Inzerce

Hemeroidy

Nejjednoduší je lečba živou a mrtvou vodou.Rozprostřeme igelit na podložku, která po dosednutí vytvoří lavor. Na igelit dáme buničitou vatu, polijeme mrtvou vodou a sedneme asi na 10-15 min. Neutíráme, necháme zaschnout. Po zaschnutí 15-20 min. opakujeme s vodou živou.Po 15-20 min. b. vatu vymačkáme, polijeme - nenamáčíme.To opakujeme dle možnosti několikrát, vhodné při sledování televize.Jak získat ž+m vodu? Pište na jirkarosa@volny.cz odpovědět

Inzerce
Odpovědi
Rosa

Vše o živé a mrtvé vodě najdete na : htt p://www.mrtva-ziva-voda.er. cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. října 2006, 21:02:20

Ass1 poděkování

Velice si vážim práce alternativ. metody ale já jako lékař a chirurg,který se zabyva proctologii a zvlašť léčbě hemoroidů nemohu akceptovat že se dá vyřešit problem s hemoroidy živou a mrtvou vodou možná je dobrá hygiena ale s ther hemoroidů nemá nic společného .Já si myslim že takový názor mohou zastat jen lidí ,kterř neví podstatu vzniku hemoroidů.Jde o žilní onemocnění v anal kanále ,možná tou mrtvou a živou vodou řešite důsledek hemoroidů ale podstatný problém neřešite Když budete chtit můžeme dál diskutovat

21. prosince 2006, 12:30:13

Ass

Velice si vážim práce alternativ. metody ale já jako lékař a chirurg,který se zabyva proctologii a zvlašť léčbě hemoroidů nemohu akceptovat že se dá vyřešit problem s hemoroidy živou a mrtvou vodou možná je dobrá hygiena ale s ther hemoroidů nemá nic společného .Já si myslim že takový názor mohou zastat jen lidí ,kterř neví podstatu vzniku hemoroidů.Jde o žilní onemocnění v anal kanále ,možná tou mrtvou a živou vodou řešite důsledek hemoroidů ale podstatný problém neřešite Když budete chtit můžeme dál diskutovat

21. prosince 2006, 12:30:13

Jesus

To je ale pitomost.

5. května 2013, 20:35:09

Maja

Ahojky, jedinou radu, kterou mám je brát tobolky Hemostopu! Mě pomohl cca do měsíce a teď ho beru jako prevenci-pro jistotu. Jsem ráda, že to vše je pryč a já se konečně cítím zase fajn.

1. dubna 2014, 12:59:05

Gazdina7 poděkování

Já jsem vyzkoušela všechny přípravky ale nejvíce pomohl olejíček fine6, měla jsem hemo 2 stupně a po 2 měsících léčby se hemoroidy ztratil!

24. června 2014, 09:46:13

Hanka

Já ze své zkušenosti mohu doporučit hemodin tobolky a hemodin mast. Jediné, co mi kdy na hemeroidy zabralo. Po užívání mi do týdne přestalo to šílené svědění a pálení. Po měsíci se hemeroid úplně vytratil. Nyní tyto problémy už nemám, ale mastičku mám stále schovanou doma.

28. června 2014, 21:05:41

Boor6 poděkování

FINE6 perfektní věc! Jen a jen doporučuji.

29. června 2014, 14:56:59

matiti

kde seženu ten olejicek

12. září 2016, 19:26:52

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak usínáte?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ilona (Chci zhubnout) 18. dubna 2018, 18:17:25

Také se připojím do diskuze, protože se světem zdraví mám výborné zkušenosti a díky nim… Diskutovat

• Cler (Kdo může za nadváhu?) 18. dubna 2018, 16:49:52

Nemáte někdo tip na zdravé recepty? Ideálně, aby se dalo počítat i kalorie. díky Diskutovat

• Dave (Ostruha patní kosti ) 21. dubna 2018, 10:26:24

Zkoušel jsem laser, ten vsak pouze regeneruje zanícenou tkáň. Změna obuvi pomůže od… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.