Inzerce https://www.lekarna.cz/do-prirody-bez-obav/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=do-prirody-bez-obav

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Cysty ne ty v mozku Anonyme rozbiji Entizol.

anonym

Cysty jsou plné virů a toxinů, u mě je to nebezpečné, když praskne tak je konec. Někde se píše, že cysta se dá vyhladovět :-)

Michal

Ano to vím, záleží asi na té velikosti 10cm je asi o držku. No ale ta v mozku se vyhladobět asi nedá ne? Myslíš půstem kamaráde?

anonym

Léčitel Jarda píše :Cysta je vlastně dutina plná tekutiny, to je alespoň vysvětlení lékařů, pravda je ovšem taková, že tělo vytváří úložiště bordelu, většinou i plísní a různých breberek, prostě to, co tělo nedokáže okamžitě vyloučit a čeká na vhodnou dobu k jeho odstranění. Většinou se cysty po těle stěhují, čili tělo nějakou rozebere a jinou vytvoří. Je to vlastně trvalý proces a nebezpečné se to stává v okamžiku kdy velká cysta praskne a jedovatý bordel způsobí veliké komplikace v těle, které mohou končit i smrtelně. Pokud se tím lékař nevzrušoval, šlo o cystu malého rozměru a tedy minimálně rizikovou, kterou tělo snadno odstraní pokud mu dáte šanci, velkou by chtěl hned operovat, což bych zrovna nedoporučoval, protože bordel se dostane do těla i při sebelépe provedené operaci. Většinou stačí několik dnů hladovění o destilované vodě a cysta se rozplyne, nebo delší dobu dodržovat solidní životosprávu se správným pH, čímž tělu umožníte bordel odstranit.

Petr st.

Michale, dival jsem se, co to znamena Cavum septi pellucidi. Maji to i miminka a je to pry vyvojova vada? Co Ti na to rekli doktori? Drz se a napis.

Michal

Dospělý člověk to má dejme tomu % 0,5-0,9 % vzácnost. Řeknou Ti, že je to normální není. Četl jsem zprávu od jednoho odborníka musím se s ním pak spojit a vytáhnout to. Podle mne to bude z infekcí. A nechci ať roste a vznikne mi schizofrenie kupodivu to má 99% schizofreniků náhoda? Kdepak.....utlačuje to nervy části mozku, pak vznikají halucinace apod, ale lékaři Ti něco budou mektat o dědičnosti. Zdravotnictví je na tom velmi bídně, mnoho věcí ví, ale dělají že ne, přitom na zahraničních studiích se vše dočteš. Vygoogluj si třeba lyme and schizophrenia už dávno se ví spojitosti jen ne u nás.....

Rduzena

Ahojte, Michal prajem ti aby si sa z toho dostal .

Michal

Vidím to tak 50 na 50 a to jsem optimista. Děkuji. Jak jsi na tom ty?

Ruzena
1x

Nic moc ,stale rovnako .Ak nieco potrebujes napis poslem .Drz sa nevzdavaj sa .Dostanes sa z toho 😉

Michal

Ahoj to ne mrzí, že aspoň Tobě není lépe :( ....nevzdávám, musím najít jen nějakého dobrého odborníka a uvidíme, co se s tím dá dělat. Budu moudřejší za čas. Nějak musím do té doby vydržet.

Michal

To dává smysl. Zajímavá úvaha. Jenže obávám se, že u mozku toto platit nebude.....

Michal

Promiň Anonyme odpověděl jsem omylem tady. Ale viděl jsem i úplně vyléčení od infekcí 21 denním půstem, ale ti není jen tak...

anonym

Zavolej Jardovi třeba Ti poradí.

anonym

Jarda píše : jeden už nemusí chodit protože jezdí na vozíčku, což je pro zedníka jistě velice výhodné, další má ochrnutou ruku, což mu taky hodně zkvalitnilo život a mnoho dalších zajímavých náhod. Tedy za mě závěr na otázku zda se nechat očkovat je ?

Michal

Ahoj kamaráde nebyl jsem tady, měl jsem operaci. No ono stejně se všude dočítám, že očkování přenáší nějaké Spike proteiny na ostatní lidi, takže podle mě stejně skončíme naočkování všichni. :(

anonym

Čus , co operace, všechno to stojí za h...., čekám jak se to zase rozjede, všichni jsou pomatenci a dokud se ta jeskyně nezlikviduje , tak to neskončí, hodně štěstí v boji za lepší zítřky:)

Michal

Bída, měl jsem na ni být 40min až hodinu. Odjel jsem v 13:00 přijel 16:47 hodinu dospavačka, primář střídal doktora, nějaký komplikace, ale jaký to mi nikdo ani neřekl, každopádně se mi tam pohrabal pár hodin dost protože to taky dost cítím. Nicméně to se zhojí, ale jsem slabý jak čaj, do toho ta cysta, Covid neřekl poslední slovo, infekce, nevidím to dvakrát růžově. Ba naopak. Taky se drž! Je to boj...

anonym

Ahoj, jak se vede, já taky nejsem dobrej, nevidím to růžově.

Michal

Ahoj kamaráde je to něco mezi přežíváním a žitím. Podle všeho se ve mě rozbouřily ty infekce a nedá se nějak dlouhodobě stabilizovat, rekonvalesnecni po operaci zvládnu, ale bohužel je to jen vrchol ledovce ....nevyřeší to vlastně prakticky nic. Takže může být hůře, ale dobře zdaleka není. Pár lidem pomohla vakcína a pár lidí složila, do toho se mi také nechce. A léčba infekcí by potřebovala na nějaký čas nálož ATB a antivirotik, ale to zase neseženeš jen tak, potřebují ty mrchy trošku vystřílet ne snesitelnou mez.....

anonym

Koupil jsem ivermectin na inzerát, ale tady to asi nejde napsat :-)

anonym

Ahoj, zadej koronavir Jarda Zajíček, nebo žlučníkové kameny.

Michal

Ahoj kamarade...kouknu, ale žlučník už je venku....

anonym

Ahoj, jak vypadá medzináodná situácia, je to všechno pi... ke zdi, co ostatní, jsou vyléčení :-D , kde jsou ty spousty věřících v AD, mě už to taky celkem se.., to počasí taky, ty úpravy cen :-D, kandidáti na různé funkce jsou k smíchu atd .

Michal

Čusek netuším, co je s ostatníma. Třeba časem podají report :) ... Je to bída a dlouho ještě asi bude :D světlo na konci tunelu v nedohlednu. Čeká nás pak další vlna, pak asi další a pořád dokola. Svět je v troskách .....

anonym

Čau, jak to jde, léčíš viry a ostatní mikroparazity, mě už ta práce nedělá dobře, to bude ještě potíží.

Michal

Cau no nic moc to nejde, kloiby mě někdy bolí jako prase.....to už je rozlezlý asi jako čert. Moje tělo je jako Hrušky po tornádu.

anonym

Tady se podívej na net, Na chlamydie to jde i bez léků

Michal

Ja musím na operaci mozku v prvé řadě :)

anonym

Taky se se tam píše o cystách, na tom foru.

Michal

Hlavně podle CT tam byla už 2011 jen mi nějak "zapoměli říct" uvažuji o žalobě uvidíme....

Lada

PETR ST.: nezkoušel jsi po pregabalin?

anonym

pregabalin? nedoporučuju

Michal

Bacha na Covid poškozuje mozek, sleduju důkladně...

anonym

Myslím, že toho poškozuje mnohem víc, podívej se na ty cysty, zdraví- AZ

Michal

Cysty.... koukni na Covid a mozkový kmen, to svinstvo se dostane z plic nebo přes nos do mozku a tam ničí. Stačí si zadat třeba na YouTube Covid and brain, najdeš tak 150 videí, jen v ČR je vše psychosomatika. Mozkový kmen je průser. Trpí na to plno tzv. long hauleru - lidí s Covidem i xy měsíců po něm, příznaky podobné RS.

anonym

Čau, jak je ? viry nás pobijou,patří se na všechno vy....

Michal

Čusek stejně špatně :D ... A bohužel musím souhlasit, že nás asi pobijou. Uvidíme, co vydržíme :D. Už jsem nějak tak smířený, lékárnu se vybrat nechystam. A naše "skvělé" zdravotnictví léčí nadále hořčíkem a antidepresivy :D ...

anonym

Nevím co je na tom pravdy, ale hořčík pomáhá roznášet viry po těle , zatím to nevím jistě, cukr je živí :-)

Michal

Vím kamaráde, že je živí, proto jsem se rozhodl pro půst uvidím, co to udělá ... :)

anonym

Co je nového, jak se těšíš na očkování :-D

Michal

Vypadá, že nám nic jiného nezbývá :D jsi už registrovaný nebo?

anonym

Já zatím nemám zájem, použiju v případě tablety a v Praze je léků za půl miliardy a nikdo je nepoužívá :-)

Michal

Najdi si Covid Protokol když tu sračku nepodchytís včas nadělá Ti peklo ( nemusí) to co 10 chlamydií, jediný rozdíl mezi známými infkecemi a tady tím virem je, že zatímco Tě běžné ničí 10 let, tady ta ti stihne za pár měsíců až ke stavu podobnému roztroušené skleróze - bez nadsázky. Jen v ČR je to psychosomatika. :D

anonym

Jak se daří, u mě to nestojí za nic.

Michal

Čusek kámo :) . No nevím jak jsem se do tady toho bodu dostal - ale stojí to za velký kulový. Spíš přežívání než život bohužel :) ...

anonym

Musíš vyzkoušet všechny možnosti, očkování nevěřím, kolik jich bude do roka ?

Michal

Zkouším ubývají :)) nevím vypadá to tak na 5 :D

anonym

Čus, mám dojem ,že je to v hajzlu, zkus ivermectin je to asi i na chlamydie.

Michal

V hajzlu by to bylo ještě dobrý :D

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce