Inzerce

Zmenšení

Dobrý den dámy.. Mám takový problém.. Mě je 18, ale že už od svých 13let mám velká prsa... Nakonec jsem skončila na velikosti 75 D (E) ... od té doby, co mi narostly pořádně prsa - a bohužel se i hodně prověsily - mam velké problémy se zádama.. Bolí mě, kolikrát nemůžu vůbec sedět u stolu a musím ležet..Navíc svojí velikostí, váhou a velkým prověšením mě bez podprsenky bolí i samotná prsa.. určitě ten pocit taky znáte - pocit, jako by se mi prsa měly utrhnout.. Ortoped mi zjistil také skoliozu zad.. Slyšela jsem o případech, kdy i v takhle mladém věku pojišťovna zmenšení prsou uhradí. Ale zároveň jsem četla, že se to ženám, které ještě někojily nedoporučuje Vůbec si nevím rady, jestli bych měla aspoň malou šanci, že by mi prsa zmenšily a neměla bych je tak svěšené.. :( Navíc, pak už je to také o psychice.. Mám téměř rok přítele, ale po celou dobu, co jsme spolu se před ním stydím za svá prsa.. Trička mi přes prsa nejsou, závidím kamarádkám, které potřebují nutně sehnat podprsenku a seženou všude uplně bez problémů levnou a pěknou.. To já se nikdy pod 500 Kč za podprsenku nedostanu.. Seženu pěknou, v mojí velikosti, ale nakonec mi nesedí, takže mám doma prakticky jen dvě podprsenky, které mi sednou a které nosím pořád.. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli nevíte, zda mám aspoň nějakou šanci na zmenšení, i když je mi teprve 18 let...:/

Inzerce
Odpovědi
Sába

Určitě se běž zeptat k nějakému plastikovi, řekne ti možnosti a vše okolo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. října 2015, 15:08:38

Daniela

Já osobně jsem na zmenšení taky byla a moc se mi ulevilo, určitě s tím běž k lékaři a oni ti pordí a pojištovna treba i pomuze nejak.

15. října 2015, 16:47:12

Aubrie

Taky bych to začala řešit. Moje maminka byla teď nedávno a strašně se jí po letech ulevilo. Způsobovalo jí to velké bolesti zad a zdravotní problémy a uhradila jí to pojišťovna :)

23. října 2015, 14:48:32

Martina

Ahoj, taky mě trápil dlouho problém velkého poprsí. Už v 15 jsem měla trojky, a po dvou dětech mi narostly ještě o dvě čísla.. můžu doporučit doktora Ivana justana v brně, ten zákrok dělal a udělal to na výbornou. Hned je mi líp a krásně se to zhojilo takže vypadají holky pěkně:)

21. února 2016, 21:33:22

Mašková

Taky jsem byla ani ne před rokem na zmenšení v effect clinic v brně a doteď jsem moc ráda že jsem sebrala odvahu a šla do toho.

25. dubna 2016, 11:38:27

LudmilaPechová

Dobrý den paní Mašková, jsem také z brna a sháním nějakou kliniku kam zajít. Musí se tam objednávat předem na nějakou konzultaci nebo můžu rovnou přijít a domluvit se co a jak? Děkuji

7. května 2016, 15:32:57

Jarka

Dobrý den, byla jsem v brně u mudr. Justana a nejprve jsem se objednávala na konzultaci, tam jsme se dohodli co a jak pan doktor mi všechno krásně vysvětlil, já to velmi doporučuji tu konzultaci, protože mě to i dost uklidnilo a věděla jsem potom víc do čeho jdu a byla v obraze

28. listopadu 2016, 08:53:58

Naďa

Já jdu k němu na konzultaci příští týden tak jsem z toho trochu nervozní. Ale jsou na Justana dobré ohlasy tak snad mě ta konzultace taky uklidní

6. prosince 2016, 21:31:55

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

• viera (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 13:09:17

Ako sa odučiť od Lexauvrínu,poradte prosím Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.