Inzerce

Boule v podbříšku

Mam takovej problem,po treningu kdyz du do sprchy se mi udela takova boule je proste vedle penisi a je docela viditelna,neboli ale je to neprijemne ,kdyz ji zatlacim tak zmizi mam to dlouho hrozne se stydim to nekomu rict co mam delat?mam to rict rodicum?

Inzerce
Odpovědi
YWQ?EK1 poděkování

Presne to mam taky taky se to stidim rict rodicum nevite co by to mohlo byt kdyz na to zaclacim tak je to pryc prosim oradte

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. června 2007, 14:11:50

nekdo

Jak si to vyresil?

18. srpna 2013, 17:37:22

skyvaska3 poděkování

mam triselnou kylu asi 5 mesicu............je zvelikosti jako mala oliva............rano kdyz vstavam tak neni nahmatatelna a behem dne se zase objevi...........kdyz ji mirne ztlacim tak se ztrati........ale jenom na chvili...........co s tim mam delat...........predem mockrat dekuji

8. prosince 2009, 18:19:32

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 44 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 25. dubna 2017, 23:07:24

Tak u nás došlo k výraznému zhoršení. Od velikonoc taťka nechodí. Nohy, hlavně pravou, má… Diskutovat

• terla (Sport a prevence) 22. dubna 2017, 17:33:41

Už jste ho začala užívat? Ráda bych se dozvěděla jestli opravdu funguje. Mám podobné… Diskutovat

• zuzkaa (Operace hemoroidů) 23. dubna 2017, 19:32:14

Gábo přesně tak,jak jste psala, peklo na zemi. Jsem po operaci asi rok a kousek, už to… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.