Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Úzkost

Stavy úzkosti s bušením srdce, pálením celého těla, třesem a pocitem, že právě teď už umřít musím, trpím s přestávkami již několik let. Brala jsem lexaurin 3 mg 3x denně. Navštěvovala jsem psichiatra a nikam to nevedlo. Poté jsem se objednala do psychologické poradny a sama si vzhledem ke svému věku nasadila Sarapis. Zcela jsem se úzkostných záchvatů zbavila zhruba na tři roky a brala si již jenom půl lexaurinu při potížích. Na konci minulého roku se tyto stavy vrátily a trvají dodnes. Zase lexaurin 3x denně a naděje, že se situace zlepší a nebudu prchat z obchodů, restaurací a budu moci vyjít sama na ulici. Přeji všem spolutrpícím hodně zdraví i když si ostatní myslí, že si vymýšlíme a kdybychom měli více vůle, určitě bychom to zvládli bez léků. Já bohužel ne. Jediné co zvládám je nejezdit na pohotovost a čekat třeba i hodinu až záchvat pomine.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lenka

ahoj všem,zaráží mně, že berete někteří dlouhodobě Lexaurin,Defobin nebo Rivotril.Myslela jsem si, že je to jen na krátkodobé užívání.Já beru Efectin a dnes mi doktor předepsal Rivotril,ale s tím, že je to jen na přechodnou dobu než se úzkostné stavy zlepší.Máte někdo zkušenost s Efectinem?Přešla jsem z Cipralexu, který mi moc nezabíral.Připadá mi to konečně dlouhá doba než mi něco opravdu zabere.Od srpna,kdy jsem měla první velký záchvat panické úzkosti vlastně zkouším,co mi zabere.Jsem z toho už dost unavená.Tak nám nezbývá jen doufat, že bude líp:-))) mějte se co nejlíp.Lenka

Marča
1x

Efectin 150 v kombinaci s Rivotrilem beru proti stavům úzkosti již delší dobu, musím říci, že mi skutečně zabírá a dostal mě z nejhoršího, teď už žiju zase normálním životem, jen mi do něj přibyly tyhle léky. Marča

blanička

Já beru efectin už skoro dva roky a nebýt něho, už bych tu asi nebyla. Kdo to neppznal, tak nás nechápe. Já v současné době prožívám to nejštasnější období v životě, mam se opravdu dobřeč a přesto jsou chvíle, kdy mě nemoc zcela ovládne. Ty stavy a pocity dokáže pochopit jen ten, kdo to zažil. Snažím se bojovat, mám dva úžasné kluky, ale jsou chvíle kdy to všechnoi vzdávám. Nemoc jsem zdědila po babičce, nikdy se asi nevyléčím úplně, ale díky za každé nové ráno.

Barča

Všechny moc zdravím a chtěla bych požádat o radu,léta trpím úzkostmi,někdy na dlouhou dobu vymizí a někdy se vrátí,jako ted,tchán má problémy se srdcem já s ním jezdím po doktorech a mám ty stejný strašný stavy,divný pocit na hrudi,spíš po celém těle,v tu chvíli jak když divně dýchým,třes,hodně se mi to stává v autě a nejradši bych vystoupila za jízdy,okamžitě dostanu průjem,no je mi celkově fakt blbě a myslím,že mám infarkt,stav mám tak 15min a zase to zmizí ale po tom jsem úplně vyčerpaná,několikrát kdysi jsem byla na pohotovosti,všechno bylo v pořádku,naposledy jsem byla před pěti lety se srdcem a minulý týden komplet vyšetření krve,vše ok,mám zajít k psychiatrovi co myslíte?a proč nemoci druchým beru hodně na sebe?cokoliv si přečtu ty stavy mám okamžitě,sestra měla slepák a mě týden bolel....Moc Vám děkuju za radu:-)

Kamil

Zdravím mám úplně to samé nevíte co by mi mohlo pomoci za každé rady předem děkuji

Anna

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: ([email protected]) nebo ([email protected]) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc

Anna

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: ([email protected]) nebo ([email protected]) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc,..,

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce