Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

zánět šlach na ruce

pane doktore mám problém. Mám určenou diagnózu: Zánět šlach, ale netuším co to znamená. tento rok umi bude 17 let a mám tyto potíže. Na levá ruka - diagnóza - tenisový loket. Mohl by jste mi prosím vysvětlit co je zánět šlach??? Děkuji za brzkou odpověď

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Miguel
1x

Doplnil bych rulík, vilín, měsíček...

Michal

Traumeel jsem měl jako léčbu na bolavá záda. Tablety. A nemůžu si ho vynachválit

Jana
2x

Nezkoušeli jste někdo Kloubovník, zvažuju ho pro taťku, ale je odpůrcem alternativní léčby, tak nevím. Napište, jestli máte odzkoušeno. Děkuji Jana

Ivana

Paní Jano,Kloubovník jsem zkoušela a pomohl mi. Mám i další jejich produkty, kde se využívá měď k léčbě bolesti a na mě to zabírá. Už dávno jsem o tom četla, tak jsem to zkusila a musím zaklepat ..,vyšlo to. Pokud je však taťka odpůrcem alternativní medicíny,tak vám přeji pevné nervy :).Hezký den.

Lubomilka

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu určitě

Gábina

Po 2 letech bolestí a obstřiků,kinesiotejpů a lékům proti bolesti jsem 1.6.2017 prodělala operaci šlachy v dleni vedoucí ke 3.prstu.Prst zůstal zatím křivý ale šlacha už nebolí,bohužel během klidového režimu mě chytla ruka druhá a to neskutečnýma bolestma.Moje zkušenost je že práce mi pomáhala od bolesti,protože jsem ruce zatěžovala,teď co jsem doma a odpočívám mám hrozné bolesti té nezoperované ruky. Před operací mě pomáhaly ty tejpy,sama jsem se naučila jak si je lepit,nevyléčí ale pokud musíte ráno vstát a jít do práce tak hodně uleví.Já prošívám manžety na řadící paky tak je to záhul ale kdo ho nemá že.

Sabina

Také trpím na občasné bolesti šlach,tak si beru přírodní tabletky Forcapil.

Karla

Já tedy na bolesti šlach beru přírodní tabletky flexiharpan :-)

Adéla

Dobrý den, měla bych dotaz. Asi třetí den mě bolí levé zápěstí na malíkové straně. Bolí to ale jen při opření. Když se opřu, dojde k bodavé bolesti vždy přesně v tom samém místě. S tímto zapěstím mám problém už potřetí. Vždy to po několika dnech samo přejde a třeba po měsíci se to znovu objeví. Neměl někdo ten samý problém?

Míša

Taky přidám pár rad, třeba ještě někomu pomohou. Loni jsem si natrhla při běhání lýtkový sval, od té doby se mi noha s prominutím s*re ze všech stran. Po rehabilitacích a zátěžích jsem se dopracovala k zánětu šlach v kotníku. Co pomáhá krátkodobě - fixace a omezení pohybu (po sundání dlahy se bolest velmi rychle vrátila). Všemožné mazání od tlumivých analgetických mastí po domácí konopné masti - efekt velmi krátkodobý, i když nepopírám, že alespoň na chvíli ulevující, stejně tak jako pojídání analgetik. Co opravdu pomohlo - užívání rybího kolagenu, velkých dávek vitamínu C a hlavně rybího tuku (já to cpu v tobolkách). Co mi nepomohlo vůbec - všemožné zabaly, ať už babská rada co se týče obalení nohy na noc do zelných listů nebo velká vrstva masti pod igelitem a do šátku na noc. Hýbat se, ale s rozvahou a pokud se bolest zhorší, tak klid, případně stáhnout do pružného obinadla, ale nefixovat úplně. Já třeba sice nevím, jestli si ještě někdy zaběhám, ačkoli běh miluju, ale už teď jsem vděčná, že alespoň chodím. Je to těžké, ale hodně dělá i hlava, neztrácejte naději, že každá bolest jednou zmizí, když to nevzdáte.

Lenka
1x

Když to není na operaci, ale chytá mě to pouze když mám v ruce delší dobu telefon nebo pracuji na počítači, tak promazáváte ruce něčím ?

Hanča

Taky s tím mám sem tam problémy, ale vždycky se mi uleví po promazání mastičkou, co jsem si objednala, která je na to určená.

Lenka

Co ti na to pomáhá ? Takže ji užíváš jenom v dané chvíli, kdydž tě to chytne ?

Lenka

Ahoj, já jsem měla se šlachami také problémy a pomohl mi doplněk stravy Colactin, je na klouby vazy a šlachy, vyhovuje mi že kvůli tomu nemusím běhat po x lékařích a výsledek cítím hned.

Karel

můžu 1 den před před operací používat paralen

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce