Inzerce

Bandaž

Kdo hradi bandaz zaludku? Pacient-kolik zaplatim?

Inzerce
Odpovědi
m.Čierny2 poděkování

Bandáž je v ČR zařazena do seznamu výkonů, které jsou hrazeny pojištovnou. Ve skutečnosti platby poskytelovatelům zdravotní péče váznou, takže vzniká na straně nemocnice problém s finančním pokrytím.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. února 2006, 16:26:55

Marie5 poděkování

Dobrý den, pane doktore, chtěla bych se informovat, zda je u mne možné provést bandáž žaludku. Měřím 172 cm a vážím 143 kg. Zajímalo by mne, zda je možnost úhrady této operace pojišťovnou 211. Děkuji přdem za odpověď

29. října 2009, 09:00:45

Marie6 poděkování

Dobrý den, pane doktore, chtěla bych se informovat, zda je u mne možné provést bandáž žaludku. Měřím 172 cm a vážím 143 kg. Zajímalo by mne, zda je možnost úhrady této operace pojišťovnou 211. Děkuji předem za odpověď

29. října 2009, 09:04:14

irena ostradecka4 poděkování

Dobrý den,chtěla bych se informovat zda se mohu na bandáž objednat i když jsem měla vřed na dvanácterníku.Zároveň mě zajímá,zda jsou mé problémy(diabetes,vysoký tlak a bolesti kyčlí) důvodem k bandáži žaludku.Měřím 170cm a vážím 100kg.A ještě bych chtěla vědět jestli i přes problémy s úhradou od pojišťovny by byl tento výkon pro mě bez úhrady. Děkuji za váš čas i odpověď

20. dubna 2006, 13:29:54

Tatana4 poděkování

Provadi se bandaz zaludku i v Brne?

22. června 2006, 13:06:16

renuska.212 poděkování

prosimvas chtela jsem se zeptat jestli se dela bandaz zaludku i v olomouci a jak dlouho bych cekala aby me vzali na operaci a kolik stoji operace jsem u vseobecne pojistovny prosim poradte mi a kdyby bylo mozne tak i kontakt dekuji

5. září 2006, 11:53:43

Luka1 poděkování

Přidávám svojí zkušenost.Já jsme se o bandáži dočetla kolem 24.3.06 pak jsem se informovala o možnostech kde se nechat operovat.A první kontakt s lékařem jsme měla koncem dubna.Pak kolečko apod.no a 28.6.jsme se dozvěděla termín operace,který jsem měla druhý týden v srpnu.A už jsem skoro měsíc po operaci... Ahoj,

7. září 2006, 20:01:58

Janka

Chcela by som vedieť na koho sa mam obretiť ked chcem bendaž žaludka som dosť obezna a neviem si dať sama rady a či to preplacaju poistovne a kolko to stoji a či to robia aj na slovensku.Velmi by mi to pomohlo som poistena v Dovere a kby ste mi dali kontakt na niekoho kto s tym roby. Dakujem budem vam velmi vdačna ked sa mi ozvete tu je mole čislo na mobil 0918096572.

7. ledna 2009, 11:46:46

Vladka2 poděkování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdo by mi dobře poradil, ohledně mé váhy a víšky zda mám nárok na bandáž žaludku... Měřím 158 a váha 90kč. Zda by mi to pomohlo ...Děkuji

12. března 2009, 09:21:26

Věrka5 poděkování

Chtěla bych se zeptat jestli se bandáž žalůdku provádí i v Olomouci jsem s Přerova a do brna se mi to zdá daleko děkuji za odpověď Věrka

28. července 2009, 17:54:48

Tereza

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je možné při výše 168cm a váze99kg udělet bandáž žaludku,jím pravidelně do 17 hodin a stále přibírám je mě 20let. děkují Tereza

22. února 2010, 17:03:11

Lucka7 poděkování

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat na možnost bandáže žaludku u člověka měřící 172 cm a važíčí 115kg a pojišťovnou 111. Děkuji Lucka

22. července 2010, 12:31:31

Adriana P.

Dobrý den je mi 25let, nadváhou trpím již od utlého dětství. Již jsem držela několik diet i závodně v dětství sportovala ale váha nikdy nešla moc dolů. Při výšce 175cm momentálně vážím 110Kg (v dětství při 4hodinách denně sportu nejméně 79kg). Jím pravidelně, sladkosti téměř vůbec (vyjímkou je sem tam 1do měsíce domácí buchtu nebo kousíčik okoštuji jak jsem ji upekla). Ale Váha spíš v posledních letech letí nahoru, léčím se již od těhotenství se sníženou funkcí štítné žlázy ale jinak s ničím, jen na začátku roku jsem mela zvýšený revmatologický faktor ale po 14dnech kotroli a braní znovu krve tam už nebyl předtím jsem byla nachlazená, v těhotenství jsem se léčila s vysokým krevním tlakem po tehu už to bylo zase v norme, v 15letech jsem mela problémy s kolenem a chodila na elektroléčby, už se sním neléčím ale při dlouhém čupěním nebo velké námaze umí pobolívat nebo když třeba při skákání přes švihadlo špatně dopadnu se ozve ta bolest kolena ale do 2 dnů přejde. V rodině máme vys.krevní tlak, tatínek na invarkt (cca 55let),cukrovku a já se bojím toho že např. ve 35 díky nadváze ji dostanu, ale chtela jsem se zeptat jestli třeba je nějaká možnost bandáže žaludku který zaplatí pojištovna z preventivních důvodů aby se zabránilo dalším nemocem, nebo se dělá až když už člověk je nemocen? jeste se chci zeptat v případě bandáže žaludku jak je to s dalším tehotenstvím jestli jsou tam nejaké omezení a kdy nejdříve se plánuje otehotnet. s prvním tehotenstvím jsme mělí problém dlouho se nám nedařilo. Mockrát děkuji za odpoved

31. července 2012, 08:29:45

Martina Jalovická

Na to, jestli to platíte vy nebo pojišťovna je přímo nějaký index poměru váha-výška.

25. března 2015, 16:39:04

Lucie Badyova

Dobry den, prosim o rady.. Mam BMI 36, porad pribiram a pribiram, diet mam za sebou spousty. Hrozne bych bandaz chtela, ale bojim se, ze mi to neudelaj. Obvodak mi dal zadanku na obezitologii, ale rikam si, jestli po me nebudou chtit v prvni rade nejake diety. Nejake zravotni potize mam, ale nic zavazneho. Chtela bych vedet, jak to chodi a jakou myslite, ze mam sanci. Dekuji

31. července 2016, 16:11:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

• Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.