Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bellasin

Zacala jsem uzívat potravinovy doplnek BELLASIN,zajimalo by mne,zda ma nekdo nake zkusenosti s jeho uzivanim???

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Vladimíra Nykrýnová
5x

Nevím,jak bellasin,ale brala jsem dlouhodobě lipoxal a nic,jenom po něm bolel žaludek a při cvičení mi bylo blbě.

twigi
4x

Velká reklama a malý účinek,spíše nulový.

Pavla
1x

Belasim efekt používám priblizne 4 mesice,zmenila jsem pouze stravovací návyky a vynechala pečivo, ua me 8 kg dole

Rakave
3x

Vypotřebovala jsem jen 1 balení Bellasinu,ale s nulovým vásledkem.

MUC.Míra
8x

Přeji hezký den, již několikrát jsme se setkal s nepříjemnými nežádoucími účinky u bellasinu. Především pálení žáhy, nespavost, zvýšený krevní tlak, úzkost a některé další obtíže. Přípravek jednoznačně nemohu doporučit. Příliš malý efekt a příliš mnoho vedlejších účinků a v neposlední řadě přemrštěná cena.

Marie

Je mi 62 roku a kila se na mě lepí jsem chtěla vyzkoušet Bohužel v době chřipkové epidemie že se mi rozjela chřipka která se pretavila do zápalu plic,tablety jsem proto přestala užívat Včera jsem znova začala a je mi špatně bolí mě hlava jo mám jako z gumy celé tělo takže jsem zaplatila daň z blbosti nikomu nedoporučuji budu radši tlustá ale zdravá hezký den

Lenka
2x

Čau již měsíc užívám Bellasin.Vůbec jsem nezhubla a ještě jsem nedostala pravinelné měsíčky. Myslím , že je to jen velký podvod.Lenka

Kateřina
1x

najde se někdo s okresu Bruntál, kdo má zkušenosti s Bellasinem? Dělám anketu, předem děkuji. [email protected]

lenka Holeckova
7x

chci reagovat na Belasin. Jsem sice z Rakovníka ,ale druhý měsíc beru Belasin neskutečně mě pálí celý dny žáha nemůžu spát a bušení srdce přesto chci tento měsíc dobrat a vydržet za ty peníze . Zatím žádná změna jsem dost zklamaná reklamou ,dvě kila nahoře a to cvičim a mám upravenou stravu akorát to v mém věku jde nějak hůře je mi 43let je mi z toho smutno už ničemu nevěřím a nedoporučuji naschledanou p. Holečková

Iva
9x

Také mám silné pochybnosti. Podlehla jsem reklamě a koupila si hned zvýhodněnou dávku na tři měsíce. Zpočátku mi bylo fajn, cítila jsem spoustu energie, začala jsem trochu hubnout. Ovšem teď, zhruba po měsíci užívání, moje nadšení rázem ochablo. Dříve celkem pravidelnou menstruaci jsem dostala až po 45 dnech, strašně silnou, že mě to úplně vyděsilo. Navíc krvácení ani po týdnu nesláblo, spíš naopak. Okamžitě jsem s Bellasinem přestala a nasadila Ascorutin a odvar z přesličky na zmírnění krvácení, pomohlo to, ale "špinění" ještě přetrvává. Zřejmě tu "paseku" nadělal Bellasin, jak čtu příspěvky, nejsem s negativními zkušenostmi sama. Navíc mám obavu, jestli kontraindikací nejsou také děložní myomy, nikde nemohu podobnou informaci najít...

Laděna
3x

Mám stejné zkušenosti!!

Jana
3x

je to jen reklama - klamavá, ještě jsem měla hodně velké problémy s tlakem, hlava se mi točila jako na kolotoči a ani deko.

maybeline
4x

nemohu vubec doporucit, jiz prvni den mi busilo srdce vecer a nespala jsem az do 3 hod do rana, snizila jsem davku na jednu tabletu, ale presto mi bylo cim dal hure a buseni preslo v bolest u srdce a stavy jak na omdleni, bolesti hlavy, tres rukou - neberu zadne jine leky - velky pozor!!! kolegyne zkusila jednu tabletu a tocila se ji hlava ihned po pul hodine, jeste jsem se s takovou reakci nesetkala, opravdu nedoporucuji, vyhodila jsem to

Naty
3x

Ano přesně tohle jsem měla po první tabletě, točí se mi hlava a je mi na zvracení, připadám si jak po alkoholovém mejdanu.Známá mi to dala, že jí to ale nedělalo dobře, vzala jsem ráno první tabletu a do půl hodiny se semnou točil svět ty brďo, takhle mi bylo naposled po velkém tahu.Motá se mi hlava, klepou ruce a celkově se cítím jak na kolotoči. Ihned jsem vrátila tblety, že ani mne to nepmohlo a další tabletu po přečtení příspěvků na různých diskuzích NECHCI!!!

Anna
1x

Zakoupila jsem výhodné balení 2+1. Využívala všechno. Výsledek žádný, spíše mírné zvýšení váhy. Je to pouhá reklama firem vyrábějící léky..

Guf
3x

Bellasin nebrat! Asi čtrnáct dní jsem se cítila báječně, ale po dvou měsících jsem neskutečně přibrala, k tomu přibylo bušení srdce, i když jsem přestala pít kávu a ať jsem snědla či vypila cokoli, po všem mě pálila žáha.

Viky

je to velky podvod-vedlejsi ucinky-aritmie,rnení HK+DK,neprijemny pocit v ustech/hypokalie/nespavost,nad měrné močeni/dehydratace/Chtela jsem vratit vyrobek byla jsem dost hrube napadena lekarnici asi tim zpusobem /kdyz si blba /tak plat je to nefer -takze za blbost/naivitu/se plati

kosinova13
4x

výrobek jsem vrátila do lékarny a byli mi vráceny peníze NEVYHAZOVAT ALE VRÁTIT!!!!!!!!

Sona
2x

bellasin jsem si koupila dnes a po precteni Vasich nazoru uz vubec nemam odvahu jej zacit brat. Dost me zarazilo, ze baleni neobsahuje zadny vycet nezadoucich ucinku, zrejme Vas budu nasledovat a prasky vratim do lekarny s tim, ze mi je manzel koupil take, snad budu mit uspech ...

bertička
1x

Může Bellasin vyvolávat deprese a mít vliv na změny nálad?

Danka
3x

I já jsem před časem parádně naletěla a koupila si zvýhodněné balení - a nejen že mi Bellasin v ničem nepomohl, ale naopak, bylo mi po něm hodně zle, přestože jsem NIKDY v životě (je mi 50 l.) se snášenlivostí jakéhokoli léku či potrav.doplňku neměla sebemenší problém. Takže tady jsou zmíněné nežádoucí účinky, které neustoupily,ani když jsem po nějaké době omezila dávku na jednu tbl. denně: depresivní nálady, výkyvy nálady, neskutečné a soustavné pálení žáhy - nikdy dříve a po ničem mě žáha nepálila, bolesti břicha-hl. v oblasti jater (mám játra i žlučník v pořádku!), třas, mravenčení končetin, bolesti v lýtkách, točení a bolesti hlavy, bušení srdce, náběh na mdloby... Nic z toho jsem doposud neznala... Přípravek jsem si nepořizovala kvůli hubnutí (však jsem po něm nezhubla ani deko - spíš přibrala), ale s nadějí, že mi pomůže od běžných klimakterických obtíží. Chyba - nepomohl, ale uškodil a obtíže, které jsem do té doby neměla, mi přivodil. Z následků užívání (brala jsem B. dva měsíce) se dostávám stále (měsíc a půl), nejvíce mi zatím pomáhá bylinkový čistící čaj. Dodnes si nemůžu dát kávu, skleničku vína či se normálně najíst, aniž by mě žáha nepálila...Vytrestalo mě to zle, ale zároveň určitě poučilo - snad už na nic podobného nenaletím a před potravinovými doplňky se budu mít jednou pro vždy na pozoru! Pokorně a ráda jsem se vrátila k sušeným bylinkám...

Marty
1x

Ja som si Bellasin kúpila, keďže som už dávno po menopauze a navyše mám aj osteoporózu. Schudnúť som, samozrejme, neschudla, napriek tomu, že jem málo, cvičím, ručička sa na váhe neposúva želateľným smerom a čo sa psychiky týka, som depresívna a úzkostná.

slunicko
2x

Jsem jedna z vás, koupila jsem bellasin a začali problémy. Místo hubnití jsem začala přibývat (2kg), dostavila se nespavost, bolesti v nohou, změny nálad, únava. Já vůl, jak stará, tak blbá. Nekupujte, raději běžte na procházku. Slunicko

macik
4x

Same negativní názory!!!!!!!!!!!!!!!Je fakt,že ho jím týden,ale mam lepší náladu,je mi lépe,spim taky lépe,nepřejídám se,sice necvicim.uvidim jak mi bude po mesici!!!Večer si klidně dám kavu,v noci spim dobře:-))Zatím žádné negativní názory nemám.:-))

ola
5x

Já užívám Bellasin tři měsíce a zhubla jsem 5 kilo,je pravda ,že omezuji dávky jídla ,ale zase jím vše,nepřejídám se sladkého ,já jsem spokojená.

walkie
2x

...děkuji aspoň za jeden pozitivní příspěvek. Včera jsem si zakoupila balení na 3 měsíce - a trochu jste mě na téhle diskusi vyděsily ženy! Měla jsem měla první dva - spala jsem jak dudek - ostatně jako vždy, žáha byla v klidu, to ostatní také. Až budu mít aspoň měsíc užívání za sebou, dám vědět, co se dělo dál. Byla jsem na vyšetření štítné žlázy, ta je prý v pohodě - hodnota 4, tak to přece musím vyzkoušet.Maximálně zjistím,že tudy cesta nevede. Ale smířit se s tím, že budu stará, tlustá a protivná...to se mi nechce.Budu bojovat. Užívaní Bellasinu zdar!

já:-)
1x

Já jsem sice bellasin nepouživala ale zkošela jsem to s lipoxalem a vážně výsledek byl nulový..... pro příště už budu vědět že ta pětistovka se dá utratit i jinak a lépe

Slávka
1x

Pídím se po zkušenostech s Bellaxinem, po přečtení příspěvků končím, jím ho třetí den, je mi nedobře od žaludku, jako když tam mám kámen, v životě jsem problémy se žaludkem neměla. Motá se mi hlava a jsem úplně bez nálady, všechno mě štve. To je u mě taky nezvyklý stav. Takže ten šmejd letí do koše.

Magda
2x

Mám úplně stejné negativní zkušenosti s Bellasinem, jako všichni píšete. Využívala jsem celé "výhodné" balení, nezhubla jsem vůbec nic, spíše přibrala, a po čase mi bylo čím dál hůř. Začala jsem se cítit nemocná, byla jsem nervózní, měla třes a závratě, začala užívat Stilnox na spaní, nevolnost, pálení žáhy atd.. Došlo to tak daleko, že jsem se cítila něčím přiotrávená a uvažovala o detoxikaci! Až za dlouhou dobu po vysazení, když se vše začalo vracet do normálu, mi došlo, že to bylo způsobeno užíváním Bellasinu.. Už nikdy bych za to peníze nedala. Se zhubnutím nebo ozdravěním to nemá nic společného. Právě naopak. Obdobné je to s Lipoxalem i Cortisilem. Pouhé zanesení organizmu odpadními látkami a redukční účinek vůbec žádný. Jestli máte někdo s něčím lepší zkušenosti, napište. Dík.

kosinova13

beru bellasin týden a ted druhý den zvýšenou dávku a vůbec nemohu vypít kávu,silné pálení žáhy hrůza a tolik peněz ,jak je možné že někdo povolí takový prodej ,který spíš uškodí než pomůže????poslat to do pořadu černé ovce,aby se stím začal někdo o to zajímat nebo česká inspekce na škodlivost výrobku.Nějaká ochrana zákazníka musí být!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vž dyt ani není příbalový leták o nežádoucích účinkách!!!!Jak je to možné???Co vy ostatní na to??PŘIDÁTE SE!!!!

alena
1x

zacla jsem brat Bellasin moje matka je zdravotni sestra na interne ,45let,sama mi ho doporucila s doporucenim pani doktorku snedla jsem jich 8tablet tedy 2denne ,zadne toceni hlavy buseni srdce,vysoky tlak tedy rozhodne nemam,co to je za blbost,beru Locren a anticoncepci

makdi

Užívám Bellasin asi 2 měsíce, tedy ne zrovna poctivě a pouze jednu tabletu denně. Sice také nehubnu, ale jím alespoň téměř všechno, před jeho užíváním už jsem měla pocit, že nemůžu jíst skoro nic. Oblíbila jsem si ho ale hlavně proto, že mám lepší náladu a zvládám lépe "starosti všedního dne", jsem čilejší, optimističtější.

Stáňa

Dobrý den, také Vám velmi negativní zkušenosti s účinkem Bellasinu, reklama je velmi působivá. Mám stejné zkušenosti jako většina žen, co tu píšete, pálení žáhy, bušení srdce, nespavost, podrážděnost. Navíc jsem dárcem krve a z jednoho darování mně odmítli, z důvodu špatných jaterních testů. Dlouho jsem přemýšlela co je příčinou a bylo to užívání Bellasinu. Už nikdy Bellasin. To se to farmaceutickému průmyslu daří.

Jana

Taky jsem naletěla na reklamu, bylo to k ničemu

viki
1x

Ahoj dievčatá, napriek tomu že som tu našla len samé negatívne reakcie,dovoľte mi aby som sem pridala svoje skúsenosti. Mám 44 rokov a niekoľko neúspešných diét za sebou. Pred mesiacom som ešte vážila 96 kíl. Trápila ma únava, nepravidelná a bolestivá menštruácia a dýchavičnosť- dusila som sa už po pár krokoch... čo som samozrejme pripisovala svojej nadváhe a sedavému zamestnaniu. 11 júna tohto roku som začala užívať BELLASIN EFFECT PLUS a BELLASIN NIGHT presne podľa návodu. Stravujem sa 3x denne teda každých 6 hodín , vždy ked si dávam tabletky pričom sa neobmedzujem (bežné ranajky,vyvážený a sýti obed -hahaha - klasické denné menu v blízkej reštaurácií a ľahkú večeru- tá je už domáca výroba) . 2 - 3x za týždeň si sadnem na rotoped cca 1/2hod. Veľmi sa mi nechce a priznám sa ani dodržiavanie pitného režimu nie je moja silná stránka, keď vypijem liter vody (napriek týmto horúčavam) som šťastná. A TERAZ VYSLEDKY: Odkedy užívam tieto prípravky mám viac energie, už sa nedusím, zaspavam síce až okolo polnoci ale mám zdravý a pokojný spánok, už ma netrápia bolesti chrbtice zakaždým ked sa zobudím. Menštruáciu som mala bez bolestí , a čo je najdôležitejšie mám už iba 89 kíl ! Viem že to nie je veľa ale za 3 týždne je to pre mňa zázrak. Bez hladovania a bez šialenej chuti na niečo sladké. Pritom medzi jednotlivými dávkami nemám hlad ale ani žiadné vyčitky svedomia ked si dám sv oj oblúbený červený melon. Každý deň sa cítim lepšie, a plná elánu. No nech je to ako chce, ja som si objednala Dalšie balenie na budúci mesiac. Stojí mi to za to. Držím Vám všetkým palce.

Gabriela

TO ma potesilo .....Mam 55rokov a som velmi pribrala aj napriek tomu ze sa neobjedam ,ale mam zdrav.probl. kde beriem lieky a infusie kde mi pridavaju korkioidy takze si myslim ze je to stohoto a preto ma stve moja postava ako vyzeram tak som si kupila bellasin 40+ ale ked citam same nadavky tak ma to sklamalo jedine Vas komentar ma povzbudil dakujem.

avina

Tyto stránky jsem otevřela poté,co jsem půl hodiny po požití bellasinu poprvé v životě omdlela.odmítala jsem věřit souvislosti s preparátem,ale po dvou dnech se situace po požití druhé denní dávky zopakovala,tak mě napadlo podívat se na internet a vaše názory mi klidu nepřidaly.Bellasin užívám teprve týden,je mi 44,je to můj první pokus o snížení váhy a stravu jsem omezila jen trochu,ve smyslu "ozdravění stravy",takže odtud mé potíže zcela jistě nepramení a spíše se skutečně obávám nějaké nerovnováhy,vyvolané přípravkem Bellasin.

alena
3x

pane boze co to tady pisete za pitominy,,pul hodiny po uziti Bellasimu pani omdlela,,,jak ato kravina kdo vi z ceho panai omdlela?me nic neni jak tady pisete vsechny,,a to mam prolaps mitralni chlopne po angynach,trochu zvyseny tlak,a beru Locren,,jak je zto tedy mozne???jsem statnejsi postavy takze pokud tady zeny anorekticky berou tento produkt tak se mozna nicemu nedivim,,

Lidie

Dnes jsem si vzala 1tabletu ráno a 1 vpoledne a můj tlak se šel zbláznit. Měla jsem 210 na 110 a cítím se jak na houpačce.Je mi 50 a mám asi 8 kilo nad váhu. Chodím na spining,tam dostáváme zahul, ale toto jsem ještě nezažila. Tak jsem zahodila 1000 Kč. Už nikdy více, raději nějaké to kilčo navíc než, aby mě trefil šlak.

Mapp

Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet Bellasin a jsem ráda, že jsem nejprve četla diskusi, sama trpím vysokým tlakem a mám nepravidelný menzes,co by to asi udělalo se mnou...,našla jsem ale správný prostředek, který vám chci doporučit a to nejen pro redukci váhy,ale i pro jeho léčebné účinky.Zelený JAPONSKÝ čaj SANCHO SANDRIX obsahuje velmi silné antioxidanty, používá se v prevenci rakoviny a srdečních onemocnění, zlepšuje trávení a zmírňuje žaludeční obtíže, působí blahodárně na centrální nervovou soustavu, zlepšuje soustředění, upravuje spánek, působí antistresově a protizánětlivě, snižuje krevní tlak, pomáhá při redukci váhy (zvyšuje termogenezi a oxidaci tuků), chrání před zubním kazem pro vysoký obsah fluoru. Tohle jistě nikomu neublíží.

Pavča
2x

Díky za radu - vyzkouším.Já mám(spíš moje maminka)velmi dobré zkušenosti s Psylliem k snídani a pak jíst všechno, jen poloviční porce......Maminka zhubla 15 kg.Já jsem se do toho pustila před 2 dny,tak uvidím........

siddy

Dobrý den, tak jsem se chtěla trochu informovat o tom Vámi doporučovaným čaji SANCHO SANDRIX, ale bohužel jsem nikde na netu nenašla žádný odkaz. Kde jste ho koupila? Díky,Siddy.

Dan
5x

Reaguji na několik článků o hubnutí tak si zkuste vzpomenout na to jak před nedávnem vypadal pan Hůlka tlustý jak prase oteklý no hrůza a pak začal držet dietu o které mluvil i v médiích.Tak,že kdo chce zhubnout musí si nejdříve vyrovnat své PH což je první krok,další pak 2kroky se se opakují a sice kvalitním programem i my jsme to již vyzkoušeli a výsledek supr za 3 měsíce já 18kg a má žena 13kg.Chcete to taky zkusit odpovězte zbytek napíšu .Vše bez hladu ale i bez sladkostí a tkz.příloh.Čau

Alča
3x

Tak jak na to? Co tím myslíte? Jaký program? Když napíštete, budu jen ráda. Taky už se na sebe nemohu dívat a přitom tak málo jím. Díky za info alena [email protected]

Vendy

Měla bych zájem o vaši metodu,prosím piště na [email protected]

Danka

zhubnout bez nějakých chemických přípravků je velice zajímavé. Sama zkouším zhubnout různými způsoby, ale ten váš neznám. Můžete mi taky napsat další postup na adresu [email protected]íky za rady.

lenka

Jaký je prosím ten program? Můžete mi napsat na [email protected], moc předem děkuji.

meryfri

Zdravim všetkých chudnutia chtivých - mám 49 rokov a už od študentských čias je mojím problémom váha, keďže som pomerne aj nízka. Vyskúšala som všetko možné a mám pocit, že práve toto mi narobilo problém. Čím viac na chudnutie myslím, tým viac priberám. Kamarákta mi poradila belasin, zatiaľ ho nemám. Ona mi tvrdila, že nemá žiadne vedľajšie účinky. Po prečítaní týchto odkazov som v pomykove a rozmýšľam, či si ho vôbec kúpiť. Budem rada, ak mi odpoviete na túto tému - o akú dietu ide. Vďaka. email: [email protected]

sara

prosím taky o info na email - [email protected]

Helena

Dobrý den I já bych se ráda něco dozcěděla od Vás.Děkuji.pište na [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce