Inzerce

Pro Sarku

Zkus se informovat o Plasticke chirurgii v Brne,jmenem Laurea.Je to svetove znama klinika,maji pacienty ze vsech casti evropy a hlavne za kvalitu kterou poskytuji maji zvlast ceny pro nas z CR a zvlast pro cizince.Sama jsem mela pred 5lety liposukci a jsem velmi spokojena.Zkus si najit jejich webovou stranku.Najed si na seznamu na plasticka chirurgie Laurea.Drzim ti pesti.Pa K.

Inzerce
Odpovědi
Petra

ahoj, chci se zeptat jestli máte na doporučení nějakou plastickou kliniku v praze, Dekuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. května 2018, 21:50:09

Alena

Záleží o co konkrétního by se jednalo ? Můžete být konkrétnější ?

4. září 2018, 20:57:26

Irena

Jde jenom o vrásky ale co jsem četla, tak i to se dá pokazit. Zatím se mi nejvíc zamlouvá klinika dermastar tak budu zjišťovat víc

4. října 2018, 14:15:00

Diana

Jestli půjdeš na tuto kliniku tak se objednej k paní doktorce Páralové, mamce dělá výplně a jak s jednáním tajk hlavně s výsledkem je moc spokojená.

4. října 2018, 15:31:39

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 430 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kristian (Rivotril) 12. prosince 2018, 04:33:23

Jožko klobúk dole.,Ja som už tu písa,začal som s 0,5mg a vypracoval som sa na 3-4mg… Diskutovat

• Jana (operace krční páteře) 12. prosince 2018, 06:15:43

Dobrý den , mám hernii disku c 6/7 mediálně a paramedialně mám jít na operaci předním… Diskutovat

• Danula Opletalova (Jojo efekt) 12. prosince 2018, 09:41:46

Mám po hubnutí velké strie a celulitidu, pomáhá vám cvičení? Neznáte nějaké zajímavé… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.