Inzerce

Zubaři

Zkušenosti se zubaři a metodami

Inzerce
Odpovědi
Monique

Prosím podělte se se mnou o zkušenosti se zubaři a způsoby léčby. Jste spokojeni se stavem stomatologie a naší zemi?

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. listopadu 2004, 13:15:18

zubík1 poděkování

hrůza

24. ledna 2005, 13:19:00

Jarmila

Já mám dobré i méně dobré (i ty DOSTI nedobré) zkušenosti. A to se zuby i se zubaři. Lahůdka je, když máte zánět na osmičce. Kdo nemáte osmičku, buďte rádi. Jinak pakliže víte v Havířově o dobrém zubaři /a též příjemném a trpělivém/ uvítám to. Byla jsem nedávno s bolavým zubem, údajně mi jej p. doktorka ošetřila, ale bolí dál. On je to asi ten vedle. Jenže na to snad měla přijít, nebo se pletu?Rozhodně jsem neřekla, že je to určitě právě ten a ne jiný. Co vy na to?

15. února 2005, 00:15:28

martin vavra

moje zkusenosti jsou ted takove, ze pred rokem jsem zmenil zubare.. nebyl to umysl ale proste jsem se prestehoval. Do te doby jsem myslel ze moje zubarka v Hranicich na Morave byla dobra... sice co pulroku neco vrtala, ale moc casto me nebolely zuby. U mojeho momentalniho zubare jsem zjistil ze jsem zil v omylu! Ona totiz moje mila zubarka mi vsechny kazi resila tak, ze mam momentalne vsechny stolicky vydlabany a vyplneny plombou... Muj udiv byl ze kdyz jsem byl u noveho zubare, tak me jeho prace nebolela ani bez umrtveni a taky mi ukazal okamzite muj rentgen zubu a tam mi ikazal ze moje zuby jsou temer krehke a kompletne vyplnene plombou. Plne tomu verim, protoze taky prvni vec kterou jsem sel resit knovemu zubari bylo to ze se mi ulomila - ci rozpadla pulka stolicka (6 v pravo nahore). Pred dvema rokama to byla 5 v pravo nahore (tu uz mam zlatou). Bohuzel to porad nemam doresene, protoze jsem se nakonec odstehoval do Prahy a nemam cas jet zpet na moravu za zubarem :-( Kdyz uz jsem nasel dobreho zubare v Praze, tak mi rekl, ze bohuzel ikdyz o to nekolikrat zadal, nema smlouvu s vojenskou pojistovnou, takze bud si to budu hradit sam, nebo budu mit jinou pojistovnu. No a na VOZP mi rekli ze mi to neproplati, ze mam smulu.. a celkem byli neprijemni... bohuzel se da menit pojistovna jen k 1.lednu, breznu,....co ctvrt roku. Tak ja uz fakt nevim, asi zajdu ke kovarovi :-/ Kdyby nekdo vedel jak to co nejrychlejc vyresit, ozvete se 776282741 sms nebo mail, okamzite zavolam zpet ci napisu mail. Dekuji

28. března 2006, 14:56:34

Jana

to by mě zajímalo, jak byste chtěl řešit jinak kaz než jeho vyvrtáním a doplněním zubu plombou?

8. května 2007, 17:05:39

podvody stomatologie

nejhorší jsou stomatologicka centra bez smlouvy s pojištovnou, umi jen krast a podsouvat vykony, klidne vrtaji veci, ktere se vrtat nemuseji a posilaji na operace , ktere se vubec delat nemuseji a to jen proton aby si mohli učtovat

29. prosince 2013, 22:24:36

Honza3 poděkování

Moc by mě zajímalo proč v roce 2007 je stejný stav jako v roce 2000 kdy jsem pátral který lékař se zabývá zubními náhrady bez kovových spon technologie Flexite kterou hradí z 50% pojišťovna. Už v roce 2000 jsem nenašel na Praze 5 žádného lékaře který by se tímto zabýval a dnes je stav stejný. Přitom technologie Flexite má v oboru stomatologie svoje zastoupení v celém světě jen ne v ČR. Připadá mi že se nechtějí odtrhnout od starých pryskyřičních náhrad z dob komunismu. Přitom na některých místech jako Brno , Praha 6 ( kde mají plno) a dalších se tímto zabývají.

20. listopadu 2007, 13:45:01

Jiřina1 poděkování

Dobrý den.Prosím o sdělení,kde bych si mohla v Praze nebo v Kladně nechat zhotovit flexite zubní náhradu .

12. března 2008, 00:36:09

Jarka

Myslím,že náhradu flexite už jistě máte,ale přesto vám napíši, že ji dělá v Brně laboratoř pana Sedláčka Jiřího na Pekařské 84.

13. března 2013, 10:47:09

pepina

dobry den potrebovala bych poradit jak si mam sehnat zubniho lekare,kdyz je to takrka nemozne...

24. července 2008, 21:10:48

Angela

Rada bych vedela kde se dozvim o tom jak zubari maji dodrzovat hygienu ve svych ordinacich.Moje pani zubarka pouziva stejne rukavice pro vsechny pacijenty,i bere v nich od pacientu penize.Umyje si je sice a utre normalnim rucnikem a tak prenasi vsechny nemoci s pacienta na pacienta.Jak dodrzuje hygienu pristroju uz ani nechci vedet,protoze kdyz mne na jeji praxe nekdo upozornil a ja jsem videla, ze ma pravdu tak uz tam nejdu.

20. února 2009, 15:22:55

lenka4 poděkování

má s tím někdo zkušenost, prý se to nedá opravovat a kolik to stojí

22. února 2010, 18:57:20

Karolína Lovosická

Já myslím že dnešní stomatologie je na vysoké úrovni.

8. dubna 2015, 17:48:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Kema (cipralex) 2. prosince 2016, 19:05:34

Jeane,či jak se jmenuješ,jdi s těma kravinama co tu píšeš do zádele.Zrazovat… Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.