Inzerce

Nehet zrohovatěl, odstoupil od pokožky a uhýbá

Dobrý den, již pár let mám problém s jedním nehtem na palci u nohy. Když jsem byl menší, šlápl mi na něj velmi obézní muž a myslím že od té doby to mám. Nehet zezelenal, u středu se jakoby nadzvedl a začal růst směrem doleva. Na pohled není pěkný a jakoby zrohovatěl a je velmi tlustý, takže nejde ustříhnout střihátkem na nehty. Sám o sobě nebolí, jen si dávám pozor aby mi na něj nikdo nešlápl. Dlouho jsem ten problém neřešil, ale rád bych ho nyní vyřešil. Na internetu jsem přímo o tomto onemocnění žádné informace nenašel, protože nevím jak to přesně pojmenovat. Abych to shrnul, nehet je zelený až hnědý, jakoby seschnul a zrohovatěl, je tedy velmi tvrdý a odstává od spodní pokožky. Navíc uhýbá doleva a je z něj jakoby dráp. Po stranách navíc trochu zarůstá. Moc díky za pomoc Petr

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Terka (DEPRESE,ÚZKOST) 16. listopadu 2017, 21:44:17

Mâm deprese z toho že nemůžu otěhotnět. Mam zasebou 2 neuspesne umele oplodneni a nevim co… Diskutovat

• Alenka (Rivotril) 15. listopadu 2017, 08:14:53

Dobrý den, Michaeli, velice děkuji za radu, můj lékař mi neustále dává tu lyriku, nyní… Diskutovat

• Petr (čelistní kloub) 16. listopadu 2017, 09:30:27

Takže konkrétně. Kdo má po operaci výměny čelistního kloubu, prosím napište, jak se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.