Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zubaři

Zkušenosti se zubaři a metodami

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Monique

Prosím podělte se se mnou o zkušenosti se zubaři a způsoby léčby. Jste spokojeni se stavem stomatologie a naší zemi?

zubík
1x

hrůza

Jarmila

Já mám dobré i méně dobré (i ty DOSTI nedobré) zkušenosti. A to se zuby i se zubaři. Lahůdka je, když máte zánět na osmičce. Kdo nemáte osmičku, buďte rádi. Jinak pakliže víte v Havířově o dobrém zubaři /a též příjemném a trpělivém/ uvítám to. Byla jsem nedávno s bolavým zubem, údajně mi jej p. doktorka ošetřila, ale bolí dál. On je to asi ten vedle. Jenže na to snad měla přijít, nebo se pletu?Rozhodně jsem neřekla, že je to určitě právě ten a ne jiný. Co vy na to?

martin vavra

moje zkusenosti jsou ted takove, ze pred rokem jsem zmenil zubare.. nebyl to umysl ale proste jsem se prestehoval. Do te doby jsem myslel ze moje zubarka v Hranicich na Morave byla dobra... sice co pulroku neco vrtala, ale moc casto me nebolely zuby. U mojeho momentalniho zubare jsem zjistil ze jsem zil v omylu! Ona totiz moje mila zubarka mi vsechny kazi resila tak, ze mam momentalne vsechny stolicky vydlabany a vyplneny plombou... Muj udiv byl ze kdyz jsem byl u noveho zubare, tak me jeho prace nebolela ani bez umrtveni a taky mi ukazal okamzite muj rentgen zubu a tam mi ikazal ze moje zuby jsou temer krehke a kompletne vyplnene plombou. Plne tomu verim, protoze taky prvni vec kterou jsem sel resit knovemu zubari bylo to ze se mi ulomila - ci rozpadla pulka stolicka (6 v pravo nahore). Pred dvema rokama to byla 5 v pravo nahore (tu uz mam zlatou). Bohuzel to porad nemam doresene, protoze jsem se nakonec odstehoval do Prahy a nemam cas jet zpet na moravu za zubarem :-( Kdyz uz jsem nasel dobreho zubare v Praze, tak mi rekl, ze bohuzel ikdyz o to nekolikrat zadal, nema smlouvu s vojenskou pojistovnou, takze bud si to budu hradit sam, nebo budu mit jinou pojistovnu. No a na VOZP mi rekli ze mi to neproplati, ze mam smulu.. a celkem byli neprijemni... bohuzel se da menit pojistovna jen k 1.lednu, breznu,....co ctvrt roku. Tak ja uz fakt nevim, asi zajdu ke kovarovi :-/ Kdyby nekdo vedel jak to co nejrychlejc vyresit, ozvete se 776282741 sms nebo mail, okamzite zavolam zpet ci napisu mail. Dekuji

Jana

to by mě zajímalo, jak byste chtěl řešit jinak kaz než jeho vyvrtáním a doplněním zubu plombou?

podvody stomatologie

nejhorší jsou stomatologicka centra bez smlouvy s pojištovnou, umi jen krast a podsouvat vykony, klidne vrtaji veci, ktere se vrtat nemuseji a posilaji na operace , ktere se vubec delat nemuseji a to jen proton aby si mohli učtovat

chinchila
1x

Klinika MUDr. Stuchlíka v Praze u Florence je exemplárním příkladem účtování za nic. Za dvouslovnou radu proti bolesti zubu: "vydržte to!¨, protože mladí nezkušení zubaři nic nechtěli dělat, aby nic nezkazili, si účtují neuvěřitelných 870,- Kč. Zlodějna!!!

chinchila
1x

„MUDr.” Lukáš Hubáček z Horáčkovy ul., Praha 4, je pro mne NEJHORŠÍM zubařem na světě!!! Doslova mi zničil život, již téměř rok po jeho zásahu nemohu bezbolestně mluvit ani kousat a trpím permanentní bolestí!!! Připravil mne o zdravé přední zuby, poškodil trojklanný nerv, odblokoval čelistní kloub a následně i krční páteř! Rozvrtá zdravé zuby, jen aby si přivydělal, účtuje si neoprávněně za RTG, v jeho ordinaci si musíte vyplachovat pusu dezinfekcí kvůli přítomným řádícím virům, resp. zavirovaným nástrojům. Jeho zubní práce je nepromyšlená, zbrklá a zištně motivovaná. Rozvrtal mi bez anestezie zcela zdravý přední zub č. 1, přičemž mi poškodil trojklanný nerv. Když jsem další den ráno v bolestech a s pláčem naběhla, aby navíc neestetickou plombu zbrousil (de facto spojil jedničku a dvojku v jeden celek s obloukovitě zakřivenou nevertikální minimezerou mezi zuby – takže zub nahoře byl širší než dole a navíc asi o 1 mm – estetická pohroma - mít každý přední zub jinak široký i tvarovaný), odmítl mne ambulantně ošetřit, vyhodil mne s tím, že mám přijít až za 4 dny!!! Bolest se stala nesnesitelnou, protože mi natrvalo a nevratně poškodil trojklanný nerv a nyní je již pozdě něco řešit. Boční výplň na jedničce udělal natolik širokou – asi o zmíněný 1 mm, že utlačovala dvojku, až začala černat a umírat. O dvojku jsem kvůli němu nakonec již přišla – je po endodontickém ošetření. O jedničku přijdu nejpíš také. Další, ještě horší důsledek jeho nedbalostního a zištného činu bylo i to, že mi rozvrtáním jedničky v předkusu a v rotaci a zejména jejím následným přílišným zbroušením z vnitřní strany (- tím završil celou zkázu!) odblokoval čelistní kloub! On snad vůbec nerozumí anatomii, takže mu nedošlo, že nemůže jen tak rozvrtat přední zub a brousit zdravé zuby, protože tím hne celou čelistí a dojde k dislokaci a poškození čelistního kloubu. Problémy s čelistním kloubem navíc s trigeminem jsou nejbolestivějšími vůbec, do návštěvy v jeho ordinaci jsem s kloubem nikdy potíže neměla. Jelikož čelistní kloub ovlivňuje i šíjové svaly, brzy se jako domino efekt k tomu přidal i náhlý posun krční páteře, takže jsem po návštěvě tohoto zubaře zůstala v posteli téměř paralyzována s krčním límcem na krku. Někteří zubaři jen kroutili hlavou a nechtěli ani uvěřit, že by někdo z kolegů rozvrtal zdravý přední zub č. 1, kde je napojení na nejdůležitější hlavový nerv…Když si Hubáček uvědomil, co provedl, snažil se mne urychleně zbavit, prý abych přešla k jinému zubaři. Jediné, co ho zajímá, aby měl na internetu výborné hodnocení, které je výsměchem všem pacientům, to si pravidelně kontroluje, ale akutní případy neošetřuje, na ně nemá čas...Server "znamylekar.cz" zubaře kryje a cenzuruje jiná nežli výborná hodnocení od pacientů, je dobře, že zde zveřejníte pravdu. Nyní nemohu bezbolestně kousat, mluvit, trpím permanentními bolestmi čelistí, zubů, hlavy a zad, denně musím užívat prášky na bolest. Kvůli bolestem čelistí a zubů nemohu ani dobře spát, začaly mi i z chronické bolesti rychle šedivět vlasy. Musela jsem přestat pracovat jako přednášející a jsem závislá na své rodině, která je z mé permanentní zubní a čelistní bolesti, kterou mi tento zubař způsobil, nešťastná. Již téměř rok běhám po lékařích, rehabilitacích, aj., aby mi léčili krční páteř, čelistní kloub a nerv trigeminus způsobující každodenní bolesti zubů, zatím bez perspektivy na zlepšení. Hodlám po Hubáčkovi soudně vymáhat škodu za ublížení na zdraví s trvalými následky. Vyhněte se mu obloukem!!!

ireen

Z vašeho příspěvku cítím zahořklost, ale hlavně si vaše anatomické znalosti ověřte, tohle jsou nesmysly.

Honza
3x

Moc by mě zajímalo proč v roce 2007 je stejný stav jako v roce 2000 kdy jsem pátral který lékař se zabývá zubními náhrady bez kovových spon technologie Flexite kterou hradí z 50% pojišťovna. Už v roce 2000 jsem nenašel na Praze 5 žádného lékaře který by se tímto zabýval a dnes je stav stejný. Přitom technologie Flexite má v oboru stomatologie svoje zastoupení v celém světě jen ne v ČR. Připadá mi že se nechtějí odtrhnout od starých pryskyřičních náhrad z dob komunismu. Přitom na některých místech jako Brno , Praha 6 ( kde mají plno) a dalších se tímto zabývají.

Jiřina
2x

Dobrý den.Prosím o sdělení,kde bych si mohla v Praze nebo v Kladně nechat zhotovit flexite zubní náhradu .

Jarka

Myslím,že náhradu flexite už jistě máte,ale přesto vám napíši, že ji dělá v Brně laboratoř pana Sedláčka Jiřího na Pekařské 84.

ireen

Jestli to nebude tím, že je hrazená výroba náhrady a materiál si pacienbt musí doplatit, což si ne každý může dovolit. Navíc je při zlomení nebo potřebě doplnit do ní další zuby neopravitelná.

pepina

dobry den potrebovala bych poradit jak si mam sehnat zubniho lekare,kdyz je to takrka nemozne...

Angela

Rada bych vedela kde se dozvim o tom jak zubari maji dodrzovat hygienu ve svych ordinacich.Moje pani zubarka pouziva stejne rukavice pro vsechny pacijenty,i bere v nich od pacientu penize.Umyje si je sice a utre normalnim rucnikem a tak prenasi vsechny nemoci s pacienta na pacienta.Jak dodrzuje hygienu pristroju uz ani nechci vedet,protoze kdyz mne na jeji praxe nekdo upozornil a ja jsem videla, ze ma pravdu tak uz tam nejdu.

lenka
4x

má s tím někdo zkušenost, prý se to nedá opravovat a kolik to stojí

ireen

Doplatíte si nadstandartní materiál, opravit nelze.

Karolína Lovosická

Já myslím že dnešní stomatologie je na vysoké úrovni.

nnn

Stomatologie jako obor ano, ale málokterý zubař poctivý...

Mariana

Dobrý den, dá se prosím koupit nějaká hoodně kvalitní pasta na paradontozu?

Kaja

Dobrý den, dostala jsem u zubaře výbornou zubní pastu na paradontozu

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce