Inzerce

atopický ekzém

...jen bych ctěla upozornit na dobré zkušenosti s kosmetickou řadou Cannabis Pharma-derm,na stránkáchwww.cannaderm.cz,zvlá ště na výrobekkrém,šampon Atopos.Je zde využitovitagenů v konopné bylině.Sice to moc nevoní,ale ty účinky mluví za vše...

Inzerce
Odpovědi
michala1 poděkování

je mi 19 let a trpím atopickým exémem ,ale všude se mluví jen o malých dětech o kojení a tak,

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. července 2005, 11:02:31

baby

www.eczema-psoriasis.com

1. února 2006, 14:48:02

Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

13. dubna 2006, 10:18:12

vendy

Dobrý den, atopický ekzém mám rovněž od malička, je mi teď 30. Vyzkošela jsem vše, včetně Cannaderm Atopos-nezpozorovala jsem žádné zlepšení a už vůbec se mi nelíbila spolupráce s touto firmou-objednávky posílají neúplné bez oznámení. Ráda bych Vás proto požádala o bližší infor k této austarlské kosmetice. Děkuji.

16. dubna 2007, 17:50:28

karel kopsa

Mrknete na kamedis.cz- zdravotní kosmetika s výbornými výsledky Kopsa karel

9. března 2009, 20:54:21

Léčitelka1 poděkování

Lidičky, začněte už konečně myslet!!!!Kůže je zrcadlem vašich vnitřních orgánů, ale i pocitů, psychiky. Nestačí se natřít mastí, ale především začít likvidovat příčinu a ruku v ruce i důsledek. Uzdravit duši a současně změnit stravování, užívat konopný olej, informací na netu je o něm spousta, konopné potraviny a zároveń masti.Taky je třeba detoxikace organismu, vyčistit krev. Potom mohu říci, že jsem se jednou pro vždy vyléčila, pokud se již exem neobjeví. Toto opravdu je záruka úspěchu.Je to i logické, protože krása přichází zevnitř!V opačném případě jste jen pokusnými králíky. Tak lidé, myslete hlavou a více se zajímejte o podstatu bytí a o vzniku jakéko-li nemoci, nejen exemu.Alopatická medicína zná jen prášky s příbalovými letáky! Chemie vás ještě více srazí a přiblíží k operačnímu stolu, v horším případě k prknu, až exnou játra a ledviny.

18. srpna 2009, 12:47:32

Leenka

Taky si myslím, že používání chemie nemusí být tím jediným správným řešením. Já i rodina používáme léčivé krémy a jsme s nimi maximálně spokojeni. Pokud vás zajímá bio kosmetika, mrkněte na doktorbio.cz.

23. září 2009, 22:59:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Infekce močových cest) 29. listopadu 2016, 17:28:24

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 09:52:38

Ahoj Nika: jsem taky pro srandu a pochopil jsem to hned, do diskuse se musí udělat jiný email a… Diskutovat

• Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.