Inzerce

děkuji za driclor

chtela bych podekovat vsem, kteri zde doporucili pouzivat driclor, uz jsem z toho byla uplne nestatna, protoze mi na to vubec nic nezabiralo. Driclor je skutecne perfektni, je to jako bych se znovu narodila:-)jeste jednou diky

Inzerce
Odpovědi
Helena

Já používám driclor 3 dny a příšerně mě to pálí.Sice pomáhá,ale to pálení je nesnesitelný.Bohužel to asi budu muset vzdát :(

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. prosince 2005, 18:53:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 34 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Adriana (Proti zácpě fungují probiotika) 17. listopadu 2017, 11:18:38

Dobře jsi udělala, jsou opravdu super.  Diskutovat

• Dan (SUSTANON 250) 18. listopadu 2017, 18:46:27

Ahoj kluci, prosím Vás potřeboval bych někde sehnat sustanon na měsíc a pul to je 18 anpulí… Diskutovat

• Karolína (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 20. listopadu 2017, 10:19:35

Dobrý den, na celém obličeji, za ušima a i trochu na krku mi vyrašily malé pupínky, něco… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.