám vyzkoušený OK GEL. Je to bylinkový gel, který vysuší začínající "blboušky" a ty co už se proklubaly na svět urychlí tak, že ráno vstáváte s prohojenými zklidněnými místy. I před menzes, když byla moje tvář samý kráter.. dnes už si nemusím dávat ani make-up. fakt doporučuju.

Radka

Taky doporucuju, je to fakt dobry............

jana

můžeš mi napsat -kde se to kupuje? vřelé díky

lenka

Nazdárek, taky jsem mela problémy s akné, používala jsem všechny ty přípravky jak jsou na to úžasné reklamy jako je Garnier pure, nivea visage young, eknelot.....a nic. Pak mi kamarádka poradila používat mýdlo Dave s jemným peelingem a poté namazat modrou indulonou....super....zkuste to...ahoj

Blenďa

Ahojky jsem ráda že v tom nejsem sama. fakt už někdy nemůžu. Nezabralo mi vůbec nic(ani kosmetika ani antibiotika) Help me, please.

Lenka.

Ahojky lidičky,kteří máte problém s akné!!! Problém s akném jsem měla také,ale díky kosmetice od firmy Avon už přes dva roky nevím,co to akné je!!!!!! Každé ráno používám čistící pleťovou vodu Clearskin,a večer noční kůru proti akné.Jsem fakt spokojena a už ani pupínek.

katka

Ahoj máš akné a nevíš si rady? Tak to znám, zkus si ale vzít 2 špachtličky do uší a na cistou plet je zkus to akne, vymacknout, bude to sice bolet a dalsich 5 dnu budes mit cervene strupy, ale pak se to zlepsi a nic tam nebudes mit, zkus to a pak se ozvï.

lola

to je blbost, to vím z vlastní zkušenosti a nic tím nevyléčíš - naopak!!!!!!!

katka

Prosim pomocte mi, mám hodne problémů, mám akné a ne jen to, Taky mám žilky na tváři a hodně se červenám,pupínkiy mám už od 10 a tenhle rok je mi 13, pomozte mi jak se toho co nejdriv zbavit! PREDEM VSEM DIKY AHOJ KATKA

KATUSKA

ja mam pupínky a akne zilky na tvari cervenam se a to uz tak dlooooouho, please, ja vim, ze jsem vam u p...le, ale poradte jak se toho zbavit piste na muj mail. [email protected] MOC VAM DEKUJI

Zuzinka

Trapi ma akne uz asi tri roky a vsetko co sem tam zaberalo uz vobec nezabera.... Som zufala,mam po vyrazkach cervenofialove skvrny... Plet mam mastnejsiu ale na miestach kde znicim vyrazku je sucha,lupe sa.... Bez make upu nemozem vyjst z domu!!! :( Pocula som ze ISOTREXIN je ucinny... Ake mate skusenosti??? PROSIIIIIIM PORADTE MI DAKUJEM

Milka

ahoj,používala jsem Isotrexin asi měsíc a vůbec mi nepomohl...ale je to různé,na každého to může působit jinak...

Pavel

ISOTREXIN je supr!!! Zatím jen ten mi výrazně pomohl!!!

simi

Souhlasím s touhle větou, že je ISOTREXIN vážně supr. Mně taky výrazně pomáhá. Používám ho druhým týdnem a akné vážně mizí a ani se netvoří nové. Noo tedy jen teď před menstruací se mně vytvořil jeden větší pupínek. Ale jinak vážně skvělé. Doporučuji vyzkoušet.

LUCA

DOBROU kožní doktorku nebo doktora, který/á by mi poradil/a co s akné?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce