Inzerce

RIVOTRIL VS LEXAURIN

Lexaurin v poho po roce vysadil a nic to se mnou neudělalo, Neurol to stejný, 4 roky na rivotrilu a bez něj jsem totka, konec, nechodím, klepu se, víte co.....Mám agrofobii snad na všem, Po rivotrilu jsem hodně unavený....dodatek...mám panické ataky...jel jsem na dovču do chorvatska a v tunelu jsem málem naboural.....motání hlavy apod. Ničemu nevěřím, kdo mi pomůže tomu zaplatím, doktoři jsou na hov.....Dělám sport, jsem hezký, vymakaný,ale nemužu do obchoďáku nakoupit.......Jedině co mi pomohlo, byl alkohol, ale z logického důvodu nepiju....tudy cesta vede jen k záhubě..

Inzerce
Odpovědi
Peter

No tak to mam aj ja a uz 3roky a je to konec.Tiez som mlady vysportovany,hezky a k tomu zarabam obrovske peniaze a co z toho,ked pride vykend a nedokazem vyst ani z izby?,Stale sa niecoho bojim,volny cas je moj nepriatel,lebo vzdy v nedelu je to brutalne.Ja uz nemozem ist ani do ineho mesta,uz len ked sa z toho mojho stereotypu nieco zmeni,tak som v koncoch. Kde su tie casy,ze som sa sam zobral na hokej?,uz aj ked idem,tak z neho nic nemam,bo sa stale kontolujem uz ani jedlo mi nechuti vobec nic.Hovoril som si,ze to je take obdobie a tu ludia pisu ,ze po 6rokoch stale zle,ty kokso to uz nikdy nebudem zit normalny zivot!

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. ledna 2007, 01:50:56

Veronika

Vím o čem mluvíme,taky mám zkušenost s PP,uvědomte si že je to jenom ve vaší hlavě.Prášky vás sice na chvíli otupí ale musíte to zvládnout sami.Bojujte s tím,nevzdávejte to,musíte být silní.Je to jenom ve vaší hlavě a dá se s tím bojovat!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. ledna 2012, 19:01:35

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

• viera (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 13:09:17

Ako sa odučiť od Lexauvrínu,poradte prosím Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.