Inzerce

Opakovaný zápal plic

Jak dlouhou dobu po prodělání zápalu plic by měl být člověk v klidu. Jáká je nejvhodnější rekonvalescence. Znovu se mi zápal plic vrátil, jsem unavená a stále mám teplopu kolem 37,5 C. Už jsemdobrala druhé antibiotoka. A co teď? Stále mám slabost na prsou, a cítím se unavená.

Inzerce
Odpovědi
karel18 poděkování

Dobry den , loni jsem mel zapal plic na prave strane doprovazela me bolest praveho ramene . Nyni me rameno zase boli a pri nadechu mam pocit ze jsem se dostatecne nenadechl . Myslite ze se zapal plic vraci? Jeste jsem se chtel zeptat jakym zpusobem dostat plice do kondice po zapalu plic je mi 33 a cely zivot jsem hral fotbal a nikdy jsem nemel problem :( ted po zapalu se zadycham pri sexu ze musim prestat :/ Dekuji kadlec

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. srpna 2011, 22:55:27

Veronika6 poděkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho může jít holka do školky když na začátku měsíce Ledna měla angínu-penicilín a ted 14dní po angíně měla zápal plic antib.Fromilid. Děkuji za odpověd.A jaká by měla být rekonvalescence.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. února 2014, 14:53:16

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co uděláte, když onemocníte chřipkou nebo virózou?
Zatím hlasovalo 418 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Victoria (periorální dermatitida) 13. února 2018, 09:47:04

Ahojte vsichni, ve svych 45letech jsem poprvé zjistla co to PD je.V minulosti jsem mela seboreu… Diskutovat

• Hanka (tonsilektomie) 19. února 2018, 09:32:05

Prosím Vás, měsíc po operaci a pořád necítím jídlo. Jako na jazyku ano ale jak to… Diskutovat

• Luboš (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 16. února 2018, 16:47:41

Ahoj. Chci se zeptat jestli někdo zkoušel vysadit Champix dříve. Když čtu diskuzi tak my… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.