Inzerce

Akné

Začala som používať Sebium od Biodermy. Zatiaľ sa sťažovať nemožem. Nie som zástancom používania antikoncepčných tabliet v boji proti akné. Máte s touto kozmetikou niekto skúsenosti?

Inzerce
Odpovědi
eLLa

Ahoj. Pouzivala jsem tento krem asi 2 mesice. Ucinne mi zabranoval vzniku novych pupinku a plet byla hladoucka, ale problem byl v tom, ze se mi brutalne zhorsil mazotok. Rano jsem mela uplne mokry oblicej. Tak nevim. Ted pouzivam Avene a taky dobry i ten mazotok se podstatne zlepsil.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. ledna 2006, 20:22:20

Monika

Já tu Biodermu taky používám a zatím si nemůžu stěžovat......

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. června 2006, 12:23:44

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 423 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kristian (Rivotril) 12. prosince 2018, 04:33:23

Jožko klobúk dole.,Ja som už tu písa,začal som s 0,5mg a vypracoval som sa na 3-4mg… Diskutovat

• Jana (operace krční páteře) 12. prosince 2018, 06:15:43

Dobrý den , mám hernii disku c 6/7 mediálně a paramedialně mám jít na operaci předním… Diskutovat

• Danula Opletalova (Jojo efekt) 12. prosince 2018, 09:41:46

Mám po hubnutí velké strie a celulitidu, pomáhá vám cvičení? Neznáte nějaké zajímavé… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.