Inzerce

atopický ekzém

...jen bych ctěla upozornit na dobré zkušenosti s kosmetickou řadou Cannabis Pharma-derm,na stránkáchwww.cannaderm.cz,zvlá ště na výrobekkrém,šampon Atopos.Je zde využitovitagenů v konopné bylině.Sice to moc nevoní,ale ty účinky mluví za vše...

Inzerce
Odpovědi
michala1 poděkování

je mi 19 let a trpím atopickým exémem ,ale všude se mluví jen o malých dětech o kojení a tak,

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. července 2005, 11:02:31

baby

www.eczema-psoriasis.com

1. února 2006, 14:48:02

Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

13. dubna 2006, 10:18:12

vendy

Dobrý den, atopický ekzém mám rovněž od malička, je mi teď 30. Vyzkošela jsem vše, včetně Cannaderm Atopos-nezpozorovala jsem žádné zlepšení a už vůbec se mi nelíbila spolupráce s touto firmou-objednávky posílají neúplné bez oznámení. Ráda bych Vás proto požádala o bližší infor k této austarlské kosmetice. Děkuji.

16. dubna 2007, 17:50:28

karel kopsa

Mrknete na kamedis.cz- zdravotní kosmetika s výbornými výsledky Kopsa karel

9. března 2009, 20:54:21

Léčitelka1 poděkování

Lidičky, začněte už konečně myslet!!!!Kůže je zrcadlem vašich vnitřních orgánů, ale i pocitů, psychiky. Nestačí se natřít mastí, ale především začít likvidovat příčinu a ruku v ruce i důsledek. Uzdravit duši a současně změnit stravování, užívat konopný olej, informací na netu je o něm spousta, konopné potraviny a zároveń masti.Taky je třeba detoxikace organismu, vyčistit krev. Potom mohu říci, že jsem se jednou pro vždy vyléčila, pokud se již exem neobjeví. Toto opravdu je záruka úspěchu.Je to i logické, protože krása přichází zevnitř!V opačném případě jste jen pokusnými králíky. Tak lidé, myslete hlavou a více se zajímejte o podstatu bytí a o vzniku jakéko-li nemoci, nejen exemu.Alopatická medicína zná jen prášky s příbalovými letáky! Chemie vás ještě více srazí a přiblíží k operačnímu stolu, v horším případě k prknu, až exnou játra a ledviny.

18. srpna 2009, 12:47:32

Leenka

Taky si myslím, že používání chemie nemusí být tím jediným správným řešením. Já i rodina používáme léčivé krémy a jsme s nimi maximálně spokojeni. Pokud vás zajímá bio kosmetika, mrkněte na doktorbio.cz.

23. září 2009, 22:59:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavla (Najděte si svého homeopata) 11. ledna 2017, 14:47:29

DD v olomouci musím doporučit Krumpholcovou Jitku na Šibeníku . Mám s ní skvělé výsledky… Diskutovat

• Ecogan (Operace hemoroidů) 17. ledna 2017, 19:07:06

Ahoj, vím že je tato diskuse je stará ale chci se taky podělit o zkušenosti s operací… Diskutovat

• lucka (Panická úzkost) 17. ledna 2017, 19:42:01

sice už tu téměř rok nic nepřibylo, ale přidám svou zkušenost. Je mi 18 let. Problémy už… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.