Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Sexuálně přenosné choroby

Příjice, kapavka a měkký vřed jsou klasickou "trojkou" přenosných pohlavních chorob. V poslední době se ale stále víc mluví o "čtvrté pohlavní nemoci" - chlamydiové nákaze. Rozhodně je dobré rozpoznat jejich příznaky a začít je včas léčit. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Machy
13x

nedávno sem se vyspal s hokou a ta měla předemnou asi 6 kluků,problém je že jsem neměl kondom , mohl jsem něco chytit a jak to poznám???bojím se to říct rodičům je mi teprve 15 let :-(

Simona
10x

Já jsem jich měla 13 a to nepočítám ty, kterým jsem třeba jen kouřila... mám strach už od svých 14ti let, že jsem semohla nějak nakazit. Je mi 17. Za 3 měsíce jdu s kamarádkou na testy a pak budu mít(snad!) klid.... vím, že moje chování bylo hodně nezodpovědné a vše to byla má vina. Teď se ukáže, jak moc velké chyby jsem udělala.

Milan
3x

Mám svědivou vyrážku na tříslech. Co stim mám dělat. ? Děkuji za odpověď. M.

picha
6x

JO MUZES SE NAKAZIT A BUDES TO MIT VSECHNO NA JAZYKU. V KRKU, VSUDE...:D A PROCENTA 100% + 60% BEJT TEBOU ZAJDU NA GYNDU TAM TI TO VYŠETŘI

Vladimír
1x

Dobrý den mám zánět močový cest a chtěl jsem se zeptat jestli je to přesnosné sexem:Nerad bych přítelkyni nakazil.Děkuji za odpověď

Laura

Zdravím. Chtěla bych se zeptat,co to může být,když krvácím po druhé v měsíci a ještě ke všemu teď už 9 dnů+ mám výtoky,jsem unavená=/ Předem děkuji za odpově´d. Na Shle

Murča
7x

Dobrý den, měl jsem nechráněný pohlavní styk a za čas se my na pravé straně třísla objevila svědivá vyrážka. Občas se my objeví takový pupínek (možná výrůstek). Co to může být a na koho se mohu obrátit. Děkuji za odpověď

Karel
10x

Dobrý den,chtěl bych se zeptat..mam na penisu takový bílý pupínky nikde nemužu najit co to je...doufám že vám toto vysvětlení stačí a jak se to dá lečit, děkuji za odpověd :)

LUKAS TEJČKA
7x

1 DNI MĚ PÁLÍ A BOLI PENIS PŘI ČURANI A VYTEKA MI Z NĚJ TAKOVY NAŽLOUTLI VÝTOK A TED DOKONCE PŘI MOČENI ČURAM KREV

Lukáš Pavlica
4x

Dobrý den,nedávno sem měl nechráněný pohlavní styk a od té doby se mi dělá na kuži pod žaludem jakýsi povlak,který se loupe.Pozoruji i pálení při močení,O co se jedná a jaká je léčba?Moc děkuji za odpověd.

Lukáš Pavlica
1x

e-mail

Dobrý den, je tomu k dnešku týden co jsem měl nechráněný orální sex se slečnou, a při močení mě pálí na žaludu né v močové trubici, v ponděý se chystám k lékaři co to může být??

qwe
1x

Po válce se díky péče státu povedlo za pár let zlikvidovat syfilis, TBC, později neštovice i bez poplatků za vyšetření a pobyt v nemocnicích a léčebných ústavech. Po 20 letech díky novému režimu máme 780 případů syfilis za rok! Kolik bude za chvíli neléčitelných smrtících případů TBC ?

Filip
1x

Mnel jsem pomner bez kondomu a po trech dnech mi scervenal zalud a je zahnisanej...co by to mnelo bejt diky

tomáš
1x

Na penisu mi roste fialová houba,kterou když zmáčknete, tak vypustí zvláštní omamný zápach.

Tereza
1x

Spala jsem s jednim klukem , ktery spal jeste predemnou s holkou ktera spi s kazdym. A ted se bojim abych neco nechytla . pri kazdem moceni me to pali uz asi tyden, mohla jsem neco od nej chytit ??

Jirka

Ahoj, tak to urcite zajdi na gyndu. Muze to byt cokoliv vcetne kapavky.

Honza
1x

Naucte se prosim vsichni pouzivat kondom a budte k sobe zodpovedni...

Jakub

Pod uzdičkou na penisu to vypadá jako sedřená kůže neví někdo co to může být

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce