Inzerce

erektilní dysfunkce

Je mi 32 let mam vysoky krevni tlak a kourim posledni mesic mam problemy se ztoporenim nebo neudrzim erekci co s tim?

Inzerce
Odpovědi
petr1 poděkování

MARABUCO 28

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. května 2008, 00:18:00

Vašek

Doporučuji ti Osculin, jenom s tímto přípravkem mám výborné zkušenosti, koupíš zde: http://www.osculin.cz/

13. února 2011, 22:58:27

farmak

Je potřeba si uvědomit že VAše potíže se odvíjejí s největší pravděpodobností od zdravotního stavu a měl byste je konzultovat se svým lékařem internistou. Úprava životosprávy - vynecháníkouření, vyhýbání se stresu a optimální kompeznace hypertenze může pomoci i s vašimi intimními potížemi.

29. března 2013, 14:00:39

Milan

Vyzkoušej clavin gold. Určitě ti pomůže tak , jako mi. Nikdy těm problémům neutečeš, proto je dobré to řešit. Mi pomohl

23. dubna 2013, 15:06:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sabina (zánět šlach na ruce) 17. listopadu 2017, 16:04:39

Také trpím na občasné bolesti šlach,tak si beru přírodní tabletky Forcapil. Diskutovat

• Nikola (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 13. listopadu 2017, 08:27:31

Dobrý den, zhruba před měsícem se mi na tváři objevily červené pupínky kolem úst. Byla… Diskutovat

• Hana (Léky užívané u žaludečních vředů) 12. listopadu 2017, 15:40:53

Boli me spis cele bricho ale hlavne pod prsy ten trouhelnik uzivam uz dlouho dobe lanzul protoze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.