Inzerce

Nehet zrohovatěl, odstoupil od pokožky a uhýbá

Dobrý den, již pár let mám problém s jedním nehtem na palci u nohy. Když jsem byl menší, šlápl mi na něj velmi obézní muž a myslím že od té doby to mám. Nehet zezelenal, u středu se jakoby nadzvedl a začal růst směrem doleva. Na pohled není pěkný a jakoby zrohovatěl a je velmi tlustý, takže nejde ustříhnout střihátkem na nehty. Sám o sobě nebolí, jen si dávám pozor aby mi na něj nikdo nešlápl. Dlouho jsem ten problém neřešil, ale rád bych ho nyní vyřešil. Na internetu jsem přímo o tomto onemocnění žádné informace nenašel, protože nevím jak to přesně pojmenovat. Abych to shrnul, nehet je zelený až hnědý, jakoby seschnul a zrohovatěl, je tedy velmi tvrdý a odstává od spodní pokožky. Navíc uhýbá doleva a je z něj jakoby dráp. Po stranách navíc trochu zarůstá. Moc díky za pomoc Petr

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 249 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ja (Kvasinkové infekce pochvy) 20. března 2017, 14:27:49

Hemoroidy Diskutovat

• anonym (Operace hemoroidů) 19. března 2017, 17:20:39

To si ještě užijete :-) Diskutovat

• Jana Dvořáková (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 23. března 2017, 13:07:39

Ahoj Jiří, tady to nejde,jak sám vidíš,nepřestane. Napadlo mě,napsala bych meil,který… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.