Inzerce

lnicova mast

Ahojte, chcela som sa spytat, ci nemate niekto skusenosti s lnicovou mastou, chcela by som ju zacat pouzivat, ale neviem, ci to ma este vobec cenu.Dakujem za odpoved

Inzerce
Odpovědi
ila

ahoj, podle mě to nemá cenu, mám mastnou pleť a tohle je jako když si namažeš obličej sádlem a žádný výsledek. Zato se mi osvědčila, když jsem léčila ,,spodek" po kvasinkách

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. listopadu 2007, 23:54:08

gabi

ahoj,ja zacla na radu kamaradky pouzivat lnic.mast od gersika nebo gersaka ted nevim,a je to super!!!hrozne sem se predtim mastila,leskla,hruuza...po tomhle mam krasnou hladkou plet,zmizelo mi i akne a nelesknu se vubec..ted mi dosla,uz ji nemam asi tejden a uz mi to zas zacina.akorat teda jedna vec-zacly se mi delat cerny tecky.ale oproti tomu,jaky problemy sem mela predtim s tou pleti,tak tohle je nic.takze doporucuju aspon zkusit!ahoj,mej se pekne

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. prosince 2007, 11:47:29

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marcel Hlinka (bolest paty) 7. prosince 2016, 15:50:28

Rád bych doporučil ortopedické vložky Medicovi Twin heels, které mi pomohly. Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Kema (cipralex) 2. prosince 2016, 19:05:34

Jeane,či jak se jmenuješ,jdi s těma kravinama co tu píšeš do zádele.Zrazovat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.