Inzerce

lexaurin

Má někdo zkušenost a lexaurinem a latentní tetanií?

Inzerce
Odpovědi
koook

No mám latentní tetanii, slabší a k tomu tako občas úskostné stavy. Doktorka mi řekla, ať lexaurin beru jen, když mi je fakt blbě nebo spíš když cítím že na mě jdou nějaké mdloby nebo záchvat té tetanie. Jen se to nesnaž brát pravidelně. Místo lexaurinu je třeba fajn sportovat. Kolo, běh... Já mám totiž k tomu ještě občas ty úzkostné stavy, mám to celkem pod kontrolou, ale někdy je to fakt nepříjemné, třeba ve škole na přednášce a tak. Proto mi teď doktorka dala Citalec, což je antidepresivum, prý není moc agresivní a tak uvidím, prý až se zbavím těch úzkostí, tak by to mohlo mít vliv i na tu tetanii. Je to všechno prostě provázané...

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. září 2005, 19:53:32

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 72 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kyzlink (Chronická zácpa) 15. února 2017, 17:53:52

Není to komentář, ale jen velká prosba o pomoc, o radu. Moc prosím paní Stáňu o nějaký… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 20. února 2017, 14:07:41

podle lékařů to nikdy nevysadíš, je to stále stejná písnička :-) Diskutovat

• ina (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 20. února 2017, 11:36:53

tak to zkusím Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.