Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zhubněte

Buněčná výživa - přestaňte se trápit dietami a změňte své stravovací návyky s Hubnoucími programy založenými na buněčné výživě!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jindra

slyšela jsem že pouhym odběrem krve lze poznat počem se tloustne proto prosim o radu kde je možno na odběr jít a kolik to stojí moc děkuji

WestliR

ahoj. Vím o ověřených způsobech hubnutí a udržení váhy. Sám sem to ozkoušel a úspěšně,tetko si to nemůžu vynachválit. m2l sem 100kg a tetko mám 70kg.Ani náklady nejsou hrozný,stojí to stejně jako Váš náklad na jedno jídlo. Rád poradí[email protected]

Katka

Dobrý den moc vás žádám o vaši radu já už jsem snad vyzkoušela všechno a nic nepomohlo přítel se se mnou rozešel protože jsem nedokázala zhubnout prosím poradte mi na můj mail to je [email protected]

kaca

Ahoj nevím si rady se svou vahou mam 167cm.a vazim 78 kg..je to strasne a proto bych chtela poradit jesik nekdo nezna jak bych mohla zhubnout...ale taky abyto bylo levne...nemam velke prijmy...jak nekdo neco vi tak piste na [email protected]

natali

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

LTTL

Cože? Tak 98 tbl Meridie seženu v lékárně za cca 1100,-. Asi jsi z jiné planety.....

ZenaVelka

Vsetkym, co ostala aspon stipka zdraveho rozumu! Nenechajte sa nachytat, je to len dalsi pokus ako vas urobit lahsimi nie o kila ale o peniaze!!! ZISKUCHTIVE OSOBY, ktore propaguju tuto uzasnu novinku su uz tak agresivne, ze dokonca zahlcuju svojim "SPAMOM" aj fora kde sa ludia snazia zdravou cestou schudnut, dokonca tam tvrdia ze takto schudli 15kg za mesiac!!! Potvrdi Vam to kazdy odbornik, 15 kg za mesiac v ziadnom pripade nemoze byt zdrave chudnutie, ide to jedine na ukor zdravia!!!!!!!!!!!!!!! Normalne je ak sa chudne cca 2-4 kg mesacne, to zn. ze ak sa znizi prijem o 2000 kJ chudne sa cca 2 kg za mesiac, takze ak by clovek chcel schudnut 15 kg za mesiac musel by znizit svoj prijem o cca 15000 kJ, co nie je normalne a ani zdrave. Tito ludia chcu zarobit na zivotnom style vitarianstve (htt p://sk.wikipedia.org/wiki/ Vitari%C3%A1nstvo) a urobili z toho frasku na ktorej sa chcu este nabalit. Uvedomte si ze ak by Vas niekto presviedcal, ze stan sa vegetarianom a schudnes, ale najprv nam zaplat tak to nespravite!!!

Nataša

pomůžu vám zhubnout přebytečná kila a už je nikdy nenabrat zpět... Napište si o více info na mail [email protected]

Karol

Ahoj, můžeš mi prosím poslat víc informací na mail: [email protected]. Díky :)

Marta
1x

Tříhodinová dieta je TA NEJLEPŠÍ DIETA na světě!!! Nejen že mi fungovala jako jediná ze všech možných, ale stala se pro mě celoživotním stylem! Víte, že Česko je na 1.místě celosvětově v rakovině tlustého střeva a máme tu 9% cukrovkářů? Celosvětový průměr je 4%!!! Tříhodinovou dietou uděláte ABSOLUTNĚ to nejlepší pro svou krásu, ale především DOKOCE i pro své zdraví TO NEJLEPŠÍ, neboť váš krevní cukr se udržuje ve stabilní poloze a nehopsá jak míč :-)) Ukažte mi jednu jedinou jinou dietu, která tohle všechno zaráz dokáže!!

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Pro vás kteří chcete poradit mi napište na maila.Budu se těšit

vitarian
1x

Ste pripravení zmeniť svoje telo, mať energiu a byť vitálni ? Ste na správnej adrese. Už ste zrejme skúsili mnoho "účinných" liekov, jednorázové diéty prípadne rýchle "účinné diéty". Nikto Vám však nepovie o správnom životnom štýle, pravdu o jedle, pravdu o rôznych surovinách a ako pôsobia na náš organizmus. S nami to všetko nájdete. Či už hľadáte informácie, inšpiráciu, výborné, rýchle a jednoduché recepty surové potraviny alebo niektoré ďalšie informácie, je tu pre Vás osobná asistencia, ktorá vám pomôže "ísť cestou Raw food". Vitajte v Našom klube RawFoodDiet zväčšiť Ak ste pripravení začať a do svojho života zaradiť surové potraviny, či už málo alebo veľa, potom čítajte ďalej.. Ukážem Vám, ako ... Prvá otázka, ktorá vás zrejme napadne: "Čo mám jesť?" Ubezpečujem Vás, že strava je veľmi rozmanitá, pestrá a finančne nenáročná. Nájdete tu množstvo chutných pokrmov ako šaláty, koláče, pudingy, chutné placky. Ubezpečujem Vás, že čítate správne :-) A pomôžem Vám aj s ďalšími otázkami, ako napríklad tými, ktoré súvisia s priateľmi a rodinou, "starými" potravinami, sociálnej situácie, výživy týkajúcich sa raw food, dozviete sa čo jesť v zime, všetko o stravovaní detí, akým spôsobom sa majú chutné pokrmy rýchlo a chutne pripraviť. Ďalej sa dozviete cenné rady ako stratiť hmotnosť, ako získavať energiu, ako sa vysporiadať s protichodnými informáciámi. Moje úprimné želanie je, aby sa Raw food Diet - surová strava stala jednoduchou, zábavnou a príjemnou. Nájdete tu dva smery. Jeden vonkajší, ktorý sa zaoberá komlexnými radami deň za dnňom, praktické žitie s Raw food a druhý smer vnútorný, ktorý má nastarosti zistenia pre tých, ktorí nemohli pochopiť čo robia zle. Obe strany sú zaručene ako pohon, aby ste išli dopredu rýchlejšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým. Úplne nový svet na Vás čaká v každom smere, keď sa rozhodnete žiť s Raw food a zabudnete na staré varené nevýživné a mŕtve jedlo. Chcete energiu, zdravšie a vitálnejšie telo, krajšiu a žiarivú pokožku, štíhle telo, mladistvý vzhľad? Tak prečo nezačať práve teraz? Ak ste pripravení, všetko, čo potrebujete vedieť, je tu. Dovoľte, aby som Vás ľahko a príjemne viedla tak, že vaša cesta k zdraviu, bude rýchlejšia a jednoduchšia. Ukončite svoj zmätok v diétach a iných prípravkov, ktoré s Vami manipulujú a sľubujú. U nás sľuby nenájdete, pretože sami zistíte aké to je fantastické. Ja som s vami celou cestu! Za diétu nič neplatíte. Stante sa členom klubu. Ročné členské je 19 Eur , tj len 5,2 centu na deň ( necelé 2 koruny na deň ) Ako členovia získate: * vlastný blog * online poradňa * Váš kauč na maily pripravený Vám vždy pomáhať * recepty * zostavovanie menu * kreativita v kuchyni * rady a tipy * nezverejnené kľúčové články exkluzívne pre Vás * 20 % zľava na pripravované DVD * pravdy a vedecké zistenia * chat raw food´s people * novinky a nápady, ktoré na stránkach nenájdete Je to pre Vás tá najlepšia investícia tak neváhajte a prihláste sa na maily [email protected]

ZenaVelka

Vsetkym, co ostala aspon stipka zdraveho rozumu! Nenechajte sa nachytat, je to len dalsi pokus ako vas urobit lahsimi nie o kila ale o peniaze!!! ZISKUCHTIVE OSOBY, ktore propaguju tuto uzasnu novinku su uz tak agresivne, ze dokonca zahlcuju svojim "SPAMOM" aj fora kde sa ludia snazia zdravou cestou schudnut, dokonca tam tvrdia ze takto schudli 15kg za mesiac!!! Potvrdi Vam to kazdy odbornik, 15 kg za mesiac v ziadnom pripade nemoze byt zdrave chudnutie, ide to jedine na ukor zdravia!!!!!!!!!!!!!!! Normalne je ak sa chudne cca 2-4 kg mesacne, to zn. ze ak sa znizi prijem o 2000 kJ chudne sa cca 2 kg za mesiac, takze ak by clovek chcel schudnut 15 kg za mesiac musel by znizit svoj prijem o cca 15000 kJ, co nie je normalne a ani zdrave. Tito ludia chcu zarobit na zivotnom style vitarianstve ( ht tp://sk.wikipedia.org/wiki/V itari%C3%A1nstvo ) a urobili z toho frasku na ktorej sa chcu este nabalit. Uvedomte si ze ak by Vas niekto presviedcal, ze stan sa vegetarianom a schudnes, ale najprv nam zaplat tak to nespravite!!!

Maruska18

Ahojky, vite o tom,že EU zakazala Lindaxu,Meridii a všechny ostatní produkty?Nechala je jen Americe.Něco v tom asi bude.Doktorka mi nedokazala vysvětlit proč,což mi přijde taky divné.Tak se mějte napozoru před dealery.

Silva

nabízím prášky na hubnutí, potlačují chuť k jídlu a pocity hladu, více info na [email protected]

Ivana

s prášky nemám pozitivní zkušenost, na mě vůbec nezabírali, zabralo mi až dodržování výživového plánu a pravidelný pohyb

SONGARE

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

SONGARE

Dobrý den Vážené a Vážení , stávající , či potencionální klienti -tky :) Žádám Vás o strpení a schovívavost,jelikož jsem od zítřka do konce července na dovolené mimo republiku ! Nebudu tak rychle reagovat za což se omlouvám , budu velice ráda pokud posečkáte a zachováte mi i nadále přízeň :) Těším se na další spolupráci . Agáta

Bystrouška

Zdravím všechny, kdo chtějí zatočit s váhou. Našla jsem si KALORICKÉ TABULKY, tam zapisovala svůj jídelníček a naučila se jak se stravovat, abych hubla. Nic lepšího jsem za ta léta a podotýkám zadarmo nenašla. 7 kg je dole za 4 měsíce - pomalu, ale jde to.

Jitka

Hodně mi pomohla vitapixla, žádné polykání prášků je velké +!

Lucie S.

mě nejvíc pomohl sestavený výživový plán od poradny, pak se ho jen stačilo držet a mít občas pohyb

Petra

Dobrý den, jak nejefektivněji zhubnout? Máte nějaký tip? Potřebuji zhodit 10 kg.

Jarka

Dá se zhubnout bez cvičení? Pouze s tím, že nebudu jíst, mám hodn+ nahoře, potřebuji nějaký cvičící stroj na doma?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce