Inzerce

Bolest pod pravým uchem - úchyt čelisti

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na svůj problém; začalo mě bolet pod pravým uchem, už déle, ale nepřestává to. Bolí to pod uchem přímo na okraji čelisti. když čelistí zahýbu do stran, tak tam praská a trošku to přestane, zdá se mi také, že to je víc vystouplé v té oblasti, i jako ta kost. Hlavně mě děsí, jak to při stisku čelistí bolí a praská, když se spodní čelistí kroutím do stran (druhá strana pochopitelně nepraská

Inzerce
Odpovědi
anabela moravkova1 poděkování

Myslím,že bude problém v temporomandibulárním kloubu.Doporučuju navštívit lékaře a ať dodělá RTG daného kloubu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. října 2010, 20:51:44

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Leny (boule na zadku) 29. srpna 2015, 08:25:28

Lidi objevila jsem zázračnou medicínu na hnisavé abscesy!!!Právě užívám a je to… Diskutovat

• Konča (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 24. srpna 2015, 14:34:26

Vítej Václave. S champixem SM nebude :-) Držím palce a posílám pevnou vůli.  Diskutovat

• Šárka (Lékařské fórum: Chřipka patří do postele, nestačí jen zahnat bolest) 27. srpna 2015, 14:29:09

Tak existuje spousta možností, jak se jí vyhnout. Jíst ovoce, brát nějaká homeopatika,… Diskutovat

Anketa
Co podle Vás nejvíce ovlivňuje zdraví?
Zatím hlasovalo 98 lidí.
Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce