Inzerce

uzlinky za oušky

Dobrý den, mám 15-ti měsíční dcerku. Jako malá měla uzlinky za oušky, které po čase zmizely. Nedávno byla očkovaná proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím vakcínou Priorix. Přidala se jí rýmička a uzlinky se opět objevily. Mudr. sečkává a pokud to nezmizí bude brát krev a posílat to do Prahy. Mám obavy, mohlo by to znamenat něco vážného? Poslední dva, tři měsíce má malá problémy se stolicí(hodně tuhá). Moc děkuji za odpověď

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 254 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Romana (Pozvěte své klouby na aspik) 20. září 2018, 09:29:25

A kde se prodává Alavis Triple Blend a za kolik? Nikdy jsem o tom neslyšela... Diskutovat

• Vanesa (Prsa) 25. září 2018, 20:09:24

Zdeni zkuste se zeptat plastika, v tomhle vám asi laik moc neporadí... Já mám výbornou… Diskutovat

• BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. září 2018, 15:43:55

Dobrý den Lenko, zažila jsem to teď s maminkou, u nás to pak šlo hrozně rychle, maminka… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.