Inzerce

JIZVY PO AKNÉ

Ahoj všem, mohli byste mi prosím poradit jak na jizvy po akné? Ještě cca před 3 měsíci se mi dělaly takové ty zánětlivé boláčky po kterých mi zůstaly takové červené flíčky (vpadlé jizvičky) Přemýšlela jsem o nějakém laseru (biostimulační) a nebo o kosmetice GERnétic. NEmáte s tím někdo zkušenosti nebo s něčím jiným co by mi mohlo pomoci? Díky Carol

Inzerce
Odpovědi
karolina

nemáte někdo zkušenosti s tímto krémem na jizvy po akné? Díky

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. ledna 2006, 19:16:50

Klaudie

na akne mi hodne pomohl zineryt a knemu predepsana voda na cisteni pleti.kdyz sem zacla zineryt pouzivat bylo to snad jeste horsi ale po mesici pravidelneho uzivani se plet zlepsila o sto procent uz je to pul roku co ho pouzivam a muzu doporucit!ale upozornuji jak si to prestanu pravidelne osetrovat plet se zacina zhorsovat.tak opravdu pravidelne pouzivejte.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. února 2006, 18:15:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Broňa (Pocení rukou a nohou) 20. července 2017, 13:29:52

Pocení rukou mě dost omezovala a brzdila v mé profesi. pak jsem se zmínila při jedné kontrole… Diskutovat

• Jean (závislost na benzodiazepinech a lecba) 14. července 2017, 14:23:16

mikroparaziti vypouští toxické látky a celkově poškozují nervy , celou CNS, léčit se to… Diskutovat

• Milo (krční páteř - bolesti) 20. července 2017, 21:21:35

To samé jsem měla jà Pavle. Nebojte se AD, ty vám pomohou, abyste na to tolik… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.