Inzerce

Diabetes

Mám Diabetes na izulinu.Píchám si ti dávky Humalogu 2 dávky Humulinu.Rád chodím to považuji za nejlepší lék pohyb.Nyní jsem měl potíže s plotýnkami tak jsem nemohl dlouho moc chodit.Byl jsem i na ambulatním vyšetření ve ÚVN na operaci to zatím není.Byl jsem 3 týdny n nemocnici a teď chodím na rehabylitaci.Snad to bde postupně lepší.Už je mi 66 let ale pohyb a internet jsou moje hoby.Rád bych jsi dopisoval s někým kdo má podobné problémy přes internet případně za použití nějakého komunikačního programu jako Messenger,ICQ nebo Skype.

Inzerce
Odpovědi
lukas

Zdravím sice nemám podobný problém ale zato bych věděl jak i vev vašem případě zkvalitnit život a mít ho lepší(možná by se i váš problém podařilo odstranit) jestli chcete mužem si o tom pokecat trebas pres skypečko nebo tak nejak. zatim zdravím

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. listopadu 2004, 09:25:20

ema

Od poloviny r.2003 mi byla zjištěna cukrovka II. a brala jsem 0,5-0-0 Minidiabu denně. A vše bylo v pohodě - pololetní výsledky +/- někdy pod 6 někdy nad - Od dubna letošního roku mi paní doktorky změnila prášek na Oltar, který jsem začala asi před měsícem brát. Zpočátku žádné příznaky - uváděné v na příbalovém letáku. Posledních asi 14 dnů je mi špatně, ať jím cokoli či nejím, rozostřené viděn, -no prostě asi 80% možných nežádoucích účinků - jak jsem si právě opětovně přečetla na příbalovém letáku. Protože tyto změny nenastaly hned po započetí užívání Oltaru - předpokládala jsem dietní chybu a hledala co to zapříčinilo. a tak Vás prosím - o sdělení - zda je možno Minidiab dostal popř. úplně si jej hradit - /jsem u VZP/ protože raděj si jej zaplatím než aby současný stav byl setrvalý. Pokud se tedy ještě vyrábí, Děkuji Lužová e.luzova@tiscali.cz

1. října 2006, 20:08:34

kytka

Ahojky všem-prosím o radu.jsem 4roky diabetička-jsem hodně silná.beru prášky Glucophage 1000,naměřila jsem si vždy cukr kolem 8.Ted jsem nastoupila do práce a moje obvodní doktorka mi tvrdí že cukr kolem 18(to mám ted)je ze stresu a z únavy z práce,ale já sama mám z toho trochu strach.Nic s tím nedělá.K diabetičce chodím jednou za rok na kontroly nic víc.Jaký je váš názor??? A ještě něco.Diabetička mi nechce předepisovat proužky do glukometru,že prý když jsem na prášcích,že na ně nemám nárok,nemáte někdo zkušenost??děkuji za odpovědi. Pokud budete chtít můj mailík je kytk.a@seznam.cz

19. dubna 2008, 12:41:57

kerol

Zdravím a mám dotaz pokud můžete nakontaktovat. po mé prosbě na můj email. Mám na email uživatele popřípadě bych pak poskytla jeho email. Děkuji, je vážně nemocen

9. prosince 2008, 23:10:09

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

• Jana (Kompresní punčochy) 30. listopadu 2016, 16:03:06

Dobrý den . Chtěla bych se zeptat na to jak dlouho po operaci pupeční kýly mám nosit… Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.