Inzerce

Aopický ekzém a alergie obecně

Zdravím všechny alergiky a atopiky a zároveň se chci podělit o pozitivní zkušenost s výrobkem Pycnogenol od Pharmanordu. Doporučuji 3-4 měsíce užívat, vyzkoušejte, uvidíte.M.L., Praha

Inzerce
Odpovědi
Zdenek1 poděkování

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2006, 10:20:15

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Tereza (boule na zadku) 11. ledna 2017, 00:35:24

Dobrý večer, podělím se svami já už tu bouli mám rok a už po 6te furt sem chodila Na… Diskutovat

• Alena (Berenika: Na atopický ekzém už mám osvědčené finty) 13. ledna 2017, 08:33:11

Lulalu bambucké máslo pro atopiky, nemám po něm mastnou kůži, rychle se vstřebává a dobře… Diskutovat

• Patrik (erektilní dysfunkce) 12. ledna 2017, 12:31:22

Mám radost, že jsem vyřešil problém užíváním doplňku stravy Erectan. Dostal jsem na něj… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.