Inzerce

lexaurin

Má někdo zkušenost a lexaurinem a latentní tetanií?

Inzerce
Odpovědi
koook

No mám latentní tetanii, slabší a k tomu tako občas úskostné stavy. Doktorka mi řekla, ať lexaurin beru jen, když mi je fakt blbě nebo spíš když cítím že na mě jdou nějaké mdloby nebo záchvat té tetanie. Jen se to nesnaž brát pravidelně. Místo lexaurinu je třeba fajn sportovat. Kolo, běh... Já mám totiž k tomu ještě občas ty úzkostné stavy, mám to celkem pod kontrolou, ale někdy je to fakt nepříjemné, třeba ve škole na přednášce a tak. Proto mi teď doktorka dala Citalec, což je antidepresivum, prý není moc agresivní a tak uvidím, prý až se zbavím těch úzkostí, tak by to mohlo mít vliv i na tu tetanii. Je to všechno prostě provázané...

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. září 2005, 19:53:32

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 137 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • VěrkaKunc (Vápník nad zlato, ale jen s vitaminem D a dalšími minerály) 17. září 2018, 10:05:30

Zlepšení pocítil cca do měsíce. Na každého to ale asi působí jinak.  Diskutovat

• Michael (Rivotril) 17. září 2018, 16:08:36

Pozdravujem všetkých. Tento príspevok adresujem Petre a ostatným, ktorí zápasia s… Diskutovat

• Petra (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 16. září 2018, 18:01:13

Dobrý den, mám stále nějaký ekzém na obličeji a ve vlasech, mám pocit, že je to seborea,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.