Inzerce

Odepsaný troklanný nerv díky zanedbání zubní lékařky

Rok a půl chodí moje máma k zubní lékařce. Na zubech, na kterých si zakládá zaplatila 30,000 Kč a také chronickým onemocněním trojklanného nervu. Navíc práce paní doktorky byla vždy nedokonalá jako např. nedobře sedící můstek, můstek odpadený při jídle, kdy objednací termíny jsou 3 měsíce ať se jedná pouze o obroušení zůbů, další krok za 3 měsíce a další za 3 měsíce, takže 1 můstek trvá skoro rok a navíc nekvalitně. Paní doktorka moji mámu bere vždy o nějakou tu hodinu později,přestože byla objednaná. Máma po operaci rakoviny již 3 roky trpí den co den bolestmi, kdy přístup lékařů u tohoto problémů nebyl o nic lepší, a ještě k tomu všemu trojklanný nerv, který jí způsobuje další velké bolesti. Nicméně doktoři mámu posílají na psychiatrii, načež máma nepotřebuje doktora na duševno, ale na fyzično. Máma se zabývá jógou, bylinkami, psychoterapií, zkrátka svým duševnem a zdravím jak jen to jde. Ale v něčem si sama prostě nepomůže. Je mi jí moc líto, poněvadž hodně trpí a já nevím jak jí pomoci.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 67 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Igor C (Mohl(a) bych mít AIDS?) 18. srpna 2017, 22:06:44

Dobrý den, zajímá mě jedna věc. Když nezletilá osoba udá jako lokalitu bydliště př.:… Diskutovat

• David (Alergie těla) 18. srpna 2017, 08:41:50

No, to je jasny...Já Allergodil beru a přijde mi jako ty nejlepší kapky, co jsou na trhu ;) Diskutovat

• E. (Léčitelé a bylinkáři) 15. srpna 2017, 23:25:31

nějak nevidím souvislost mezi místem jeho narození, profesí a darem! Dělá mnoho… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.