Inzerce

JIZVY PO AKNÉ

Ahoj všem, mohli byste mi prosím poradit jak na jizvy po akné? Ještě cca před 3 měsíci se mi dělaly takové ty zánětlivé boláčky po kterých mi zůstaly takové červené flíčky (vpadlé jizvičky) Přemýšlela jsem o nějakém laseru (biostimulační) a nebo o kosmetice GERnétic. NEmáte s tím někdo zkušenosti nebo s něčím jiným co by mi mohlo pomoci? Díky Carol

Inzerce
Odpovědi
karolina

nemáte někdo zkušenosti s tímto krémem na jizvy po akné? Díky

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. ledna 2006, 19:16:50

Klaudie

na akne mi hodne pomohl zineryt a knemu predepsana voda na cisteni pleti.kdyz sem zacla zineryt pouzivat bylo to snad jeste horsi ale po mesici pravidelneho uzivani se plet zlepsila o sto procent uz je to pul roku co ho pouzivam a muzu doporucit!ale upozornuji jak si to prestanu pravidelne osetrovat plet se zacina zhorsovat.tak opravdu pravidelne pouzivejte.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. února 2006, 18:15:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 128 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marek (Úpal, úžeh a poškození teplem) 21. září 2017, 16:49:15

Bolí mě hlava, motá se a je mi špatně. Je to úpal? Diskutovat

• Roman (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 17. září 2017, 20:10:25

Hi hi , to jo a Live! Diskutovat

• Zdenek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 19. září 2017, 12:44:30

Já bych prosil někoho, kdo má podobné problémy jako já a nalezl řešení.Již v roce 2009… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.