Inzerce

PROSIMMMMM POMOC!!!!

mam asi njeakou chorobu a potrebuju se o tom neco dozvedet :(... moc to specha.. mam to uz asi par let, ale nevedel sem co to je, ale ted to asi bude neco vazneho :(... je to na intimnich mistech :(.. prosim ozvete se nekdo kdo tomu rozumi... sem zoufaly

Inzerce
Odpovědi
šárka

Napiš mi na email sarka@budzdravy.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. prosince 2004, 22:30:36

dana

Já si myslím, že to tak horký nebude. Protože to už máš léta jak píšeš, tak to už by se asi začalo něco dít, ne? Radši by jsi měl zajít k doktorovi, určitě ti něco napíše a budeš mít od toho pokoj. Držím palce. Ćauky

3. února 2005, 17:39:04

Renča

Ahoj mozna bych vedela co Ti je zkus se mi ozvat na email Rengry@seznam.cz

31. března 2007, 17:51:34

majkaxp

Ahoj, mohu Ti doporučit na sharmonizování organismu výrobky, které zaručeně pomohou, je potřeba určitá investice. Jestli máš zájem, piš na meil:majkaxp@centrum.cz

19. srpna 2009, 09:12:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

• Jana Dvořáková (tralgit) 1. prosince 2016, 19:45:37

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.