Inzerce

Opakovaný zápal plic

Jak dlouhou dobu po prodělání zápalu plic by měl být člověk v klidu. Jáká je nejvhodnější rekonvalescence. Znovu se mi zápal plic vrátil, jsem unavená a stále mám teplopu kolem 37,5 C. Už jsemdobrala druhé antibiotoka. A co teď? Stále mám slabost na prsou, a cítím se unavená.

Inzerce
Odpovědi
karel18 poděkování

Dobry den , loni jsem mel zapal plic na prave strane doprovazela me bolest praveho ramene . Nyni me rameno zase boli a pri nadechu mam pocit ze jsem se dostatecne nenadechl . Myslite ze se zapal plic vraci? Jeste jsem se chtel zeptat jakym zpusobem dostat plice do kondice po zapalu plic je mi 33 a cely zivot jsem hral fotbal a nikdy jsem nemel problem :( ted po zapalu se zadycham pri sexu ze musim prestat :/ Dekuji kadlec

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. srpna 2011, 22:55:27

Veronika5 poděkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho může jít holka do školky když na začátku měsíce Ledna měla angínu-penicilín a ted 14dní po angíně měla zápal plic antib.Fromilid. Děkuji za odpověd.A jaká by měla být rekonvalescence.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. února 2014, 14:53:16

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Asentra 50) 29. listopadu 2016, 17:24:59

Doporučuji při problémech Vitapixlu pravidelné užívání mě zbavilo celkově antb Diskutovat

• Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

• Pacos 33 let (Operace hemoroidů) 30. listopadu 2016, 16:31:32

Mě to delali v Havlíčkově Brodě. A fakt maximální spokojenost. Tejden doma a normálně… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.