Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

zoloft za neurol

Nějakou dobu užívám Neurol,byla jsem s ním spokojená,ale moje ošetřující lékařka mi ho teď změnila za Zoloft.Užívám ho třetí den a mám po něm spíš dojem opačného účinku.Začíná to návaly horka,tlaky v uších a cítím se jako po dvou skleničkách alkoholu.Přečetla jsem si, že to má účinkovat zhruba až po jednom týdnu, tak nevím jestli mám užívat dál,jestli jsou to jenom první příznaky a pak se vše srovná.Nebo je lepší ho vysadit?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jean

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba i neurol a bylinky , jinak email :-)

Terka
1x

Já jsem Zoloft občas vysadila. Nemám šílený ataky ani abstinenční příznaky. Beru 100mg ráno. Funguju normálně jak s ním, tak bez něj. Jediné je, že si na to občas dám trávu a tadá, žádná deprese. :) Nenechejte si tím zničit život ;) beru ten lék skoro rok na chronické deprese.

Pavlina

Ahojky mám syna 9 let má stavy úzkosti a deprese doktorka mu napsala půlku prosulpinu na večer bral ho zhruba 4 měsíce nesvědčil řekla bych že maldj i zhorsildnes mu předepsala zoloft mám docela strach co tady čtu co to sním udělá

anonym

Potřebuje jinou léčbu, diagnoza je špatná, je to nějaká bakterie , toxiny.

viktor

vy si asi neuvedomujete ake tvrde psychiatricke drogy beriete. ked ti je zle, vyser sa na zle myslienky, mysli pozitivne (nebudem vysvetlovat co je to mysliet pozitivne) a na noc si kup niečo prirodneho na spanie. ked ti je spatne zo života, chod do lesa, do hor, na turu niekam, prechadzaj sa za mestom v lesoparku alebo posed si v parku a medituj (vycisti si hlavu), alebo si chod zaplavat či zabehat. ale s antidepresivami SSRI ani s benzodiazepinmi nezacinaj. odvykačka je brutalna, su ludia čo na tom žiju cele desatročia a nakoniec to už ani nezabera (tolerancia) a nie je takmer mozne sa toho zbavit. vtedy si v slepej ulicke. a jedine riesenie je vtedy pomale a postupne vysadzovanie. kazdy mesiac dať dole 10% davky, a inak pravidelne brať, tzv. cold turkey alebo okamžite vysadenie ťa može reálne zabiť. a doporučujemv období vysadzovania piť denne 3 litre cistej vody, bylinne caje, surovu zeleninu, ovocie, maso pomenej ale predsa nejake, proste zdravu u stravu , nie mekáča.

Katka

Lidi, já beru Zoloft týden, a k tomu mám předepsaný Neurol na stavy, kdy mi bude fakt zle. Mám úzkosti a panické ataky a musím říct, že už teď mám pocit, že je mi trochu lépe (i když u mě nehrajou roli jenom léky, změnila jsem svůj život a taky docházíme k psychologovi) a praktický nemám žádné vedlejší účinky. Takže za mě je Zoloft skvělý lék.

anonym

Jsi pomýlená, je potřeba vybíjet viry a čistit tělo od toxinů, AD jsou na dvě věci, na to ještě časem přijdeš !!!

Miloslava

Beru miraklide 6den mám horší stav po prášků klepu se a mám horší deprese. Může se to změnit a za jak dlouho nebo co mám dělat dik

Jan

Prosím Vás působí Zoloft na jak bych to nazval otevření uzavřené povahy?Mám problémy s osamělosti,nejde navázat vztahy,přátelství, navíc pracuji sám bez lidí, nemám sourozence, tak jsem s těmi pocity zašel za psychiatrem a ani mě nějak nezpovidal a během 20 minut Zolft a brát na neurčitou dobu.Docela z toho mám obavy.Jak z těch vedlejších účinků tak třeba je tam i,že si nesmíte ani zajít na skleničku, to mě zas říká že bych vlastně ani nevytrcil paty z domova, jen práce, domů a spát a nevím,jestli toto je to,jak bych chtěl ten život co mi zbývá prožít.Nebo působí Zoloft tak,že když teda nemáte silné vedlejších účinky stanete se z uzavřeného člověka bavicem oplyvajicim vtipem a sebevědomím?

Martina

Beru zoloft 50mg ráno a plus rivotril 0.5mg a je to někdy děs, jsem nervózní, bolest na hrudi a občas dušnost. Teď se mi dvakrát stalo, že v noci mi chytla dušnost. Je to možné tím, že se mi zvýšila dávka rivotrilu. Prve jsem brala 1/4, pak 1/2 jednou denně a teď 1/2 dvakrát denně. ZOLOFT BERU TEPRVE 14DNI. PŘEJDE TO.

Majkq

Ahoj, mně zoloft neutlumuje a neni mi vse jedno. Citim se po nem zatim nejlip ze vsech antidepresiv. Srovnal me. Nejsem precitlivela a na rozpadnuti, ale dovedu emoce lepe zvladat.

Marky

Dobrý den, je mi 13 let. A měla jsem dost těžkou chvilku. A vzala jsem si 3 pilulky zoloftu za den. Tři naraz. Jaké jsou vedlejší účinky?

Petra

Ahoj brala jsem antidepresiva eliceu 2 roky ale občas se mi ataky vraceli.tak mi před týdnem dali v nemocnici zoloft... ale stále se necítím úplně dobře strašně motani hlavy hlad nohou i rukou včera úzkost v žaludku a na píšou a mám problém vůbec vyjít ven což jsem nikdy nemivala. Prosím řekněte mi tady někdo ze bude vše v pořádku a že mi ten zoloft opravdu pomůže. Už jsem bezradna a věčně ubrecena

Marta

Ahojky,mám úzkosti a deprese. Ze začátku jsem brala Citalek ale po něm jsem zvracela. Pak jsem brala 1 apul měsíce coaxil a řekla bych že mi moc nepomáhal. Teď 14 dní beru Asentru 50.pulku ráno půlku večer,k tomu třetinku Trittico, a je mi o hodně líp. Akorát furt problémy se spaním. Ahojky mějte se..

Milan

Zdravím všechny s podobnými zdravotními potížemi jako mám já . Bral jsem různá antidepresiva( setralin , prosulpin) asi deset let, bez velkých změn k lepsimu, poté mě doktorka nasadila zoloft , stav se zlepšil i když jsem zapracoval sám a trosku si urovnaval věci v hlavě , ale stále se stává, ze se mi zhorší vidění a přichází stavy motani hlavy a mírná dezorientace. Nevím , jestli to má souvislost s depresivnimi stavy nebo to muže být i od oči, má někdo stejnou zkušenost, děkuji za každou poznámku , každopádně to všechno dost ztěžuje normální žití, ahoj a držte se vsichni

Filip

Beru zoloft ale kvůli vysazení trávy už 2.mesice a nevím jestli ho už nevisadit? Pač je mi lépe a na marihuanu nemám pomyšlení. Akorát mám furt divné sny s děctví a málo spánku... Má někdo podobnou zkušenost?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce