Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Bandaž

Kdo hradi bandaz zaludku? Pacient-kolik zaplatim?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
m.Čierny
2x

Bandáž je v ČR zařazena do seznamu výkonů, které jsou hrazeny pojištovnou. Ve skutečnosti platby poskytelovatelům zdravotní péče váznou, takže vzniká na straně nemocnice problém s finančním pokrytím.

Marie
5x

Dobrý den, pane doktore, chtěla bych se informovat, zda je u mne možné provést bandáž žaludku. Měřím 172 cm a vážím 143 kg. Zajímalo by mne, zda je možnost úhrady této operace pojišťovnou 211. Děkuji přdem za odpověď

Marie
6x

Dobrý den, pane doktore, chtěla bych se informovat, zda je u mne možné provést bandáž žaludku. Měřím 172 cm a vážím 143 kg. Zajímalo by mne, zda je možnost úhrady této operace pojišťovnou 211. Děkuji předem za odpověď

irena ostradecka
4x

Dobrý den,chtěla bych se informovat zda se mohu na bandáž objednat i když jsem měla vřed na dvanácterníku.Zároveň mě zajímá,zda jsou mé problémy(diabetes,vysoký tlak a bolesti kyčlí) důvodem k bandáži žaludku.Měřím 170cm a vážím 100kg.A ještě bych chtěla vědět jestli i přes problémy s úhradou od pojišťovny by byl tento výkon pro mě bez úhrady. Děkuji za váš čas i odpověď

Tatana
4x

Provadi se bandaz zaludku i v Brne?

renuska.21
2x

prosimvas chtela jsem se zeptat jestli se dela bandaz zaludku i v olomouci a jak dlouho bych cekala aby me vzali na operaci a kolik stoji operace jsem u vseobecne pojistovny prosim poradte mi a kdyby bylo mozne tak i kontakt dekuji

Luka
1x

Přidávám svojí zkušenost.Já jsme se o bandáži dočetla kolem 24.3.06 pak jsem se informovala o možnostech kde se nechat operovat.A první kontakt s lékařem jsme měla koncem dubna.Pak kolečko apod.no a 28.6.jsme se dozvěděla termín operace,který jsem měla druhý týden v srpnu.A už jsem skoro měsíc po operaci... Ahoj,

Janka

Chcela by som vedieť na koho sa mam obretiť ked chcem bendaž žaludka som dosť obezna a neviem si dať sama rady a či to preplacaju poistovne a kolko to stoji a či to robia aj na slovensku.Velmi by mi to pomohlo som poistena v Dovere a kby ste mi dali kontakt na niekoho kto s tym roby. Dakujem budem vam velmi vdačna ked sa mi ozvete tu je mole čislo na mobil 0918096572.

Vladka
2x

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdo by mi dobře poradil, ohledně mé váhy a víšky zda mám nárok na bandáž žaludku... Měřím 158 a váha 90kč. Zda by mi to pomohlo ...Děkuji

Věrka
5x

Chtěla bych se zeptat jestli se bandáž žalůdku provádí i v Olomouci jsem s Přerova a do brna se mi to zdá daleko děkuji za odpověď Věrka

Tereza

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je možné při výše 168cm a váze99kg udělet bandáž žaludku,jím pravidelně do 17 hodin a stále přibírám je mě 20let. děkují Tereza

Lucka
8x

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat na možnost bandáže žaludku u člověka měřící 172 cm a važíčí 115kg a pojišťovnou 111. Děkuji Lucka

Adriana P.

Dobrý den je mi 25let, nadváhou trpím již od utlého dětství. Již jsem držela několik diet i závodně v dětství sportovala ale váha nikdy nešla moc dolů. Při výšce 175cm momentálně vážím 110Kg (v dětství při 4hodinách denně sportu nejméně 79kg). Jím pravidelně, sladkosti téměř vůbec (vyjímkou je sem tam 1do měsíce domácí buchtu nebo kousíčik okoštuji jak jsem ji upekla). Ale Váha spíš v posledních letech letí nahoru, léčím se již od těhotenství se sníženou funkcí štítné žlázy ale jinak s ničím, jen na začátku roku jsem mela zvýšený revmatologický faktor ale po 14dnech kotroli a braní znovu krve tam už nebyl předtím jsem byla nachlazená, v těhotenství jsem se léčila s vysokým krevním tlakem po tehu už to bylo zase v norme, v 15letech jsem mela problémy s kolenem a chodila na elektroléčby, už se sním neléčím ale při dlouhém čupěním nebo velké námaze umí pobolívat nebo když třeba při skákání přes švihadlo špatně dopadnu se ozve ta bolest kolena ale do 2 dnů přejde. V rodině máme vys.krevní tlak, tatínek na invarkt (cca 55let),cukrovku a já se bojím toho že např. ve 35 díky nadváze ji dostanu, ale chtela jsem se zeptat jestli třeba je nějaká možnost bandáže žaludku který zaplatí pojištovna z preventivních důvodů aby se zabránilo dalším nemocem, nebo se dělá až když už člověk je nemocen? jeste se chci zeptat v případě bandáže žaludku jak je to s dalším tehotenstvím jestli jsou tam nejaké omezení a kdy nejdříve se plánuje otehotnet. s prvním tehotenstvím jsme mělí problém dlouho se nám nedařilo. Mockrát děkuji za odpoved

Martina Jalovická

Na to, jestli to platíte vy nebo pojišťovna je přímo nějaký index poměru váha-výška.

Lucie Badyova

Dobry den, prosim o rady.. Mam BMI 36, porad pribiram a pribiram, diet mam za sebou spousty. Hrozne bych bandaz chtela, ale bojim se, ze mi to neudelaj. Obvodak mi dal zadanku na obezitologii, ale rikam si, jestli po me nebudou chtit v prvni rade nejake diety. Nejake zravotni potize mam, ale nic zavazneho. Chtela bych vedet, jak to chodi a jakou myslite, ze mam sanci. Dekuji

Vladislava

Dobrý den, zajímá mě zda je možné provést bandáž žaludku i když nemám velkou obezitu. Jsem věčný dietář, zhubnout dokážu i 20 kg, ale jak se vrátím k běžné stravě ( ne k přejídání) mám vše zpět. JOJO efekt se u mě dostavil zatím pokaždé. Pohyb mi nevadí. Ráda běhám (i závodně) jezdím na kole. Měřím 151 cm a momentálně vážím 76 kg. Nadváhu mám 20 kg. Můj sen je být štíhlá. Ale každý úspěch u mě vždy selže. Léčím se se sníženou funkci štítné žlázy (už od dětství) mám vyšší cholesterol a dvě lehké srdeční chlopenní vady. Nějak závažné. Je mi 36 let. Mám nějaké šance a na koho se mohu obrátit?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce