Inzerce

antikoncepce

Bobry den, prosim Vas o radu. Muj gynekolog mi doporucil zmenu antikoncepce. Nabidl mi znacku ,,Žanet". ja vsak o tomto nemohu na internetu nic najit, poradi mi prosim nekdo, jak se to spravne pise? dekuji

Inzerce
Odpovědi
Zdeněk

Jmenuje se to Jeanine a na akné to většinou pomůže, chce to ale vyzkoušet, každý reaguje jinak.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. srpna 2008, 07:44:00

Jana

Dobrý den, chtěla jsem zeptat jestli jsou nějaké příspěvky od pojišťoven na antikoncepci. Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. června 2009, 12:25:06

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 70 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ilona (Proti zácpě fungují probiotika) 24. května 2017, 10:09:01

už jsem na něj také koukala, myslíte že má smysl kupovat jo? Diskutovat

• Linie (Po trhání osmiček) 24. května 2017, 16:31:19

Vektore a jak ty vis, ze byla s tim zanetem znovu u doktora? Ty nakopavaci internetovy hrdino :) Diskutovat

• Marek (Proti zácpě fungují probiotika) 19. května 2017, 10:07:41

nejjednoduseji receno - antibiotika vybijou vsechnu strevni mikrofloru, takze caste uzivani nici… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.