Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Aplikace bandáže žaludku III. - Rozhodnutí o operaci

Pro léčbu obezity existuje několik alternativních metod a variant. Každý pacient by měl být posuzován jednotlivě. Doporučení léčby nakonec závisí na celé řadě výběrových kritérií. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Nina

Dobry den, zajimalo by mnem ktera zarizeni v CR laparoskopicke bandaze zaludku provadeji.

Dave

Já osobně vím o UVN Praha, Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav, Nemocnice Jičín, ale je jich zcela určitě mnoho dlaších...

eri34

Ráda bych se objednaka,na operaci laparoskopicky bandáže žaludku

Dave

Rád Vám doporučím svého velmi dobrého známého, který mi operaci provedl a po měsíci se cítím skvěle. Pokud máte zájem, volejte 774 224 970

petra

mohu si nechat bandaz sama a za kolik

Dave

Bandáž stojí kolem 40 tiscí, ale pokud Vám to doporučí obezitolog, či psychiatr, hradí to plně pojišťovna.

Věra Kuntošová
2x

Dobrý den,chápu dobře že se mohu sama rozhodnout na bandáž aniž by mne to doporučil lékař??? díky Wěra

David Herčík

Jsem 1 měsíc po bandáži žaludku a mohu doporučit všem, kterým selhala jakákoli jiná varianta hubnutí. Po měsíci jsem nenásilně a v klidu shodil 13 kg a cítím se skvěle. Pokud by měl někdo zájem o bližší informace, volejte 774 224 970. s pozdravem Herčík

aluš

Fandím všem, kdo tuto metodu podstoupili, jsem po bandáži čtyři měsíce, nebyla jsem na tom zas tak zle, jako lidé se kterými jsem se setkala v čekárně v ordinaci, ale mám 24 kg dole, je mi fajn, až na to jídlo . Ale je to pořád lepší, než být tlustá.

David Herčík

Vím o zařízení Mladá Boleslav, UVN Praha, Hradec Králové, Jičín, Plzeň, Zlín, Jablonec nad Nisou, ale je jich zcela určitě mnohem více.

mája
2x

dobry den zajimalo by mě jaké tetsty se dělají něž bych šla na bandáž žaludku?děkuju za odpověd

David Herčík
3x

Objednat se lze po vyšetření obezitologa a nebo psychiatra na některém ze zmíněných pracovišť. Pokud chcete vědět více, napište mi na [email protected]

karamela

dobrý den už dlouho přemýšlím o bandáži nevím kam mám jít jestli to dělají v praze protože jsem od mělníka a tady to nedělaj praha je pro mě přijatelná!prosím o radu!

Eva
3x

Ahoj, koukni na stránky http://www.bandingklub.cz/ - tam zjistíš, kde všude je to možné. Jinak je to na pojiš´tovnu, nic se neplatí .-) Já jsem 8 měsíců po bandáží, dole mám 22 - ještě tak 15 bych chtěla sundat a vím, že to půjde . Tak hodně štěstí.

Milena

Dobrý den měla bych zájem o Bandáž Žalůdku Váha 100kg a výška 1m/63cm jsem s toho psychický na dně držím diety a je to horší sotva chodím a zadýchávám se moc by mě to pomohlo.ulékaře vždy řeknou zhubnout proto vás bolej záda a nohy.Budte tak hodný a poradte my,Děkuji Janáková

Andrea

Dobrý den , strašně váham s bandáží žaludku mám strach z nemocnice psichycky na mě působí špatně hospitalizace v nemocnici proto bych se chtěla zeptat zda se dá bandáž provádět ambulantně nebo jak vlastně zákrok probíhá a co mu předchází a co násleuduje mám velmi velkou nadváhu a bandáž vidím jako jediné možné řešení diety u mě nefufungují . Děkuji za bližší informace Andrea

Iveta
1x

Ahoj já jsem 3 týdny po bandáži žaludku a mám dole 8 kg.Koukněte na stránky ISCARE,najedte si na CPLO a tam je vše o bandáži.Pan primář Svoboda tam má i poradnu a mimochodem je moc skvělí,mě operoval.Dále je tam diskusní forum kde si lidičky před ale i po bandáži zdělují různé rady a pocity.Klinika je v Praze a vše platí pojištovna a jsou moc skvělí.Pokud někdo chce vědět víc ráda vám své zkušenosti napíšu.Můj meil [email protected]

zdenka

dobry den jsem po bandaži 11 měsicu zhodila jsem 15 kilo je asi malo nevim ale jim hodne nic se nezměnilo snažim se jist 5 krat denne ale vždy mam hlad snim toho vic než mam jsem stoho na nervy vaha je pomalu stejna zastavila se dekuji asi jsem nemnela jit na bandaž mrzi mne to zdenka

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce